رفتن به نوشته‌ها

اکنون می توانید هزینه های فرزندتان را برای Xbox خود محدود کنید

آیا در مورد معاملات خرد اعتیاد آور نگران هستید؟ اکنون می توانید کنترل کنید که فرزندتان چه مقدار پول می تواند برای بازی ها خرج کند.


کنترل های جدید برای خرید Xbox

امروزه ، برای کسی بسیار آسان است که از طریق تراکنش های خرد در بازی های ویدیویی حساب بزرگی را جمع کند. بنابراین ، والدین به درستی نگران این هستند که فرزندانشان بدون محدودیت یک تن هزینه کنند و مایکروسافت به این نگرانی ها پاسخ مهربانانه داد.

کنترل والدین جدید مایکروسافت برای Xbox

مایکروسافت این ویژگی جدید را در وبلاگ رسمی بازی خود ، Xbox Wire اعلام کرده است. در عصر جدید بازی ها ، دادن استقلال مالی به کودک دشوار است ، در حالی که معتقد است که او از طریق تراکنش های خرد ، قبض های زیادی را جمع نمی کند.

مایکروسافت برای کمک به خانواده ها در به دست آوردن بهترین حالت از هر دو جهان ، تعادل اعتباری جدیدی را برای کودکان معرفی می کند. شما می توانید از طریق برنامه Xbox مستقیماً به موجودی کودک خود وجه اضافه کنید ، این بدان معناست که می توانید به عنوان بخشی از کمک هزینه یا پاداش کار خوب به او پول بدهید.

وقتی مالی به حساب کودک رفت ، آنها می توانند آنها را هر طور که می خواهند در فروشگاه Xbox خرج کنند. هنگامی که وجوه خشک شد ، آنها نمی توانند به تنهایی دوباره چیزی بخرند ، مگر اینکه ابتدا اجازه شما را بگیرند.

صحبت از مجوزها ، مایکروسافت همچنین در حال افزودن ویژگی “می خواهم بخرم”. در اصل ، این معادل کودکی است که محصولی را در کنار شما نگه داشته و می گوید “لطفا” ، با این تفاوت که همه اینها از طریق برنامه Xbox است.

اگر آنها یک بازی جدید می خواهند ، می توانند از شما بخواهند که آن را از طریق برنامه برای آنها بخرید. پس از آن می توانید درخواست آنها را بپذیرید یا اگر خیلی سلیقه شماست آن را رد کنید. اگر آنها درخواست پوسته جدیدی در بازی یا نوع دیگری از معاملات خرد را دارند ، می توانید بودجه را به حساب آنها اضافه کنید تا آنها خودشان بتوانند آن را خریداری کنند.

همچنین می توانید از برنامه استفاده کنید تا ببینید فرزندتان چگونه امور مالی خود را مدیریت می کند. به عنوان مثال ، می توانید از آن برای بررسی مجدد مقدار باقی مانده استفاده کنید تا مطمئن شوید پولشان را نمی سوزاند. و اگر شک دارید که آنها همه پول خود را برای انجام تراکنش های خرد می اندازند ، می توانید تاریخچه هزینه های آنها را بررسی کنید و ببینید که همه چیز به کجا می رود.

با استفاده از این ویژگی های ترکیبی ، والدین می توانند به فرزندان خود این قدرت را بدهند که هر وقت خواستند آنچه را که می خواهند بخرند. در عین حال ، والدین می توانند دوبار بررسی كنند كه فرزندانشان عاقلانه خرج می كنند و در صورت عدم هزینه ، امور مالی خود را محدود می كنند.

سرگرمی: کنترل های والدین جدید مایکروسافت

اگر می خواهید به کودکان خود در مورد چگونگی هزینه کمک هزینه خود آزادی دهید ، اما نمی خواهید همه چیز را به عنوان معاملات خرد انجام دهید ، مایکروسافت پشت سر شما است. اکنون می توانید میزان هزینه های آنها برای بازی ها را کنترل کرده و تمام مواردی را که خریداری می کنند پیگیری کنید.

اگر از خود می پرسید که چرا تراکنش های خرد چنین نگرانی والدین است ، بازی ها در ترغیب بازیکنان به پرداخت مبالغ بیش از حد برای محتوای درون بازی بسیار خوب شده اند. از استتار قیمت واقعی اقلام گرفته تا افزودن مکانیک قمار به بازی هایشان ، امروزه برای کسی آسان است که از طریق بازی های ویدیویی از پول خود جدا شود.


ترفند بازی ویدیویی
6 روش بازی های ویدیویی شما را فریب می دهد تا هزینه کنید

در اینجا چند روش وجود دارد که در آن بازی های ویدیویی شما را فریب می دهند تا هزینه بیشتری صرف کنید ، به علاوه اینکه چگونه از این روش ها جلوگیری کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید