23
آگوست

آیفون SE جدید توسط اپل سال آینده معرفی می شود

طبق سنت اپل ، در ماه سپتامبر باید شاهد معرفی سری آیفون 13 و ساعت هوشمند اپل واچ 7 باشیم.دو محصولی که شایعات زیادی دریافت کرده اند و زمان افشای آنها فرا رسیده است.

اخیراً یک تحلیلگر از JP Morgan گفته است که اپل قصد دارد نسل جدید iPhone SE را در سال آینده معرفی کند. این گوشی دارای طراحی و مشخصات مشابه سری آیفون 13 است. همچنین برنامه ریزی شده است که این مدل از شبکه 5G پشتیبانی کند ، بنابراین ما با یک گزینه ساده از مارک کوپرتینو روبرو نیستیم.

در حقیقت ، اپل سال آینده iPhone SE 5G را معرفی می کند و طرفداران را مجبور به خرید یک تلفن هوشمند جمع و جور با پشتیبانی از شبکه های 5G می کند. فروش آیفون در سال جاری به رکورد 246 میلیون رسید و باعث شد تا اپل مدل های جدیدی را روانه بازار کند.

در تقویم اپل برای سال 2022 ، سال مالی در اکتبر 2021 آغاز می شود. به گفته JP Morgan ، این شرکت در سال مالی آینده 377.6 میلیارد دلار جمع آوری می کند. این میزان 5 درصد بیشتر از درآمد پیش بینی شده اپل برای سال مالی جاری است. در سال 2023 ، درآمد اپل 7 درصد دیگر افزایش می یابد. تحلیلگران ارزش بازار این شرکت را 180 دلار با ارزش فعلی 146.7 دلار پیش بینی کردند.

با این حال ، باید دید نسل بعدی iPhone SE چگونه خواهد بود.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

منبع : https://techtip.ir/