23
آوریل

اکنون می توانید Twitch Chats را با Reply to Chat دنبال کنید

اکنون پیگیری مکالمات در وسط آبشار نسبت به نظرات راحت تر است.


چت پیچش

اگر تا به حال سعی کرده اید با Twitch مکالمه شلوغ داشته باشید ، می دانید که وقتی پیام ها مانند آب کار می کنند ، چقدر پیچیده است. خوشبختانه ، Twitch اکنون در همه وب سایت ها ویژگی چت را راه اندازی کرده است.

عملکرد پاسخ های جدید در چت Twitch

توییچ خبر خوب را در حساب رسمی توییتر خود فاش کرد. Tweet توضیح مختصری در مورد نحوه عملکرد این ویژگی و انتظارات از بروزرسانی ارائه می دهد.

عملکرد آسان برای استفاده است. وقتی کسی چیزی را می گوید که می خواهید مستقیماً به آن پاسخ دهید ، می توانید مکان نما را روی پیام نگه دارید و روی پیکان ظاهر شده کلیک کنید. سپس پاسخ خود را تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

مرتبط: نحوه به دست آوردن شکلک های کششی بیشتر: 7 ​​گزینه

وقتی به کسی جواب می دهید ، آن شخص انگشت بسته می شود ، گویی که مرتباً از او نام می برید. با این حال ، افراد دیگر می توانند ماوس را روی پیام نگه داشته و کل موضوع پاسخ را مشاهده کنند.

سپس افراد دیگر می توانند با پاسخ دادن به همان روش به مکالمه بپیوندند. مادامی که همه از یک سیستم استفاده می کنند ، پاسخ های آنها باید در این موضوع نمایش داده شود ، که درک مطالب همه را آسان می کند.

صبر کنید … آیا من قبلا این را ندیده ام؟

علاقه مندان به پیچ و تاب احتمالاً با شنیدن این خبر سر خود را خراشیده می کنند. پاسخ های Twitch از آگوست 2020 در دست اجرا است. چرا امروز شرکت سرانجام آنها را اعلام کرده است؟

اگر در گذشته ویژگی پاسخ گپ را دیده و استفاده کرده باشید ، در واقع نسخه آزمایشی این ویژگی را داشته اید. در ابتدا فقط از چند کانال در دسترس بود و Twitch هنوز در حال بررسی این بود که آیا این ویژگی در آن مدت به پیشرفت هایی نیاز دارد یا خیر.

اکنون نه تنها ویژگی پاسخ گپ Twitch برای همه زنده است ، بلکه یک به روزرسانی نیز برای افزودن میانبرهای دستی صفحه کلید وجود دارد. به همین ترتیب ، پیشکسوتان Twitch با شروع دوره آزمون خود باید این اخبار را به عنوان پیام پاسخ گپ رسمی دریافت کنند.

نظم را به هرج و مرج Twitch Chat بیاورید

اگر می خواهید با یک کاربر خاص در Twitch گپ بزنید ، پیگیری مکالمه اگر شب شلوغی باشد دشوار است. حالا شما مجبور نیستید چیزی را تماشا کنید. از ویژگی پاسخ گپ Twitch استفاده کنید و وب سایت را به انجام تمام کارهای خود وادار کنید.

اگر کسی در هر یک از زنجیره های پاسخ شما شروع به بی ادبی یا آزردگی کرد ، با خیال راحت جلوی او را بگیرید. Twitch ابزارهای خاص خود را برای از بین بردن پچ پچ های متناقض دارد و مسدود کردن آنها سریعترین و آسانترین راه برای رسیدگی به مشکل است.

اعتبار تصویر: Max Krasnov / Shutterstock.com و Fallen Knight / Shutterstock.com


شخصی که از Twitch در تلفن خود استفاده می کند
چگونه می توان شخصی را در Twitch مسدود و رفع انسداد کرد

مسدود کردن شخصی در Twitch آسان است. باز کردن قفل آنها کمی پیچیده تر است. در اینجا نحوه انجام هر دو …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.