رفتن به نوشته‌ها

ارائه و بررسی 8 سایت بزرگ اجاره روزانه ویلا و خانه در ایران

یکی از بهترین راه های اجاره ویلا یا آپارتمان استفاده از سایت های موجود است. به این ترتیب ، در روزهایی که تعطیل است و شهرهای توریستی شلوغ هستند ، به راحتی می توانید مکان مناسبی پیدا کنید. قبل از اجاره می توانید کلیه امکانات ویلا ها را مشاهده کرده و قیمت را محاسبه کنید. ما در این مقاله از پی سی آموزش وب 8 بهترین سایت برای اجاره روزانه ویلا و خانه در ایران را معرفی و بررسی خواهیم کرد.

بهترین سایت های اجاره ای برای خانه ها و ویلا ها

بهترین وب سایت های فارسی برای رزرو ویلا

یافتن ویلا و آپارتمان مناسب برای تعطیلات دشوار است ، زیرا اگر کمی تأخیر داشته باشید قادر به اجاره ویلی مناسب نخواهید بود. بهترین راه یافتن ویلا از سایت های ویژه برای اجاره کوتاه مدت است. از این طریق راحت هستید و قبل از ورود به شهر مقصد ، از موقعیت و امکانات ویلا اطلاع دارید. در این مقاله بهترین سایت های رزرو ویلا از پی سی آموزش را به شما معرفی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

اجاره روزانه منازل در تهران ، کردانا ، لواسان و … با ویلاهر

برای رزرو ویلا در شهرهای مختلف کشور می توانید از سایت Villajar استفاده کنید. ابتدا وارد شوید برای اجاره ویلا یا آپارتمان فرم مناسب را انتخاب کنید. سپس استان مورد نظر را از قسمت استانها انتخاب کنید. اکنون شهری را که می خواهید در آن ویلا یا آپارتمان اجاره کنید از بین شهرهای این استان انتخاب کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

از منوی سمت راست می توانید محدوده قیمت مورد نظر را در کشویی تعیین کنید. به عنوان مثال ، شما می خواهید بین 2،000،000 ton و 450،000 ton هزینه کنید. در همان بخش می توانید تعداد اتاق ها و مساحت ملک را نیز مشخص کنید. کمی پایین بروید. از این قسمت می توانید نوع ویلا یا آپارتمان را نیز انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید از بین یک ویلا جنگلی دارای استخر ، نزدیک به دریا و .. انتخاب کنید. با علامت زدن کادر کنار آنها ، ویژگی ویلا انتخاب شده و عناصری که دارای ویژگی های مورد نظر شما هستند نمایش داده می شوند.

اجاره روزانه ویلا و خانه

همچنین می توانید با علامت زدن کادر کنار هر گزینه قفل شدن در شهر و … را انتخاب کنید.

برای استفاده از خدمات سایت و اجاره باید ثبت نام کنید. بر روی + ثبت نام کلیک کنید و موارد مورد نیاز را وارد کنید. سپس دکمه سبز را فشار دهید تا در Villajar ثبت نام کنید.

با کلیک بر روی هر یک از ویلاها و آپارتمان ها می توانید عکس ها ، اجاره ، امکانات ، نوع ویلا یا آپارتمان ، محل قرارگیری بر روی نقشه ، فیلم و.

نحوه اجاره ویلا در ویلاهر

همانطور که گفتیم ، برای اجاره ویلا در این سایت ، باید روی موردی که انتخاب کرده اید کلیک کنید. در بالای صفحه کد ملک ، شماره میزبان و جزئیات قرار دارد. سپس به پایین صفحه بروید. در بخش درخواست رزرو می توانید تاریخ را از تقویم مشخص کنید. به عنوان مثال ، بر روی 6 آوریل 1400 کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

سپس در قسمت انتخاب محل اقامت ، تعداد شبهای مورد نظر خود را برای اجاره انتخاب کنید. سپس تعداد افراد را نشان دهید. اکنون نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. سپس بر روی دکمه ارسال کلیک کنید تا درخواست شما از میزبان بررسی شود.

اجاره روزانه ویلا و خانه

برای آشنایی با برنامه ها و سایت های مشاوره املاک می توانید به مقاله ارائه بهترین برنامه ها و خدمات آنلاین مشاوره املاک به زبان فارسی مراجعه کنید.

