رفتن به نوشته‌ها

اپل ویژگی های کاملا جدید دسترسی را برای محصولات خود اعلام کرده است

از SignTime تا AssistiveTouch ، اپل دارای ویژگی های جدید دسترسی جدید است.


زمان ثبت نام

سالهاست که اپل کار خوبی در زمینه پخت ویژگی های دسترسی در فناوری خود انجام داده است – چه VoiceOver و چه صفحه خوان FaceTime ، که به کاربران دارای مشکلات شنوایی یا گفتاری ابزاری برای ارتباط غیر کلامی با استفاده از زبان اشاره و بیان در چهره می دهد.

در روز چهارشنبه ، اپل با اعلام تعدادی از ویژگی های جدید دسترسی برای محصولات خود ، به کار خود در مورد این میراث مهم ادامه داد.

معرفی SignTime

اولین مورد که قرار است از روز پنجشنبه ، 20 مه راه اندازی شود ، ویژگی جدیدی به نام SignTime است. این برنامه برای کمک به مشتریان در مکالمه با AppleCare و مشتریان خرده فروشی ، با استفاده از زبان اشاره آمریکایی (ASL) در ایالات متحده ، زبان اشاره انگلیسی (BSL) در انگلستان یا زبان اشاره فرانسوی (LSF) در فرانسه ، طراحی شده است. این کار را می توان مستقیماً از طریق مرورگر وب دستگاه های Apple انجام داد.

این همچنین برای مشتریانی که از مکانهای فروشگاه اپل بازدید می کنند برای دسترسی از راه دور به مفسرهای زبان اشاره برای کمک به آنها در دسترس است. اگرچه این ویژگی در ابتدا فقط در ایالات متحده ، انگلیس و فرانسه در دسترس خواهد بود ، اما اپل می گوید که این ویژگی در آینده به بازارهای دیگر نیز گسترش خواهد یافت.

در بیانیه مطبوعاتی از طرف اپل ، سارا هرلینگر ، مدیر ارشد اپل در زمینه سیاست های دسترسی جهانی و ابتکارات گفت:

“در اپل ، مدتهاست که احساس می کنیم بهترین فناوری در جهان باید نیازهای همه را برآورده کند و تیم های ما به طور خستگی ناپذیر برای ایجاد قابلیت دسترسی به هر کاری که انجام می دهیم تلاش می کنند. با این ویژگی های جدید ، مرزهای نوآوری را با نسل بعدی فناوری گسترش می دهیم که سرگرمی و امکانات فن آوری اپل را به افراد بیشتری تحویل می دهد – و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آنها را با کاربران خود به اشتراک بگذاریم.

AssistiveTouch ، ردیابی چشم و موارد دیگر

ویژگی جدید دیگر اپل AssistiveTouch نام دارد. AssistiveTouch که برای watchOS طراحی شده است ، با بهره گیری از حسگرهای داخلی Apple Watch ، به علاوه کمی جادوی یادگیری ماشین ، به کاربران با اختلاف اندام راهی برای حرکت دادن نشانگر با حرکات دست می دهد. این کار همچنین می تواند برای پاسخگویی به تماس های دریافتی ، از جمله اقدامات دیگر ، مورد استفاده قرار گیرد.

سپس پشتیبانی از ردیابی چشم iPad وجود دارد که به کاربران امکان می دهد رایانه لوحی خود را با استفاده از دستگاه های ردیابی چشم شخص ثالث ، یک ویژگی پیشرفته VoiceOver که می تواند محتوای تصویر را توصیف کند ، و پشتیبانی از سمعک های دو جهته آیفون ، سفارشی سازی های جدید Memoji که نشان دهنده کاربران با “لوله های اکسیژن” است ، کاشت حلزون و کلاه ایمنی کلاه “و موارد دیگر. آنها در به روزرسانی های نرم افزاری آینده منتشر می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های مطمئناً محبوب ، ویژگی جدید صدای پس زمینه است که می تواند با ایجاد نویز سفید باعث تمرکز ، آرامش و استراحت کاربران شود. اینها شامل صداهایی از اقیانوس ، باران یا جریان ، همراه با “سر و صدای متعادل ، روشن یا تاریک” است. اپل خاطرنشان می کند که این ویژگی برای “پشتیبانی از تنوع عصبی” طراحی شده است.


مک
میانبرهای دستیابی به Mac: بدون ماوس به Mac خود بروید

اگر ویژگی های دستیابی را در Mac خود فعال کرده اید ، در اینجا تمام میانبرهایی که باید بدانید وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید