28
جولای

از ارسال های حساس و خشن در Instagram Explorer جلوگیری کنید

اینستاگرام یکی از بهترین بسترها برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است. هرکسی می تواند این شبکه اجتماعی را با اینترنت نصب کند و محتوای مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارد. مدیران اینستاگرام سعی کرده اند قوانینی را برای به اشتراک گذاری محتوا در این شبکه اجتماعی وضع کنند تا برخی از برندگان نتوانند محتوای غیراخلاقی ، خشن و ناخوشایند را روی آن ارسال کنند. از طرف دیگر ، کاربران می توانند نمایش محتوای صفحه خود را کنترل کنند. در این مقاله از انزل وب ، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از ظاهر شدن پست های حساس و خشن در اینستاگرام اکسپلورر جلوگیری کنید.

چگونه می توانم محتوای حساس را در فید اینستاگرام خود فیلتر و مسدود کنم؟

؟ نحوه مسدود کردن محتوای حساس در برنامه Explore Instagram

ما ابتدا اهمیت محتوای حساس را که توسط مدیران اینستاگرام تعیین شده است ، بررسی می کنیم. قوانین و دستورالعمل هایی برای محتوای اینستاگرام وجود دارد. هدف این قوانین حفظ امنیت و آرامش مردم است. محتوای ظریف نیز پست هایی است که لزوماً قوانین اینستاگرام را نقض نمی کند ، اما می تواند برای برخی از کاربران آزاردهنده و آزاردهنده باشد. کاربران می توانند این محتوا را مدیریت کنند. در این مقاله از Anzel Web ، تنظیمات محتوای حساس در اینستاگرام را آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توانم پست های مزاحم اینستاگرام را مسدود کنم؟

اینستاگرام دارای بخشی به نام Explore است. در این بخش ، می توانید پست ها را در صفحه هایی که دنبال نکرده اید مشاهده کنید. محتوای این بخش براساس جستجوهای شما در اینستاگرام ، صفحاتی که دنبال کرده اید ، هشتگ هایی که جستجو کرده اید و … مشخص خواهد شد. در ضمن ، ممکن است پست هایی را مشاهده کنید که به نظر شما مناسب نیست.

این پست ها ممکن است به دلیل الگوریتم اینستاگرام مشکلی ایجاد نکنند. با این حال ، اگر این پست ها یا حتی فیلتر محو شدن در این بخش را دوست ندارید ، می توانید از گزینه مسدود کردن محتوای حساس و مسدود کردن پست های مزاحم اینستاگرام استفاده کنید.

اگر دیگر نمی خواهید پست های تبلیغاتی را مشاهده کنید ، آموزش 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام را بخوانید.

چگونه می توان از ظهور پست های خشن در اینستاگرام جلوگیری کرد

برای جلوگیری از نمایش پست های حساس در Explorer Instagram ، این برنامه را باز کنید. سپس روی نماد حساب خود در پایین صفحه ضربه بزنید.

از ظاهر شدن پست های حساس در Instagram Explorer جلوگیری کنید

سپس روی منوی سه خطی در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

از ظاهر شدن پست های حساس در Instagram Explorer جلوگیری کنید

حالا روی تنظیمات کلیک کنید.

از ظاهر شدن پست های حساس در Explorer اینستاگرام جلوگیری کنید

در مرحله بعد روی Account کلیک کنید.

از نمایش پست های حساس در Explorer Instagram جلوگیری کنید

سپس روی Sensitive Content Control ضربه بزنید.

از نمایش پست های حساس در Explorer Instagram جلوگیری کنید

در اینجا چند گزینه محدودیت وجود دارد:

  • محدودیت (پیش فرض): با انتخاب این گزینه ، اینستاگرام این محدودیت را برای پست های موجود در فید اعمال می کند که حالت پیش فرض است.
  • محدود کردن حتی بیشتر: با انتخاب این گزینه ، پست های بیشتری در Feed و Explorer آنها فیلتر می شوند و این محدودیت با دقت بیشتری اعمال می شود.

از ظاهر شدن پست های حساس در Explorer اینستاگرام جلوگیری کنید

برای کاهش پست های بیشتر ، بهتر است گزینه دوم را انتخاب کنید.

یکی دیگر از ویژگی های اینستاگرام امکان مسدود کردن افراد و صفحات مختلف است. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، آموزش بلوک شخص و حساب های احتمالی جدید اینستاگرام را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه مسدود کردن پست های آزار دهنده اینستاگرام را به شما آموزش داده ایم. آیا شما قادر به جلوگیری از نمایش چنین پست هایی بودید؟ لطفا نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.