محلی برای اجاره ویلا در شمال و سایر مناطق حمص

یکی از بهترین سایت های رزرو ویلا ، سایت حمصا است. پس از ورود به سایت ، روی عبارت ثبت نام در گوشه بالا سمت چپ سایت کلیک کنید. سپس اطلاعات درخواستی را وارد کنید. همچنین می توانید با حساب Google خود وارد سیستم شوید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

سپس نام شهر را در قسمت مقصد شهر ، عنوان یا شماره شناسایی محل اقامت وارد کنید. اکنون ، از تاریخ ورود و تاریخ عزیمت ، روزهایی را که قصد اقامت دارید را انتخاب کنید. در آخر تعداد افراد را وارد کنید. سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا نتایج را مشاهده کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

در صفحه باز شده می توانید فیلترهای بیشتری از جمله محدوده قیمت ، نوع محل اقامت ، تعداد اتاق و … را مشخص کنید. با کلیک بر روی فیلترهای بیشتر ، می توانید تعداد امکانات کلبه را مشخص کنید. سپس بر روی ویلا مورد نظر کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

در صفحه باز می توانید عکس ها ، موقعیت ویلا روی نقشه ، امکانات آن و .. قیمت های روزهای انتخاب شده را نیز در سمت چپ اعتبار مشاهده کنید. می توانید از این قسمت ویرایش کنید. برای رزرو ویلا باید بر روی دکمه سبز کلیک کنید تا درخواست رزرو ارسال شود تا درخواست شما توسط میزبان مشاهده شود.

اجاره ویلا در رامسر و سایر شهرهای کشور دارای اتاق

سایت اجاره ویلا یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای اجاره ویلا جنگلی و .. همچنین می توانید ویلاها را بدون ثبت نام در سایت مشاهده کنید. اگر می خواهید در سایت ثبت نام کنید ، روی عبارت ورود / ثبت نام در گوشه سمت چپ بالای سایت کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

در قسمت ، مقصد و شهر مورد نظر را انتخاب کنید. سپس تاریخ بازگشت را وارد کنید. در آخر ، تعداد مهمان ها را وارد کرده و جستجو کنید. اکنون ویلا مورد نظر را از بین گزینه های نمایش داده شده انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

در صفحه باز می توانید عکس ها ، موقعیت ویلا روی نقشه ، امکانات ، اطلاعات میزبان ، نظرات دیگران و .. را ببینید و به پایین صفحه بروید و تاریخی را که در سمت چپ وارد کرده اید بررسی کنید. می توانید تاریخ و تعداد افراد را تغییر دهید. قیمت محل اقامت نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سپس گزینه رزرو را بررسی کنید تا درخواست شما توسط میزبان بررسی شود.

اجاره روزانه ویلا و خانه

سایت ویلا برای اجاره شبانه

همچنین می توانید در ساعت 17:00 از سایت اجاره ویلا استفاده کنید. وارد سایت شوید سپس بر روی ورود / ثبت نام در سمت چپ و بالای صفحه کلیک کنید و اطلاعات لازم برای ثبت نام را در سایت وارد کنید. سپس از قسمت صفحه مقصد ، تاریخ بازگشت و تعداد افراد را مشخص کرده و روی ذره بین کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

در صفحه باز شده می توانید فیلترهای بیشتری از جمله محدوده قیمت ، نوع محل اقامت و امکانات ویلا را تعیین کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

سپس بر روی ویلا مورد نظر کلیک کنید. در این صفحه می توانید عکس های ویلا ، امکانات آن ، موقعیت مکانی آن بر روی نقشه ، قیمت تقریبی ، اطلاعات میزبان و .. را مشاهده کنید. کمی به پایین بروید و می توانید تعداد افراد و قیمت را در سمت چپ تاریخ انتخاب شده مشاهده کنید. از این بخش می توانید درخواست خود را ویرایش کنید. سپس بر روی دکمه درخواست رزرو کلیک کنید تا درخواست شما توسط میزبان بررسی شود.

اجاره روزانه ویلا و خانه

معرفی سایت رزرو ویلا دیوار

برای اجاره روزانه ویلا به سایت روی دیوار بروید. از فهرست سمت چپ و از سربرگ Categories گزینه Properties را انتخاب کنید. سپس یک منو باز می شود. روی اجاره کوتاه مدت کلیک کنید. اکنون از منوی دیگری که باز می شود ، گزینه Villa and Garden را کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

منو را کمی به سمت چپ بروید. در این بخش می توانید موقعیت ویلا ، حداقل و حداکثر اجاره روزانه ، متراژ ، تعداد اتاق و و. سپس بر روی یکی از ویلا ها کلیک کنید.

در صفحه باز می توانید اطلاعات و عکس های ویلا را مشاهده کنید. با کلیک بر روی دکمه قرمز اطلاعات تماس ، می توانید شماره میزبان و اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید. اگر ویلا را دوست دارید ، باید خودتان با میزبان تماس بگیرید و اطلاعات دیگری مانند روزهای اقامت ، تعداد افراد و .. را ارائه دهید.

اجاره روزانه ویلا و خانه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری می توانید به معرفی بهترین سایت های گردشگری ایرانی در ایران و جهان مراجعه کنید.

سایت روزانه برای اجاره خانه و ویلا شیپور

ابتدا به سایت اجاره روزانه ویلا شیپور بروید. سپس روی “همه گروه ها” کلیک کنید تا منو باز شود. سپس از گروه املاک اجاره کوتاه مدت ویلا و آپارتمان را انتخاب کنید.

اجاره روزانه ویلا

در صفحه باز شده ، بر روی عبارت “All of Iran” کلیک کرده و شهر مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون می توانید فیلترهای دیگری را اعمال کنید. به عنوان مثال ، تعداد افراد را در قسمت ظرفیت وارد کنید. حداقل و حداکثر اجاره روزانه را وارد کنید. سپس مقدار و تعداد اتاق ها را وارد کنید.

اجاره روزانه ویلا

به پایین صفحه بروید و روی گزینه باز کردن صفحه اطلاعات کلیک کنید. این صفحه شامل عکس هایی از ویلا ، شماره مالک ، مشخصات ویلا و ..

اجاره روزانه ویلا

وب سایت اجاره روزانه خانه Jadjiga

ابتدا در سایت اجاره روزانه Jajigah House ثبت نام کنید. همچنین می توانید نتایج را بدون ثبت نام مشاهده کنید. روی «ثبت نام» در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و اطلاعات لازم را وارد کنید. سپس در قسمت “جستجوی بهترین محل اقامت” شهر و تعداد افراد را وارد کنید. سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا

در صفحه باز می توانید نتایج را بر اساس فیلترهای انتخاب شده مشاهده کنید. علاوه بر این ، موقعیت ویلا ها روی نقشه مشخص شده است. با کلیک بر روی علامت زرد خانه روی نقشه ، می توانید تصویر و قیمت ویلا را مشاهده کنید.

همچنین با کلیک بر روی تصویر صفحه مربوط به این ویلا باز می شود و می توانید اطلاعات تکمیلی را در این صفحه مشاهده کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی تصاویر سمت چپ صفحه ویلا مورد نظر را باز کنید.

اجاره روزانه ویلا

در صفحه ویلا می توانید بر روی دکمه “تصاویر بیشتر” کلیک کنید تا عکس های ویلا را مشاهده کنید. کد ملک و اطلاعات مالک نیز در این بخش موجود است. علاوه بر این ، می توانید تمام اطلاعات ویلا را مشاهده کنید. اگر به پایین صفحه بروید ، اطلاعات بیشتری خواهید دید.

در نقشه سمت چپ می توانید تاریخ بازگشت و تعداد افراد را وارد کنید. سپس قیمت اجاره برای شما محاسبه می شود. اگر می خواهید این ویلا را اجاره کنید ، برای بررسی درخواست خود بر روی دکمه “مشاهده و رزرو رزرو” کلیک کنید.

اجاره روزانه ویلا

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله بهترین سایت های رزرو ویلا را از پی سی آموزش وب معرفی و بررسی کرده ایم. ترجیح می دهید از کدام یک از این سایت ها برای اجاره روزانه آپارتمان و ویلا استفاده کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید