20
مارس

اپل فروش 512 گیگابایت و 1 ترابایت SSD 21.5 اینچی iMac را متوقف می کند

اندکی پس از توقف فروش iMac Pro ، اپل دو مدل دیگر iMac را به برق وصل کرد.


iMac

اپل در حال آماده شدن برای فراز و نشیب های بزرگ iMac در سال 2021 است. MacRumors پس از قطع اخیر iMac Pro ، خاطرنشان کرد که اپل فروش 512 گیگابایتی و 1 ترابایتی SSD نسخه 4K و 21.5 اینچی فروشگاه اینترنتی اپل iMac خود را نیز متوقف کرده است.

این تنها 256 گیگابایت حافظه SSD و 1TB Fusion Drive را برای همه مشتریانی که می خواهند اندازه نمایشگر iMac کوچکتر را داشته باشند در دسترس قرار می دهد.

مدل های iMac را بردارید

ماه گذشته ، هر دو گزینه iMac به طور موقت برای خرید از فروشگاه آنلاین اپل در دسترس نبودند. در آن زمان مشخص نبود که آیا این امر به دلیل محدود بودن محموله ها بوده است یا اینکه اپل تصمیم گرفته است مدل ها را به کلی حذف کند. شایعه مشترک اپل اینسایدر می گوید که اپل تولید هر دو iMac را متوقف کرده است.

حالا اپل با فرض اینکه این واقعاً پایان این مک ها باشد ، آنها را کاملاً از گزینه های خرید وب سایت حذف کرده است. همانطور که گفته شد ، این حذف اندکی پس از آن صورت می گیرد که اپل همچنین iMac Pro را کنار گذاشت. این iMac طرفدار گرا در اواخر سال 2017 معرفی شد.

اپل در حال حاضر آماده انتشار اولین Apple Silicon iMac خود است. انتظار می رود این اولین طراحی مجدد قابل توجه رایانه رومیزی اپل طی تقریباً یک دهه گذشته باشد. گفته می شود iMac جدید در گزینه های مختلف رنگی در دسترس خواهد بود ، اندکی پس از بازگشت استیو جابز بنیانگذار و مدیر عامل سابق اپل برای اداره شرکت در اواخر دهه 1990 ، به گزینه های چند رنگ موجود برای iMac G3 بازگشت. علاوه بر این ، پیش بینی می شود که در طراحی مجدد نمایشگری شبیه به صفحه نمایش Pro Display XDR اپل با حاشیه های نازک تر از iMac فعلی باشد.

iMac جدید اپل از توسعه طراحی شد

اینکه آیا اپل قصد دارد بلافاصله iMac های دیگر را متوقف کند ، باید منتظر ماند. با این حال ، اگر می خواهید چنین کاری انجام دهید ، ممکن است ارزش این را داشته باشد که خرید را زودتر انجام دهید. اگرچه برای بسیاری از مشتریان بالقوه ، خرید یک پیشرفته ترین Mac اینتل با اولین Mac سیلیکون اپل که در ماه های آینده وارد بازار می شود ، منطقی نخواهد بود.

اپل هنوز اعلام نکرده است که این iMac های جدید چه زمانی شروع به کار می کنند. شایعه شده است که این شرکت در ماه آوریل رویداد رسانه ای بعدی خود را برگزار می کند ، اما کنفرانس توسعه جهانی اپل (WWDC) در ماه ژوئن به نظر می رسد مکان محتمل تری برای اولین اپلیکیشن Apple Silicon iMac که مشتاقانه منتظر آن است است.

با این وجود ، اخیراً با جدا کردن چندین مدل iMac ، این ممکن است نشان دهد که تازه سازی iMac زودتر از دیرتر در حال آمدن است.


Apple M1 SoC
اپل M1 را معرفی می کند: “سریعترین هسته پردازنده جهان”

M1 اولین تراشه Arm تولید شده توسط Apple Silicon است و “عملکرد عالی در کامپیوتر ، با استفاده از کمتر از یک چهارم انرژی” را فراهم می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.