11
مه

اکنون می توانید با Microsoft Edge Canary برای Android عکس صفحه بگیرید

هنوز چیزهای زیادی در دست توسعه است ، اما این یک نشانه امیدوار کننده برای طرفداران Edge با دستگاه های Android است.


Microsoft Edge در دستگاه های تلفن همراه

همانطور که مایکروسافت آماده می شود تا Edge را به عنوان یک رقیب اصلی در صحنه مرورگر تبدیل کند ، سخت تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که مرورگر نه تنها در هر سیستم عامل ممکن است ، بلکه دارای تمام ویژگی های شاخه اصلی است. به همین ترتیب ، غول ردموندی به تازگی نسخه Android Microsoft Edge Canary خود را با ابزار اسکرین شات به روز کرده است ، اگرچه هنوز در دست توسعه است.

آخرین به روزرسانی مایکروسافت به Edge Canary برای اندروید

همانطور که توسط ویندوز جدیدترین ذکر شده است ، آخرین به روزرسانی Microsoft Edge Canary در Android شامل یک ابزار عکس صفحه در ترکیب است. این ویژگی از ابزار دسک تاپ Edge تقلید می کند که به شما امکان می دهد بدون نیاز به نصب چیز دیگری سریع و آسان از وب سایت ها عکس بگیرید.

با این حال ، برخلاف نسخه دسک تاپ ابزار تصویر صفحه Edge ، این یکی هنوز در دست کار است. دلیل این امر آن است که Microsoft Edge Canary برای آزمایش ویژگی های تکمیل شده روز قبل طراحی شده است و خود برنامه فقط در آوریل 2021 وارد زمین شد.

مرتبط: Microsoft Edge Canary در اندروید وارد می شود

به عنوان مثال ، ابزار اسکرین شات به شما امکان می دهد بدون خروج از مرورگر ، تصویر را ویرایش کنید. اگرچه نسخه Edge Canary این ابزار دارای دکمه “ویرایش” است ، اما هنوز کار نمی کند.

با این حال ، حتی اگر هنوز روزهای اولیه است ، نشانه خوبی است که مایکروسافت نمی خواهد مرورگر Edge خود را برای Android به عنوان “Edge lite” وجود داشته باشد. برای یک توسعه دهنده مرورگر آسان است که محصول خود را به یک دستگاه تلفن همراه منتقل کند ، فقط آن را از ویژگی ها و پیشرفت هایی که نسخه دسک تاپ دارد ، عقیم نگه دارد.

با این حال ، مایکروسافت به هر نسخه از Edge سهم مناسبی از عشق می دهد. طرفداران Edge باید مراقب Canary برای Google Play باشند ، زیرا ویژگی های بیشتری از نسخه دسک تاپ به اندروید نفوذ می کند.

در Android عکس بگیرید

در حالی که مایکروسافت در تلاش است تا Edge را به یک استاندارد جدید در صحنه مرورگر تبدیل کند ، این غول فناوری در تلاش است تا مرورگر را در هر پلتفرم ممکن با تمام ویژگی ها همچنان سالم نگه دارد. کاربران آندروید به زودی یک ابزار تمام صفحه از برنامه Edge به محض اتمام برنامه نویسی مایکروسافت دریافت می کنند ، یعنی.

در حقیقت ، مایکروسافت آنقدر به بازار اندروید متعهد است که اخیراً سومین آهنگ Edge trifecta را منتشر کرد. این شرکت اخیراً نسخه Dev Edge را به فروشگاه برنامه اضافه کرده است که برای افرادی که می خواهند ویژگی های جدید را آزمایش کنند اما ترجیح می دهند از اشکالات و موارد گمشده استفاده کنند ، ایده آل است.

اعتبار تصویر: monticello / Shutterstock.com


Microsoft Edge در دستگاه های تلفن همراه
Microsoft Edge Dev اکنون در اندروید به Canary پیوست

با استفاده از این آخرین نسخه ، اکنون می توانید از trifect مرورگر Microsoft Edge در دستگاه Android خود استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.