1
سپتامبر

اپل در حال برنامه ریزی یک برنامه بزرگ برای طرفداران موسیقی کلاسیک است

بسیاری از دوستداران موسیقی کلاسیک موسیقیدان هستند و گوش دقیق دارند. به همین دلیل ، زمانی که نمی توانید انگشت خود را روی آن بگذارید ، کمی آزاردهنده است ، اما می دانید که سونات مورد علاقه شما فقط زنده تر به نظر می رسد.

در حالی که پخش مستقیم یک راه عالی برای دسترسی به موسیقی کلاسیک است ، قطعاً یافتن گزینه های با کیفیت که موسیقی کلاسیک را کسل کننده نمی کند ، یک چالش است. متأسفانه ، تنها چند مکان برای پخش موسیقی کلاسیک با کیفیت بالا در اینترنت وجود دارد.

خوشبختانه ، اپل این چالش را بر عهده دارد که موسیقی کلاسیک با کیفیت بالا را وارد جریان اصلی کند.

اپل Primephonic را خرید

در سال 2019 ، Midia Research تحقیقی را منتشر کرد که موسیقی کلاسیک را به عنوان ژانر بعدی جریان بزرگ تبلیغ می کند. در آمریکای شمالی ، تحقیقات نشان می دهد که جریان از 89 میلیون دلار از 146 میلیون دلار یا 60 درصد درآمد حاصل می شود.

با این حساب ، جای تعجب نیست که اپل برنامه Primephonic را خریداری کرده است ، یک برنامه گوش دادن که به دلیل تمرکز اصلی خود بر روی موسیقی کلاسیک شناخته شده است. خرید آن در سال 2014 با طرفداران قوی فعلی آغاز شد و موجی را در سراسر جامعه گوش دادن به موسیقی کلاسیک برانگیخت.

Primephonic به دلیل محتوای استثنایی صوتی ، ویژگی های پیشرفته مرور ، قابلیت های جستجو و فراداده های دقیق شناخته شده است.

مطالب مرتبط: Primephonic Review: Spotify برای موسیقی کلاسیک

اگرچه در نگاه اول ممکن است به نظر برسد که این خرید با هدف ادغام بهترین ویژگی های Primephonic در Apple Music انجام شده است ، اما انتظار یک شگفتی را دارید. اپل در واقع تعهد خود به موسیقی کلاسیک را جدی گرفته و یک برنامه مستقل را راه اندازی کرده است.

اپل قصد دارد یک برنامه مستقل برای موسیقی کلاسیک راه اندازی کند

در سال 2022 ، Apple Music یک برنامه موسیقی کلاسیک مستقل را راه اندازی می کند که تمایل Primephonic را برای تنظیم کیفیت با گزینه های پخش با کیفیت بالا ترکیب می کند.

یکی از ویژگی های کلیدی خرید ، که امیدواریم Apple Music با آن سازگار شود ، تجربه گوش دادن از Primephonic است. با AppStories + Primephonic موسیقی ، پادکست و محتوای نوشته شده را به عنوان مقاله ترکیب می کند.

علاوه بر این ، مجریان موسیقی کلاسیک می توانند با کسب این مبلغ امیدوار به پرداخت بهتر باشند. گفته می شود که Primephone 60 درصد از درآمد خالص خود را برای پرداخت هنرمندان و دارندگان حقوق مختلف هزینه می کند.

مطالب مرتبط: Spotify چقدر پول به پیمانکاران می پردازد؟

در حالی که کاربران Primephonic پس از 7 سپتامبر نمی توانند از این برنامه استفاده کنند ، هم بازپرداخت رایگان و هم کد Apple Music شش ماهه را به صورت رایگان دریافت می کنند.

موسیقی کلاسیک را در دسترس قرار دهید

از بسیاری جهات ، Primephonic چندین شکاف در گوش دادن به Apple Music موجود را پر می کند. با به دست آوردن آن ، می توان انتظار بهبود نه تنها در کاتالوگ ، بلکه در کیفیت برنامه ریزی کلی آن را نیز داشت.

در حقیقت ، با برکت اپل ، پرایمفونیک بدون شک به رسالت اصلی خود یعنی به اشتراک گذاری موسیقی کلاسیک در سراسر جهان دست پیدا می کند. اگر به درستی انجام شود ، این یک موقعیت برد-برد برای همه است ، به ویژه برای دوستداران موسیقی کلاسیک.


تصاویری از آهنگهای فضایی و بدون ضرر در Apple Music با نشان Apple Music.
نحوه گوش دادن به صدا بدون از دست دادن در Apple Music

فشرده سازی بدون ضرر را در iPhone ، iPad ، Mac ، Apple TV و Android تنظیم کنید تا از کیفیت بهتر صدا هنگام گوش دادن به آهنگ در Apple Music لذت ببرید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده