9
مه

اولین پردازنده گرافیکی گسسته اینتل در گوشه گوشه قرار دارد

در مورد کارتهای گرافیک ردیف اول ، آیا AMD و NVIDIA باید سرانجام صحنه را با اینتل به اشتراک بگذارند؟


سخت افزار اینتل

GPU های اینتل به دلیل عملکرد عالی در هنگام انجام کارهای سخت ، مانند برنامه های خلاقانه یا بازی های ویدیویی ، کاملاً شناخته شده نیستند. آنها معمولاً برای اهداف عمومی استفاده می شوند ، اما ممکن است امسال تغییر کند.

آیا GPU GP2 اینتل به زودی ارائه می شود؟

متخصص ارتباطات توسعه بازی اینتل ، پیت بروباکر ، پست شغلی را در توییتر برای موقعیت باز این شرکت به عنوان مهندس ارشد توسعه بازی ارسال کرد.

به نظر می رسد این تبلیغ نشان می دهد که کارت گرافیک آینده اینتل Xe HPG DG2 زودتر از آنچه انتظار داشتیم منتشر خواهد شد. او می گوید: “بیا با ما در Intel کار کنید! DG2 دقیقاً گوشه ای است.”

انتظار می رود خانواده کارت گرافیک های DG2 با بهترین کارت های گرافیک AMD و NVIDIA رقابت کنند. ما می دانیم که این دامنه زمانی در سال 2021 در حال آمدن است ، اما کمبود جهانی تراشه برخی از گیمرها را متقاعد می کند که اینتل آنها را تا ماه های آخر آزاد نخواهد کرد.

تقریباً تمام اطلاعات مربوط به کارت گرافیک گسسته اینتل منتشر شده است – تمام آنچه که در اختیار داریم توییت کردن از این شرکت ، که ادعا می کند بازی های با عملکرد بالا (HPG) از ردیابی پرتوی سخت افزاری پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط: چرا در حال حاضر کارت های گرافیک بسیار گران هستند؟

آیا اینتل سرانجام قادر به رقابت با AMD و NVIDIA خواهد بود؟

بدیهی است که شرکت ها با این موضوع موافقت نخواهند کرد ، اما ما دوست داریم که رقابت بیشتری در بازار بازی ها شاهد باشیم. در پایان ، این به طور بالقوه به معنی سخت افزار عالی تری برای ماست!

بسیار خوب است که ببینیم اینتل در رقابت برای تولید بهترین کارت های گرافیک موجود چگونه با سگ های بزرگ ، AMD و NVIDIA رفتار می کند.

ممکن است بخاطر داشته باشید که این اولین بار نیست که اینتل سعی در ارائه چنین چیزی دارد. در ماه مه 2010 ، اینتل با انتقال فناوری خود به پردازنده های گرافیکی Xeon Phi ، پروژه تحقیقاتی Larrabee را خاتمه داد.


کارت گرافیک کارت گرافیک NVIDIA
5 کاراکتر وقت آن است که کارت گرافیک خود را ارتقا دهید

اگر پردازنده گرافیکی شما با مشکلی روبرو است ، وقت آن است که نسخه خود را ارتقا دهید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.