27
مه

اینستاگرام بخش جدید Drops را به تب Store اضافه می کند

اینستاگرام اکنون در تلاش است تا فعالیت تجارت الکترونیکی را افزایش دهد ، زیرا اکثر کاربران می خواهند این برنامه آنها را ردیابی نکند.


اینستاگرام روی تلفن همراه LG

تجارت الکترونیکی ، به ویژه تجارت اجتماعی (خرید و فروش محصولات در شبکه های اجتماعی) ، در حدود یک سال اخیر منفجر شده است. این برای اینستاگرام خوب است که احتمالاً بسیاری از درآمد خود را از طریق درخواست جدید اپل از دست داده است و از کاربران می پرسد آیا می خواهند ردیابی شوند (بیشتر آنها این کار را نمی کنند)

برنامه اشتراک عکس خود را ایجاد می کند خرید کنید زبانه برای تهیه بسیاری از مشتریانی که بیش از هر زمان دیگر به صورت آنلاین خرید می کنند ، تهیه شود.

ادامه ارسال در مورد اینکه کدام محصولات جای خود را به مارک های مورد علاقه شما می دهند

اینستاگرام افزود: برای کمک به فروشندگان در ایجاد اخبار برای کاتالوگ هایشان قطره در کنار قسمت خرید – فضای ویژه ای برای مصرف کنندگان برای یافتن جدیدترین و جدیدترین محصولات عرضه شده در آینده.

نماد برنامه اینستاگرام در صفحه آیفون

در بخش جدید ، انتشار محصولاتی از مارک هایی که قبلاً به آنها متعهد شده اید (لایک گذاشته اید یا در مورد یکی از پست های آنها نظر داده اید) یا مارک هایی که الگوریتم فکر می کند ممکن است به آن علاقه داشته باشید ، برجسته می شود. برای محصولات مورد علاقه شما.

هنگام مشاهده یک مارک تجاری ، می توانید به اطلاعات مربوط به محصولات آنها از جمله قیمت آن و زمان عرضه محصول (یا در صورت موجود بودن محصول) نگاهی بیندازید. مانند پست های منظم اینستاگرام ، محصولات می توانند از طریق پیام فوری برچسب گذاری و به اشتراک گذاشته شوند.

همچنین می توانید از آن چیزهایی خریداری کنید قطره به طور مستقیم در برنامه از طریق نگاهی بیاندازید. تغییر مسیر اشتباه به سایت های شخص ثالث وجود ندارد ، که باعث می شود تجربه صاف تر هنگام خرید باشد.

اینستاگرام بر خالقان و مارک های شریک خود تمرکز دارد

اینستاگرام در نوامبر 2020 بخش Reels و Shop را به صفحه اصلی خود اضافه کرد و از آن زمان ، این برنامه متعلق به فیس بوک ، واقعاً اصرار دارد که به تولیدکنندگان محتوا و مارک هایی که از آن برای تبلیغات کمک می کنند ، کمک کند.

خرید Reels برای صفحه اصلی اینستاگرام

اینستاگرام اخیراً دسترسی به ابزارهای بینش جدید را برای کاربران حساب های حرفه ای آغاز کرده است. یک محقق برنامه همچنین اطلاعاتی در مورد برنامه های این شرکت برای پرداخت به زودی پاداش بهترین سازندگان طبل خود را فاش کرد.

شاید از خود بپرسید که این موضوع به چه معناست – و اگر مجبور به حدس زدن بودیم ، می گوییم این تلاشی برای جبران درآمد پس از سرکوب حریم خصوصی اپل است. از این گذشته ، اکثریت قریب به اتفاق کاربران برنامه های ردیابی را رها می کنند ، بنابراین فیس بوک و اینستاگرام بیشترین درآمد خود را قبل از به روزرسانی iOS 14.5 به دست آوردند.

قطره فقط در ایالات متحده و از طریق برنامه های iOS و Android در دسترس است. ما نمی دانیم چه زمانی این ویژگی در سراسر جهان منتشر می شود یا اینکه هرگز به سایت دسک تاپ وارد می شود.


آرم اینستاگرام در آیفون
آیا اینستاگرام برای محافظت از سلامت روان کاربران به اندازه کافی عمل می کند؟

اینستاگرام از تلاش برای محافظت از سلامت روان کاربران خود خبر داده است. اما آیا این سیستم عامل به اندازه کافی عمل می کند؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.