رفتن به نوشته‌ها

اکنون هرکسی می تواند از راه دور با Steam بازی کند

Valve ویژگی پخش از راه دور خود را با هم باز می کند تا بتوانید با همه دوستان خود بازی کنید.


کنترل کننده های بخار آرم بخار از راه دور با هم بازی می کنند

Remote Play Together بالاخره برای همه آماده است ، زیرا در حال حاضر صحنه بتا را ترک کرده و Valve این ویژگی را برای عموم مردم باز کرده است.

Remote Play Together نسخه کلی دریافت می کند

آیا می خواهید با دوستان خود بازی کنید ، اما همه عنوان یکسانی ندارند؟ این می تواند شما را در مکانی دشوار رها کند. البته مگر اینکه کاربر Steam باشید زیرا اکنون می توانید از راه دور با هر کسی بازی کنید.

در یک خبر منتشر شده در مورد Steam ، Valve تأیید کرد که Steam Remote Play اکنون از ویژگی Remote Play Together برخوردار است. بهترین قسمت؟ فقط یکی از شما باید صاحب بازی باشد و کسی حتی اگر اشتراك مشترک نشوید می توانید عضو شوید!

پخش از راه دور با هم چیست؟

مفهوم Remote Play Together ساده است. Valve اینطور بیان می کند:

Steam هزاران بازی را ارائه می دهد که می توانید آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا با هم بصورت آنلاین بازی کنند. یکی از بازی های بازی از راه دور خود را همراه با پشتیبانی چند نفره محلی وارد کنید. سپس از لیست دوستان خود پیوندی به بازی خود بگیرید ، آن را برای هر کسی که می خواهید ارسال کنید و در کمترین زمان با هم بازی خواهید کرد.

بنابراین ، ویژگی پخش از راه دور Steam به شما امکان می دهد بازی خود را به اشتراک بگذارید با هیچ کس. آنها حتی به حساب Steam نیازی ندارند. می توانید پیوند را برای آنها ایمیل کنید و خارج شوید.

چگونه بازی از راه دور با هم کار می کند؟

ویژگی های پخش از راه دور بخار

ما قبلاً به طور مفصل نحوه استفاده از قابلیت پخش از راه دور Steam را توضیح داده ایم. با این حال ، ما به Valve اجازه می دهیم که در اینجا ، با کلمات خودش به شما بگوید که چگونه کار می کند:

تازه با هزاران عنوان از راه دور بازی با هم در Steam ، اکنون می توانید هر کسی را دعوت کنید تا فقط با یک URL به بازی چند نفره محلی شما بپیوندد! حداکثر چهار بازیکن یا حتی بیشتر در شرایط ایده آل می توانند بلافاصله به این سرگرمی بپیوندند.

در توضیح عملکرد بیشتر ، در پست خبری آمده است:

فقط میزبان باید بازی را مالک و نصب کند ، در حالی که بازیکنان اضافی از طریق Steam Remote Play streaming streaming streaming با استفاده از Steam یا برنامه Steam Link متصل می شوند. برای پیوستن به بازی خود از Windows ، Mac OS ، Linux ، iOS یا دستگاه های Android نیازی به حساب ندارید.

بنابراین اینجاست. اکنون می توانید بازی های خود را با هرکسی که می خواهید انجام دهید. فقط پیوند را کپی کرده و برای دوستان خود ارسال کنید – در هر زمان از راه دور با هم بازی خواهید کرد.

اکنون می توانید از راه دور با هم بازی کنید

پس برای چی منتظری؟ Steam را بسوزانید و دوستان خود را به بازی ای دعوت کنید که هیچ یک از آنها مایل به انجام آن نیستند ، اما اکنون آنها جایی برای پنهان کردن ندارند زیرا “من توانایی خرید آن را ندارم” دیگر بهانه موجهی نیست.

با این وجود کاملا جدی ، کلاه سوپاپ برای معرفی این ویژگی است. با توجه به اینکه هم اکنون از نظر جسمی همه ما از یکدیگر فاصله داریم ، این یک مورد خارق العاده برای اکوسیستم Steam است که باز هم بر اخلاق جامعه سیستم عامل تأکید می کند.

جوامع – اکنون بیش از هر زمان دیگری – بسیار مهم هستند ، و بسیار جالب است که بخواهید Steam برخلاف برخی دیگر از بازی های بزرگ ، فضاهای اجتماعی خود را تبلیغ کند.


کنسول و کنترلر PS4
آیا سونی با خاموش کردن جوامع پلی استیشن اشتباه می کند؟

انجمن های PlayStation در آوریل PS4 را ترک کردند ، اما آیا سونی واقعاً تأثیر کشتن سرویس را در نظر گرفته است؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید