28
آوریل

اکنون می توانید از Parallels Desktop برای سیستم عامل Chrome در دستگاه های بیشتری استفاده کنید

اکنون بسیاری از دستگاه های دارای سیستم عامل Chrome می توانند از Parallels Desktop برای راه اندازی برنامه های ویندوز استفاده کنند.


Parallels Desktop اکنون برای دستگاه های بیشتری با سیستم عامل Chrome در دسترس است

Parallels Desktop برای سیستم عامل Chrome ابزاری است که به کاربران امکان می دهد برنامه های Windows را در دستگاه های دارای سیستم عامل Chrome مانند Chromebook اجرا کنند. Google اخیراً اعلام کرده است که این ابزار را برای دستگاههای مبتنی بر سیستم عامل Chrome بیشتر ارائه می دهد ، به این معنی که کاربران نهایی گزینه های بیشتری برای Chromebook بعدی خود دارند.

Parallels Desktop اکنون در Chromebook های بیشتری موجود است

طبق پستی در وبلاگ Google Cloud ، Google در حال ساخت Parallels Desktop برای تعداد بیشتری دستگاه مبتنی بر سیستم عامل Chrome است. این بدان معناست که شما می توانید برنامه های Windows را در Chromebook بیشتری نسبت به قبل اجرا کنید.

این به شما آزادی انتخاب می دهد تا از بین دستگاه های دارای سیستم عامل Chrome بیشتر انتخاب کنید ، زیرا می دانید که می توانید برنامه های Windows خود را با خود حمل کنید.

اکنون بیشتر دستگاه های سیستم عامل Chrome از Parallels Desktop پشتیبانی می کنند

طبق این اعلامیه ، پشتیبانی از Parallels Desktop برای سیستم عامل Chrome اکنون به پردازنده های Ryzen AMD نیز گسترش یافته است. این بدان معنی است که شما می توانید این ابزار را روی Lenovo ThinkPad C13 Yoga ، HP Chromebook Enterprise c645 و Acer Chromebook Enterprise Spin 514 خود اجرا کنید.

دستگاه های Chromebox مانند HP Chromebox G3 هم اکنون می توانند از ابزار فوق الذکر استفاده کنند.

مرتبط: نحوه نصب برنامه ها و بازی های Windows در Chromebook خود

دستگاه های Dell Latitude Family همچنین برای راه اندازی برنامه های ویندوز خود پشتیبانی Parallels Desktop را دریافت می کنند.

از نظر مشخصات ، اکنون 8 گیگابایت رم برای اجرای ابزار فوق کافی است. پیش از این ، میزان توصیه شده RAM 16 گیگابایت بود.

از Parallels Desktop در دستگاههای دارای سیستم عامل Chrome بیشتر استفاده کنید

با اعلام پشتیبانی Google از Parallels Desktop در دستگاه های دارای سیستم عامل Chrome بیشتر ، اکنون دستگاه های بیشتری برای استفاده شخصی و حرفه ای دارید.


بهترین کروم بوک
5 بهترین Chromebook برای هر نوع کاربر

به دنبال بهترین Chromebook در بازار هستید؟ در اینجا بهترین Chromebook ها برای نیازهای شما وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.