13
آوریل

اکنون می توانید با پرسیدن الکسا بازی های Xbox Game Pass Games را بارگیری کنید

“الکسا ، Halo را از Xbox Game Pass بارگیری کنید تا بتوانم برخی از نوب ها را از بین ببرم.”


آمازون الکسا و ایکس باکس

مایکروسافت و آمازون اخیراً همکاری جالبی را انجام داده اند که به کاربران Xbox امکان می دهد از طریق الکسا بیشتر از کنسول های خود استفاده کنند. به نظر می رسد اکنون این دو شرکت با اجازه دادن به گیمرها به Xbox خود برای بارگیری بازی های Xbox Game Pass از طریق الکسا ، به تعمیم روابط عمیق افزوده اند.

هنگام برخورد Alexa و Xbox Game Pass

The Verge ابتدا خبر این ویژگی جدید را اعلام کرد. اکنون که Xbox خود را به Amazon Alexa متصل کرده اید ، می توانید برای بارگیری بازی ها از طریق Xbox Game Pass دستورات صوتی بدهید. به راحتی می توان گفت: “الکسا ، بارگیری کنید [game title] از Xbox Game Pass. ”

اگر از خود می پرسید که چرا الکسا به طور ناگهانی به شما اجازه می دهد یک حساب Xbox را به آن پیوند دهید ، این دو شرکت اخیراً از مشارکتی برخوردار شده اند که به شما امکان می دهد این دو سرویس را با یکدیگر ترکیب کنید. شما قبل از بارگیری بازی ها به برنامه Xbox Alexa نیاز خواهید داشت ، اما این برنامه همچنین دارای یک سری ویژگی های مفید است.

مرتبط: آمازون برنامه الکسا را ​​برای Xbox راه اندازی می کند

به عنوان مثال ، می توانید از Alexa برای روشن کردن کنسول خود ، ضبط لحظات بازی یا پرسیدن موارد جدید در Xbox Game Pass استفاده کنید. همچنین می توانید از الکسا بخواهید دوربین درب جلو یا ایمیل های شما را نشان دهد و اطلاعات مربوطه در صفحه Xbox نشان داده می شود.

در حال حاضر ، فقط کاربران در ایالات متحده می توانند این ویژگی جدید را بارگیری و استفاده کنند. با این حال ، هر دو شرکت امیدوارند که آن را در تاریخ آینده منتشر کنند.

حذف تدریجی کورتانا توسط مایکروسافت

کاربران شارپ ممکن است در مورد اینکه چرا مایکروسافت الکسا را ​​در سیستم عامل خود اجازه می دهد کمی گیج شوند. از این گذشته مایکروسافت دستیار فعال صوتی خود را به نام کورتانا دارد. چرا غول ردموندی به سخت افزار خود اعتماد نمی کند؟

مشخص شد که مایکروسافت دیگر برای کورتانا به عنوان یک دستیار جهانی احساس گرما نمی کند. در عوض ، او تصمیم گرفت Cortana را به ابزاری با عملکرد بیشتر تبدیل کند.

به همین ترتیب ، این شرکت در حال اقدام برای از بین بردن کورتانا در مواردی است که نیازی به آن نیست. با کمال تعجب ، این شامل بازار تلفن همراه است ، زیرا مایکروسافت در اواخر مارس 2021 برنامه تلفن همراه Cortana را متوقف کرد.

مرتبط: مایکروسافت رسماً Cortana را در دستگاههای Android و iOS بی صدا کرده است

در نتیجه ، وقتی مایکروسافت دستیارهای صوتی شخص ثالث مانند الکسا را ​​می پذیرد ، خیلی تعجب نکنید. به نظر می رسد این شرکت به جای مبارزه با لیگ های بزرگی مانند الکسا و دستیار گوگل ، بیشتر به دنبال بهبود Cortana برای ویندوز 10 است.

در حال حرکت از بالای کورتانا ، الکسا می آید

اگرچه مایکروسافت تمایلی به فشار دادن کورتانا به عنوان دستیار صوتی بزرگ بعدی ندارد ، اما کار برای همکاری با سایر شرکت ها برای رسیدن به اهدافش بد نیست. کاربران آمریکایی اکنون می توانند از الکسا بخواهند بازی های Xbox Game Pass را در کنسول های خود بارگیری کنند و چه کسی می داند این همکاری چه همکاری دیگری دارد؟

اگر الکسا دارید یا در فکر تهیه آن برای قابلیت های جدید Xbox خود هستید ، چرا نمی توانید چند ابزار دیگر را که با دستیار الکسا کار می کنند نگاهی بیندازید؟ به لطف محبوبیت خط Echo و Echo Show ، دستگاه های زیادی وجود دارد که می توانند از طریق الکسا به تماس و تماس شما گوش دهند.

اعتبار تصویر: GrooveZ / Shutterstock.com


دستگاه های سازگار با الکسا
15 ابزار سازگار با آمازون الکسا که می توانید خریداری کنید

در مورد اسباب و لوازم خانگی هوشمند گزینه های زیادی وجود دارد. در اینجا بهترین ابزارک های سازگار با الکسا موجود امروز وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.