17
آگوست

ارائه و بارگیری 12 مورد از بهترین نرم افزارهای طراحی رایانه

نرم افزارهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای نقاشی دیجیتالی استفاده کنید. بسیاری از این برنامه ها برای کامپیوتر طراحی شده اند و می توانید از آنها برای اجرای هنر خود استفاده کنید. در این مقاله از Anzel Web ما 12 بهترین نرم افزار طراحی برای کامپیوتر را ارائه و بارگیری می کنیم.

برنامه طراحی را برای ویندوز 10 ، 11 ، 8 و 7 بارگیری کنید

بهترین نرم افزار و برنامه های طراحی کامپیوتر

اگر هنرمند خوبی هستید و به کارهای دیجیتالی علاقه دارید ، می توانید ایده های خود را با کمک برنامه طراحی دیجیتال روی رایانه ترسیم کنید. برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارد و در این مقاله 12 مورد از بهترین نرم افزارهای طراحی دیجیتال برای کامپیوتر را ارائه می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

می توانید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سرویس های ایرانی بارگیری و نصب کنید.

برنامه نقاشی و طراحی را برای رایانه خود بارگیری کنید: Sketchbook

نرم افزار طراحی کامپیوتر

نرم افزار طراحی Sketchbook یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. با استفاده از این برنامه می توانید خلاقیت خود را به چالش بکشید و تصاویر زیبایی را ترسیم کنید. این برنامه دارای ویژگی هایی برای هنرمندان حرفه ای است و بسیاری از ابزارهای آن سفارشی است و شما می توانید آنها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. رابط برنامه زیبا و خوب طراحی شده است. علاوه بر این ، هیچ عنصر اضافی برای حواس پرتی از کار اصلی وجود ندارد و می توانید بر تحقق ایده خود تمرکز کنید.

این برنامه دارای انواع برس است. همچنین امکان تنظیم برس ها وجود دارد. علاوه بر برس های آماده ، هر کس می تواند برس خود را طراحی کرده و آن را با هنرمندان دیگر به اشتراک بگذارد. انواع خط کش ، رنگ ، لایه و .. نیز وجود دارد که با این برنامه می توانید انیمیشن های دو بعدی سنتی ایجاد کنید. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه این است که می توانید برای بخش های مختلف میانبر ایجاد کنید.

برنامه طراحی برای ویندوز 11 و …: MediBang Paint

برنامه طراحی حرفه ای برای ویندوز

MediBang Paint نرم افزاری برای طراحی رایانه است. این برنامه رایگان است. با این حال ، ویژگی های زیادی دارد. برس های برنامه بسیار متنوع هستند. اندازه آن نیز کوچک است و لازم نیست نگران اشغال فضای خود در رایانه باشید. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه لایه تصویر است. اگر کمیک دوست دارید ، این برنامه دارای فریم های آماده ای است که کار شما را آسان می کند. فونت های برنامه نیز متنوع هستند.

دانلود نرم افزار طراحی بوم برای رایانه: Krita

نرم افزار طراحی کامپیوتر

Krita یک نرم افزار طراحی دیجیتالی کامپیوتر است. این برنامه قدرتمند رایگان است و دارای انواع برس های سفارشی است. با استفاده از این برنامه می توانید انیمیشن های دو بعدی ایجاد کنید. البته این برنامه بسیار تخصصی است و برای مبتدیان مناسب نیست و برای افرادی مناسب است که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند. با این حال ، هر فرد علاقه مند می تواند زمان بیشتری را صرف یادگیری نحوه کار با برنامه و تنظیم فضای آن با توجه به نیازهای خود کند. ابزارهای برنامه بسیار متنوع و متعدد است.

بارگیری برنامه طراحی رایانه: Clip Studio Paint

نرم افزار طراحی کامپیوتر

Clip Studio Paint نرم افزاری برای طراحی رومیزی است که برای طراحی سریع و پروژه های کوچک مناسب است. این برنامه برای افرادی که دارای دستگاه حسگر هستند مناسب است. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه داشتن براش های متنوع است. تعداد این برس ها بسیار زیاد است و امکان طراحی انیمیشن های سه بعدی با آنها وجود دارد. اگر به مانگا و طراحی کمیک علاقه دارید ، حتماً از این برنامه استفاده کنید.

اگر می خواهید عکس های خود را به عکس تبدیل کنید ، بهترین برنامه های تبدیل عکس به عکس با اندروید را بخوانید.

دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی برای کامپیوتر: مفاهیم

نرم افزار طراحی برای ویندوز

Concepts بهترین نرم افزار طراحی کامپیوتر است. این برنامه توسط شرکت های بزرگی مانند دیزنی و اپل استفاده می شود. این برنامه رایگان است ، اما یک نسخه مشترک نیز وجود دارد. اگر می خواهید از تمام ویژگی های این برنامه استفاده کنید ، باید یک نسخه مشترک خریداری کنید. برای استفاده از این برنامه ، باید از یک تبلت طراحی یا صفحه لمسی استفاده کنید. برس های این برنامه بسیار دقیق هستند و میزان فشار روی آنها بر نحوه رنگ آمیزی شما تأثیر می گذارد. اگر می خواهید از فایل خود در Photoshop استفاده کنید ، می توانید آن را در قالب PSD ذخیره کنید.

بارگیری برنامه طراحی برای ویندوز 10 و …: Inkscape

نرم افزار طراحی برای ویندوز

نرم افزار طراحی کودکان Windows Inkspace نیز برای مبتدیان گزینه مناسبی است. البته این بدان معنا نیست که برنامه حرفه ای نیست. این برنامه رایگان است و در عین حال دارای ویژگی های زیادی است. برس های برنامه بسیار متنوع و کامل هستند. رابط کاربری آن مشابه فتوشاپ است. به همین دلیل ، تنظیم محیط کار برای شما آسان تر خواهد بود. برای استفاده بهتر از این برنامه ، باید از یک تبلت طراح استفاده کنید.

اگر می خواهید تصاویر و تصاویر مشهوری با کیفیت بالا داشته باشید ، مقاله بهترین سایت های بارگیری تصاویر و عکس های معروف جهان را مطالعه کنید.

برنامه طراحی حرفه ای برای Windows GIMP 2

برنامه طراحی کامپیوتر

GIMP 2 یک برنامه طراحی حرفه ای برای ویندوز است که دارای ویژگی های زیادی است. این برنامه رایگان است و می توانید قسمت های مختلف آن را سفارشی کنید. رابط برنامه کمی شبیه Photoshop است. ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، اما با تمرین می توانید به اندازه کافی در مورد آن یاد بگیرید. همه چیزهایی که برای ایجاد یک تصویر دیجیتال با کیفیت نیاز دارید را می توانید در این برنامه پیدا کنید.

نرم افزار طراحی برای Windows Corel Painter

برنامه طراحی کامپیوتر

نرم افزار طراحی برای Windows Corel Painter نیز ممکن است گزینه مناسب دیگری باشد. این برنامه دارای امکانات زیادی است. این برنامه دارای بیش از 900 برس است که اکثر آنها را می توانید سفارشی کنید. این برنامه برای ترسیم نقشه های واقع بینانه مناسب است. رابط برنامه ساده است. یکی از ویژگی های مثبت برنامه ، پالت رنگ ارائه شده است. وقتی رنگی را انتخاب می کنید ، می توانید سایر رنگهای مناسب را مشاهده کنید.

نرم افزار طراحی کامپیوتر استودیو Paintstorm

برنامه طراحی حرفه ای

Paintstorm Studio یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی رایانه است. امکانات این برنامه بسیار زیاد است و از ویژگی های مثبت آن می توان به قابلیت سفارشی سازی برس ها اشاره کرد. می توانید از جلوه های مشابه CG برای پس زمینه نقاشی ها استفاده کنید. رابط کاربری برنامه ساده است و بنابراین می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. برس ها به منظور تسهیل کار با آنها به شکل برس های کلاسیک طراحی شده اند.

برنامه طراحی کامپیوتر ابزار نقاشی SAI

نرم افزار طراحی کامپیوتر

Paint Tool SAI یکی دیگر از گزینه های عالی برای افرادی است که به نقاشی دیجیتال علاقه دارند. رابط کاربری ساده برنامه ، استفاده از آن را آسان کرده است. برس ها پر هستند و هنگام نقاشی کمبود برس را احساس نخواهید کرد. همچنین می توانید انواع مختلف متن را روی نقاشی خود قرار دهید. می توانید رنگ ها را به خوبی ایجاد کنید و از طیف رنگی مورد نظر خود استفاده کنید.

نرم افزار طراحی کامپیوتر Photoshop CC

برنامه طراحی حرفه ای

همه ما برنامه نقاشی حرفه ای Photoshop CC را می شناسیم. درست است ، این می تواند دور زده شود – اما اگر شما یک تکنسین نیستید که می دانید چه کار می کند ، نه. البته ، این برنامه برای ترسیم کمیک طراحی نشده است و اگر می خواهید از آن برای این کار استفاده کنید ، باید محیط برنامه نویسی را به خوبی بشناسید و تمرین کنید.

برنامه طراحی حرفه ای Adobe Fresco

بهترین نرم افزار طراحی کامپیوتر

Adobe Fresco Professional Painting یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی رایانه است. این برنامه برای کامپیوترهای لمسی و قلم مناسب است. مهمترین ویژگی توانایی نقاشی نقاشی های سنتی است. برس های برنامه بسیار متنوع هستند و مانند یک برس واقعی عمل می کنند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید تصویر خود را با آبرنگ نقاشی کنید ، قلم مو رنگ صفحه را طوری پخش می کند که گویی رنگ واقعی با آب مخلوط شده و روی کاغذ پخش شده است. حتی می توانید رنگ ها را با هم ترکیب کنید. به عنوان مثال ، ترکیب رنگ زرد و آبی سبز می شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما نرم افزار حرفه ای طراحی کامپیوتر را از Anzel Web ارائه می دهیم. کدام یک از این برنامه ها را ترجیح می دهید؟ لطفا نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.