بلاگ

ایده های ساخت اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن اندروید

داشتن ایده برای ایجاد اپلیکیشن های اندرویدی که پول زایی می کنند برای ساخت و توسعه اپلیکیشن موبایل بسیار مهم است. کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید بدون داشتن یک ایده جذاب امکان پذیر نخواهد بود.

اپلیکیشن ها کاملا بر بازار موبایل تسلط دارند. از کسب‌وکارهای کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ، همه از برنامه‌های تلفن همراه خود برای جذب مشتریان بیشتر از طریق دستگاه‌های تلفن همراه استفاده می‌کنند.

تعداد کل برنامه های تلفن همراه در اپ استور و گوگل پلی استور همچنان در حال افزایش است. درآمد توسعه دهندگان نیز روند مثبتی را نشان می دهد.

ایده های ساخت اپلیکیشن اندروید تولید ایده های جدید اپلیکیشن موبایل در چنین زمینه رقابتی و رقابتی کار آسانی نیست، حتی اگر از قبل تجربه و بودجه لازم را داشته باشید. با این حال، اگر می خواهید یک شرکت جدید راه اندازی کنید، یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید یا کسب و کار فعلی خود را گسترش دهید، داشتن ایده های جدید مهم است.

ایده های ساخت اپلیکیشن اندروید

یک اپلیکیشن سفارش کارواش که به مشتریان شما این امکان را می دهد تا در هر زمان و هر کجا که نیاز دارند، سفارش کارواش را برای شما ارسال کنند.

ایده طراحی و ساخت یک برنامه هشدار جنایی که می تواند به کاربران کمک کند تا متوجه حضور مجرمان تحت تعقیب در منطقه خود شوند. این اپلیکیشن این قابلیت را دارد که در مواقع اضطراری به پلیس هشدار داده و از طریق جی پی اس مکان شما را به پلیس نشان دهد.

برنامه امتحان مجازی برای امتحان خاص که در آن دانش آموزان می توانند با حضور در انجمن های آنلاین با افراد دیگر مطالعه کنند و برای امتحان خاص آماده شوند. فرآیند یادگیری نیز از طریق وسایل کمک آموزشی، بحث و گفتگو و راهنماهای آموزشی تسریع می شود.

اپلیکیشن مسیریابی آنلاین که در آن کاربر به جای انتخاب کوتاه ترین یا ترجیحی ترین مسیر به مقصد، مسیری را می گذراند که با علایق و خواسته های او مطابقت دارد.

اپلیکیشنی برای تحویل بسته و هدیه که می توانید از آن برای ارسال هدایا و گل برای روزهای خاص استفاده کنید. این اپلیکیشن می تواند به صورت خودکار بهترین گل ها یا هدایا را انتخاب کرده و برای افراد مورد نظر شما ارسال کند.

کاربرد تجارت الکترونیک

اگر فکر می کنید برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک خیلی دیر شده است، باید بدانید که اگر ایده منحصر به فردی دارید، هرگز دیر نیست. بازار تجارت الکترونیک مملو از ایده های تجاری است و در حال حاضر تقریباً در تمام بخش های تجارت الکترونیک در دسترس است، اما اگر ایده های خود را دارید، این پلتفرم برای شما مناسب است.

یکی از چیزهای خوب در مورد تجارت الکترونیک این است که هیچ محدودیتی برای خریداران بالقوه وجود ندارد. بنابراین اگر بتوانید چیزی را ارائه دهید که هیچ کس دیگری نمی تواند، موفق خواهید بود.

امروزه که اینترنت اشیا بسیار محبوب است، پلتفرم های تجارت الکترونیکی که محصولات خانه هوشمند را می فروشند بسیار مهم هستند. به طور مشابه، با حرکت مردم به سمت یک سبک زندگی پایدار، استفاده مجدد از محصولات قدیمی را در نظر می گیرند. توسعه یک اپلیکیشن تجارت الکترونیک با این ایده های منحصر به فرد و مرتبط موفقیت آمیز خواهد بود.

تحویل غذا

این برنامه ها در طول کرونا به طور قابل توجهی گسترش یافتند، همانطور که برنامه های خدمات تاکسی نیز گسترش یافت. برنامه های تحویل غذا ایده جدیدی نیست. چندین سال از ورود آنها به زندگی روزمره مردم می گذرد. اما کووید-19 رشد برنامه های تحویل غذا را تسریع کرده است. این برنامه ها هنوز در شهرهای کوچک راه اندازی نشده اند و اگر در شهرهایی زندگی می کنید که این خدمات وجود ندارد، ایده خوبی برای شما خواهد بود. تنها چیزی که نیاز دارید طراحی و ساخت اپلیکیشن و هماهنگی با پیک و فروشندگان است.

تنها با دانستن زبان برنامه نویسی جاوا می توانید چنین برنامه هایی را تولید کنید. اگر به برنامه نویسی با جاوا علاقه دارید می توانید آموزش حرفه ای تولید شده توسط فرادرس را از لینک زیر دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید