20
آوریل

اکنون می توانید از الکسا بپرسید ، “از کجا می توان واکسن COVID را تهیه کرد؟”

الکسا می تواند سایت های واکسیناسیون اطراف را تحویل دهد و می تواند به شما در تعیین وقت کمک کند.


واکسن Alexa COVID

شما در حال حاضر از الکسا می خواهید که آهنگ مورد علاقه خود را پخش کند ، ترافیک را بررسی کرده و آب و هوا را به شما بگوید ، اما اکنون می توانید از الکسا بپرسید که واکسن COVID-19 را از کجا تهیه کنید

الکسا اکنون می تواند به شما در واکسیناسیون کمک کند

همه بزرگسالان در ایالات متحده واکسن COVID-19 را دارند ، به این معنی که جلسات در سراسر کشور پر می شود.

در یک پست وبلاگ درباره آمازون ، آمازون اعلام کرد که الکسا اکنون می تواند به افراد کمک کند تا واکسن ها را پیدا و ترتیب دهند. فقط بپرسید ، “الکسا ، از کجا می توان واکسن COVID را دریافت کرد؟” تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

همچنین می توانید تا پایان س yourال خود در آنجا متوقف شوید ، مانند “الکسا ، از کجا می توان واکسن COVID را در لس آنجلس تهیه کرد؟” برای شنیدن لیستی از سایت های واکسیناسیون در نزدیکی شما. اگر می خواهید یک قرار ملاقات بگذارید ، همچنین می توانید از الکسا بخواهید تا برای کسب اطلاعات بیشتر با یک مکان خاص تماس بگیرد.

مرتبط: خنده دارترین س questionsالاتی که می توانید از الکسا بپرسید

الکسا می تواند در مورد در دسترس بودن و واجد شرایط بودن واکسن در بیش از 85 کشور به شما بگوید. و اگر در عوض به دنبال سایت های آزمون COVID-19 هستید ، الکسا آن منطقه را نیز پوشش می دهد.

ساده سازی فرآیند واکسیناسیون

یافتن قرار ملاقات واکسن COVID از طریق الکسا می تواند باعث صرفه جویی در وقت شود ، اما این تنها ابزار یافتن واکسن نیست. گوگل ، اپل و حتی فیس بوک نیز ویژگی هایی را برای کمک به کاربران در یافتن سایت های واکسیناسیون علیه COVID-19 منتشر کرده اند ، بنابراین به نظر می رسد تمام فناوری های بزرگ در حال پریدن هستند.


مکان های واکسیناسیون در فیس بوک
فیس بوک یافتن واکسن COVID-19 را برای شما آسان تر می کند

اعلان جدید به شما اطلاع می دهد که چه زمانی حق دریافت واکسن در کشور خود را دریافت کرده اید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.