9
جولای

اولین به روزرسانی ویندوز 11 برای Microsoft Preview ویژگی ها و اصلاحاتی را به همراه دارد

اولین بروزرسانی بسیاری از آنها چند ویژگی کوچک را به همراه دارد.


عملکرد نوار جستجو در منوی راه اندازی ویندوز 11

با راه اندازی رسمی مجموعه های Windows 11 Insider Preview ، مایکروسافت به صورت دوره ای به روزرسانی ها را منتشر و سیستم عامل جدید را ارتقا می دهد. اولین به روزرسانی برای مجموعه Windows Insider Preview ویندوز 11 چندین ویژگی جدید و پیشرفت در ویندوز 11 را ارائه می دهد و یک سری موارد دیگر را برطرف می کند.

ویندوز 11 جدید ایجاد پیشرفت ویژگی

Windows 11 Insider Preview Build 22000.65 اولین نسخه جدید ویندوز 11 است که از زمان خریداری سیستم عامل جدید توسط کاربران ویندوز منتشر شد.

مرتبط: مایکروسافت اولین بررسی رسمی ویندوز 11 اینسایدر را آغاز کرد که هم اکنون برای بارگیری در دسترس است

منوی Start اکنون یک جعبه جستجو دارد که با استفاده از آن می توانید فایل ها ، برنامه ها و موارد دیگر را پیدا کنید. اکنون می توانید با تایپ کردن منوی شروع ، از نوار جستجو در منوی استارت ویندوز 11 برای جستجوی فایل ها استفاده کنید. اکنون می توانید از جعبه جستجو در بالای منوی شروع برای جستجوی مستقیم پرونده ها استفاده کنید.

ویژگی مفید و درخواستی دیگر در نوار وظیفه ویندوز 11 وجود دارد. نوار وظیفه اکنون به جای اینکه روی یک مانیتور قرار گیرد ، پس از به روزرسانی در چندین مانیتور ظاهر می شود. برای کسانی که دارای تنظیمات چند مانیتور هستند ، این یک بروزرسانی خوب است. با هدف گذاری می توانید پشتیبانی از چند مانیتور را در نوار وظیفه فعال کنید تنظیمات> شخصی سازی> نوار وظیفه.

سایر به روزرسانی های ویندوز 11 شامل موارد زیر است:

  • تنظیمات حالت ویندوز اکنون از طریق در دسترس هستند و قابل دسترسی هستند منبع تغذیه و باتری صفحه تنظیمات

  • به روزرسانی های گزینه های طرح بندی سریع برای “رایانه های کوچک تر” به کاربران امکان می دهد تا به جای فقط چهار ربع ، روی سه برنامه کلیک کنند.

  • تنظیمات اضافی را در منوی زمینه با دکمه سمت راست انجام دهید.

وبلاگ رسمی Microsoft Insider Preview لیستی کامل از ویژگی های به روز شده را توصیف می کند. برای دیدن لیست کامل اصلاحات منتشر شده در ویندوز 11 می توانید از همین لینک استفاده کنید.

قابل توجه ترین اصلاحات موجود در ویندوز 11 ، عملکرد صفر روزه PrintNightmare را که به طور فعال برای حمله به شرکت ها و سازمان های دیگر استفاده می شود ، برطرف می کند. مایکروسافت اخیراً پچ رسمی خود را PrintNightmare منتشر کرده است.

مایکروسافت همچنین اصلاحاتی را در نوار وظایف ، تنظیمات برنامه ، اکسپلورر پرونده ، جستجوی ویندوز و ابزارک ها به همراه بسیاری از اصلاحات دیگر در ویندوز 11 ارائه کرده است.

Windows 11 Insider Preview Builds مشکلات را نشان می دهد

کاربران بی تاب ویندوز 11 از سیستم عامل جدید به عنوان یک راننده روزانه استفاده می کنند و از ویندوز 10 به روز می شوند. با این حال ، مایکروسافت می خواهد تأکید کند که ویندوز 11 در حال حاضر در مرحله آزمایش است و از آنجا که سیستم عامل در حال حاضر فقط برای کانال Dev خود در دسترس است با انتشار زودرس ، کاربران باید در مورد تعویض دقت کنند.

برای بسیاری ، جذب سیستم عامل جدید مایکروسافت بسیار زیاد است. اما برای بسیاری از کاربرانی که قصد دارند برای دیدن و درک ویندوز 11 برای ورود به سیستم Insider Preview Dev Channel ثبت نام کنند ، ممکن است خیلی زود باشد.

کانال Dev به روزرسانی های مکرر سیستم عامل را منتشر می کند ، اما همچنین می تواند با اشکالات خطرناک و سایر مشکلات همراه باشد که می تواند داده های شما را در معرض خطر قرار دهد.


رفع این رایانه نمی تواند خطا را در ویندوز 11 شروع کند
واجد شرایط بودن برای به روزرسانی ویندوز 11 را با WhyNotWin11 بررسی کنید

بررسیگر وضعیت رایانه مایکروسافت اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه نمی کند ، بنابراین وقت آن است که یک گزینه دیگر را امتحان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.