16
مه

اندکی پس از یافتن حساب رئیس جمهور بایدن از ونمو ، وی ناپدید شد

روزنامه نیویورک تایمز از گزارش رئیس جمهور آمریکا در مورد ونمو نام برد و باعث شد BuzzFeed وی را جستجو کند.


جو بایدن به جمعیتی که با آنها صحبت می کرد اشاره کرد

بسیاری از سیستم عامل های پرداخت مختلف وجود دارد که می توانید برای ارسال پول به افراد دیگر استفاده کنید ، اگرچه یکی از محبوب ترین ها در ایالات متحده Venmo است. با این حال ، این برنامه انتقادات بسیاری را نیز از کاربران خود در رابطه با نگرانی های امنیتی دریافت می کند.

این نگرانی ها ممکن است با این داستان حتی بیشتر معتبر شوند. برای خواندن تمام جزئیات درگیر شوید – جدا شدن این کمی احمقانه است.

آیا بایدن پس از پیدا شدن حساب Venmo خود را حذف کرد؟

نیویورک تایمز داستانی در مورد زندگی رئیس جمهور فعلی ایالات متحده جو بایدن در کاخ سفید در حدود اواسط ماه مه منتشر کرد. در این مقاله ، نشریه به طور خلاصه ذکر کرده است که بایدن اخیراً از طریق Venmo برای نوه های خود پول ارسال کرده است.

این امر منجر به جستجوی حساب ونموی بایدن توسط یک خبر کنجکاو BuzzFeed News شد. تنها پس از ده دقیقه ، آنها آن را پیدا کردند ، فقط با استفاده از “ترکیبی از ابزار جستجوی داخلی و ویژگی دوستان عمومی” برای جستجوی آن.

نماد و پیش نمایش برنامه Venmo

نه تنها این ، بلکه BuzzFeed ادعا می کند که نزدیک به دوازده نفر از اعضای خانواده بایدن (از جمله فرزندان و نوه های رئیس جمهور) ، تعدادی از مقامات ارشد کاخ سفید و تمام تماس های آنها در Venmo را پیدا کرده است.

به دنبال کشفیات ، تمام دوستان موجود در لیست دوستان بایدن حذف شدند. BuzzFeed برای اظهارنظر به سخنگوی کاخ سفید مراجعه کرد ، اما پاسخی دریافت نکرد.

چند ساعت دیگر گذشت و لوایح ونمو برای رئیس جمهور و بانوی اول او ، جیل بایدن ، ناپدید شد. ما نمی دانیم بایدن حساب خود را پس گرفت ، یا کاخ سفید یا ونمو آن را به نمایندگی از وی پس گرفتند.

امنیت نامطمئن ونمو و آنچه ممکن است بعد از این حادثه تغییر کند

ویژگی BuzzFeed از امنیت Venmo به عنوان “کابوسی برای حریم خصوصی همه” یاد می کند. این یک نظر است ، اما ممکن است یک واقعیت باشد.

لپ تاپ مک و پول در یادداشت ها

طرفداران حریم خصوصی بنیاد مرز الکترونیکی (EFF) و موزیلا ابراز نگرانی کردند که چگونه این برنامه متعلق به PayPal در اوت 2019 ناامن است. در آن زمان ، آنها حتی نامه سرگشاده ای به Venmo منتشر کردند.

مرتبط: بدترین کلاهبرداری Venmo و نحوه محافظت از شما

خوشبختانه ، ونمو فقط این نگرانی ها را نادیده نمی گیرد. پس از اینکه BuzzFeed داستان جذاب خود درباره جستجوی حساب بایدن را منتشر کرد ، سخنگوی Venmo بیانیه زیر را صادر کرد:

ایمنی و محرمانه بودن تمام کاربران Venmo و اطلاعات آنها همیشه در اولویت اصلی است و ما این مسئولیت را بسیار جدی می گیریم. مشتریان همیشه این امکان را دارند که معاملات خود را خصوصی کرده و تنظیمات حریم خصوصی خود را در برنامه تعریف کنند. ما به طور مداوم در حال توسعه و تقویت اقدامات حفظ حریم خصوصی برای همه کاربران Venmo هستیم تا بتوانند مکانی امن و امن برای ارسال و هزینه پول فراهم کنند.

این یک پاسخ بسیار استاندارد شرکتی است ، اما امیدوارم این توسعه دهندگان به زودی گزینه خصوصی کردن لیست دوستان شما را در میان سایر پیشرفت های امنیتی اضافه کنند.


PayPal v. Venmo
Venmo v. PayPal: یکسان است اما متفاوت؟

Venmo متعلق به PayPal است ، اما همان کار را نمی کند. در اینجا تفاوت های Venmo و PayPal وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.