رفتن به نوشته‌ها

اکنون می توانید فایل ها را بین Android و Linux با Warpinator به اشتراک بگذارید

انتقال پرونده بین Android و Linux با Warpinator هرگز آسان نبوده است.


اشتراک فایل بین اندروید و linux mint

اکنون می توانید نسخه اندروید Warpinator را دریافت کنید ، برنامه ای که در ابتدا توسط تیم Linux Mint ساخته شده است تا به راحتی فایل ها را بین دستگاه های لینوکس از طریق یک شبکه محلی به اشتراک بگذارید. با استفاده از برنامه Warpinator در فروشگاه Google Play ، اکنون می توانید پرونده ها را به صورت یکپارچه بین دستگاه های Linux و Android خود جابجا کنید.

اشتراک فایل Linux به Android تبدیل می شود

برنامه های محلی که به اشتراک گذاری فایل های بی سیم بین لینوکس و آندروید را امکان پذیر می کنند بسیار رایج نیستند ، اما مورد جدیدی مورد توجه قرار گرفته است.

اگر از Linux Mint 20 استفاده می کنید ، احتمالاً قبلاً در مورد Warpinator اطلاعاتی داشته اید. این برنامه با نصب Warpinator به طور خودکار سایر دستگاه های موجود در شبکه محلی شما را جستجو می کند و به شما امکان ارسال و دریافت فایل را با کمی مشکل می دهد.

Warpinator اکنون در Android در حال اجرا است ، که به شما امکان می دهد دستگاه های Android را به اکوسیستم فایل Linux خود اضافه کنید. اگرچه توسعه دهندگان بخشی از تیم Linux Mint نیستند ، وبلاگ رسمی Linux Mint هنوز هم اجرای آنها را از این نرم افزار پشتیبانی می کند. پست وبلاگ همچنین خاطر نشان می کند که با توجه به روشی که توسعه دهندگان Warpinator را ساخته اند ، قطعاً درصورتی که کسی وظیفه را بر عهده بگیرد ، درگاه iOS نیز ممکن است.

دانلود: جنگ افروز

نحوه انتقال فایلها به صورت بی سیم با Warpinator

در Warpinator برای لینوکس فایلها را به یک دستگاه Android ارسال کنید

هنگامی که Warpinator دستگاهی را در شبکه شناسایی می کند ، اشتراک گذاری به سادگی کشیدن و انداختن پرونده در رابط Warpinator است. به طور پیش فرض ، برنامه از شما می خواهد قبل از وقوع ، همه درخواست های انتقال پرونده را تأیید کنید. اگر احساس امنیت می کنید و نمی خواهید هر انتقال را تأیید کنید ، می توانید این ویژگی را در تنظیمات نیز خاموش کنید.

اگر به همه افراد در شبکه خود اعتماد ندارید ، می توانید در تنظیمات Warpinator نیز یک کد گروه منحصر به فرد برای دستگاه های خود تعیین کنید. کد پیش فرض گروه ساده است جنگ افروز. دستگاه های فاقد کدهای گروهی نمی توانند به یکدیگر متصل شوند.

آیا قبلاً از KDE Connect برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها بین Android و Linux استفاده می کنید؟ Warpinator چیزی را ارائه می دهد که KDE Connect ارائه نمی دهد توانایی انتقال کل دایرکتوری ها است. آیا شما آماده رسیدن به حداکثر تغییر شکل هستید؟

مرتبط: نحوه اجرای Linux در دستگاههای Android

نحوه نصب Warpinator در لینوکس

Warpinator روی همه نسخه های Linux Mint 20 یا بالاتر نصب شده است. اگر به دلایلی یکی ندارید ، می توانید با استفاده از آن به راحتی آن را نصب کنید مناسب. فقط یک ترمینال را باز کنید و این دستور را اجرا کنید:

sudo apt-get install warpinator

اگر از سیستم مبتنی بر اوبونتو دیگری هستید ، می توانید با دنبال کردن دستورالعمل های تیم توسعه ، Warpinator را خود بسازید.

اشتراک فایل بی سیم تسهیل شده است

دیدن اینکه چگونه قابلیت همکاری با سایر سیستم عامل ها در لینوکس وجود دارد ، همیشه هیجان انگیز است. Warpinator مطمئناً ارزش بررسی را دارد تا ببینید آیا هنگام استفاده از لینوکس اغلب مجبور هستید فایل ها را به دستگاه Android خود منتقل کنید یا از آن خارج کنید.

اگرچه سازگاری با اندروید همیشه وجود ندارد ، اما کاربران لینوکس در مورد اشتراک فایل بی سیم در واقع گزینه های زیادی دارند.


انتقال فایل بی سیم برای لینوکس
7 برنامه برتر برای انتقال فایل بی سیم در Linux

آیا می خواهید پرونده های خود را از طریق Wi-Fi به Linux منتقل کنید؟ در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید