21
آوریل

اکنون می توانید یک آیفون بنفش بردارید! آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست

اپل آیفون 12 و 12 مینی را در رنگی صاف و جدید عرضه کرده است. در اینجا جزئیاتی است که باید بدانید.


عکس پر زرق و برق اپل در آیفون 12 و 12 مینی در رنگ بنفش جدید

در رویداد اپل در بهار 2021 ، این شرکت رنگ جدیدی را برای آیفون 12 اعلام کرد. اکنون می توانید جدیدترین آیفون را به رنگ بنفش تهیه کنید.

برای آگاهی از جزئیات آخرین نسخه آیفون ، به خواندن ادامه دهید.

کدام مدل های آیفون به رنگ بنفش ارائه می شوند؟

اگر می خواهید جدیدترین آیفون را با رنگ بنفش اعلام شده تحویل بگیرید ، مطمئناً تعجب می کنید که مدل های آیفون با این ظاهر کدام یک هستند.

همانطور که مشخص شد ، شما قادر خواهید بود آیفون 12 یا آیفون 12 مینی را در این رنگ بنفش روشن فوق العاده لمس کنید.

آیفون 12 و مینی 12 با رنگ بنفش در کنار یکدیگر

متأسفانه ، آیفون 12 پرو با رنگ بنفش در دسترس نیست. مدل های Pro در آیفون 12 و 12 مینی هنگام عرضه برای اولین بار در سال 2020 در رنگ های متنوعی عرضه شدند. بنابراین جای تعجب نیست که اپل رنگ جدید را منحصرا برای مدل های پر رنگ نگه داشته است.

علاوه بر این ، منطقی است که رنگ جدید فقط برای مدل هایی با قیمت پایین تر یک گزینه است ، زیرا معمولاً فروش بهتری دارند. در حالی که آیفون 12 مینی تاکنون عملکرد خوبی نداشته است ، آیفون 12 یک وسیله پر فروش برای اپل است. البته افزودن گزینه تصویری جدید به دستگاه پرفروش شما ، کار خوبی است.

قیمت آیفون 12 بنفش

قطعاً نمی خواهید برای تهیه آیفون به رنگ دلخواه خود هزینه بیشتری بپردازید. به هر حال ، این دقیقاً همان دستگاه است به جز ظاهر.

خوشبختانه این جای نگرانی نیست. دقیقاً همین قیمت خرید آیفون 12 یا آیفون 12 مینی در رنگ بنفش جدید و همچنین خرید هر دستگاهی با هر رنگ دیگری است.

عکس صفحه نمایش آیفون بنفش جدید در وب سایت اپل

در زمان نوشتن این قیمت ، قیمت ثابت است و از 699 دلار برای آیفون 12 مینی و 799 دلار برای آیفون 12 بزرگتر شروع می شود.

در دسترس بودن و عرضه آیفون 12 بنفش

همانطور که معمولاً در مورد رویدادها و زمان راه اندازی اتفاق می افتد ، دستگاه های رنگی جدید برای سفارش فوری در دسترس نیستند.

اگر می خواهید یکی از مدل های جدید آیفون 12 بنفش را لمس کنید ، پیش سفارش این دستگاه ها از جمعه 23 آوریل آغاز می شود. اگر بی تاب باشید ، از اینکه می دانید 30 آوریل تاریخ رسمی راه اندازی است ، ناراحت خواهید شد.

پشت آیفون 12 بنفش جدید

اگر نمی توانید آنقدر منتظر بمانید تا بسته جدید اپل ظاهر شود ، چند مورد جدید وجود دارد که می توانید بلافاصله خریداری کنید. این موارد شامل موارد جدید چرمی MagSafe برای آیفون است.

بیشتر بخوانید: MagSafe در iPhone: آنچه شما باید بدانید اینجاست

دستگاه های بنفش در همه کشورهایی موجود است که معمولاً می توانید آیفون بخرید. هیچ محدودیت جغرافیایی ناامید کننده ای وجود ندارد.

پیش خرید آیفون بنفش

اگر می خواهید یکی از این آیفون های بنفش جدید را بردارید ، احتمالاً قبلاً تقویم جمعه را علامت گذاری کرده اید. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از برنامه Apple Store در دستگاه های iOS یا از طریق وب سایت Apple است.

در گذشته ، مردم گزارش می دادند که برنامه Apple Store اندکی قبل از وب سایت به روز شده است ، اما این رسمی نیست.

اعتبار تصویر: اپل


دستگاه های سیب با حکاکی.
آیا لازم است دستگاه های Apple خود را حک کنید؟

مطمئن نیستید که آیا باید دستگاه جدید Apple خود را حک کنید؟ در اینجا تمام موارد مثبت و منفی وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.