بلاگ

آیا Sling TV هنوز هم ارزش پول خوبی دارد؟

در ژانویه 2021 ، تلویزیون اسلینگ افزایش قیمت را برای کل خدمات اعلام کرد. تمام بسته های تلویزیونی و همچنین همه مکمل ها مشاهده کردند که قیمت آنها تا 17 درصد افزایش یافته است. اکنون که گرد و غبار برطرف شده است ، وقت آن رسیده است که یک قدم به عقب برگردید و وضعیت را ارزیابی کنید.

ما می خواهیم بدانیم که آیا Sling هنوز ارزش پول خوبی دارد. رتبه شما در برابر رقابت چگونه است؟ اسلینگ چه چیزی را ارائه داد تا افزایش قیمت برای مصرف کنندگان خوشایندتر شود؟ به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید …

Sling TV امروز چقدر گران است؟

در ژانویه 2021 ، اسلینگ قیمت های خود را به 17 درصد افزایش داد. ابتدا ، بیایید نگاهی به کل محصولات و خدمات Sling ، همراه با هزینه های جدید آنها (قیمت قدیمی در پرانتز) بیندازیم.

 • زنجیر آبی: 35 دلار (30 دلار)
 • زنجیر نارنجی: 35 دلار (30 دلار)
 • زنجیر آبی + نارنجی: 50 دلار (45 دلار)
 • Sling Total TV ، آبی یا نارنجی: 21 دلار (20 دلار)
 • Sling Total TV ، آبی + نارنجی: 27 دلار (25 دلار)
 • ورزش اضافی: 11 دلار (10 دلار)
 • سایر مواد افزودنی: 6 دلار (5 دلار)

اگرچه افزایش قیمتها به طور جداگانه قابل توجه به نظر نمی رسد ، اگر در بسیاری از مکمل ها مشترک شوید ، می تواند به سرعت جمع شود. به عنوان مثال ، اگر در بسته Blue + Orange مشترک شوید و هزینه Sports Extra plus چندین مکمل دیگر را پرداخت کنید ، صورتحساب ماهانه شما تقریبا 10 دلار در ماه یا 120 دلار در سال افزایش یافته است. این معادل یک ماه کامل کابل است.

همچنین ، به خاطر داشته باشید که افزایش قبلی قیمت Sling در دسامبر سال 2019 اتفاق افتاد ، درست 13 ماه قبل از آخرین افزایش. این بدان معنی است که صورتحساب سالانه شما ممکن است در مدت بیش از یک سال 240 دلار رشد داشته باشد.

آیا Sling تورهای قیمتی ارائه داده است؟

اسلینگ بدیهی است که می دانسته واکنش کاربرانش روبرو خواهد شد. با انتشار این خبر ، مایکل شویمر ، رئیس گروه ، سریع پول را به شرکت های تلویزیونی منتقل کرد.

متأسفانه ، ما مجبور به افزایش قیمت هستیم زیرا شبکه های تلویزیونی همچنان هزینه های بیشتری را از ما دریافت می کنند ، اما ما سخت می جنگیم تا بهترین معامله را برای مشتریان خود انجام دهیم.

برای اینکه بلعیدن قرص را کمی راحت تر کند ، Sling 50 ساعت فضای ذخیره سازی DVR رایگان در مقایسه با 10 ساعت به کاربران خود ارائه داد. متأسفانه ، این تنها جایزه ارائه شده بود.

تلویزیون Sling چگونه با رقبای خود مقایسه می کند؟

اسلینگ می تواند چهار رقیب اصلی داشته باشد. آنها Hulu ، YouTube TV ، Fubo TV و Philo هستند. آنها با هم بهترین سرویسهای پخش جریانی تلویزیون را گرد هم آورده اند.

هولو

قیمت کفر

Hulu از این نظر منحصر به فرد است که هم سرویس پخش مستقیم ویدئو بصورت تقاضا را ارائه می دهد و هم بسته گران تری را که شامل تلویزیون زنده است.

بسته تلویزیون زنده 65 دلار در ماه است و بیش از 65 کانال ارائه می دهد. Sling Blue + Orange کمی 53 ارائه می دهد. با این حال ، وقتی همه کانالهایی را که هرگز نمی خواهید تماشا کنید در نظر می گیرید ، این دو سرویس کم و بیش یکسان هستند. با این حال بسته آبی + نارنجی Sling 15 دلار ارزان تر است.

البته ، در دسترس بودن کانال ها تفاوت هایی وجود دارد ، اما این به تنظیمات شخصی برمی گردد.

YouTube TV

YouTube TV دقیقاً همان نقطه قیمت Hulu را دارد: 65 دلار در ماه. کانالهای بیشتری در سیستم عامل موجود است و می توانید هنگام نوشتن متن ، بیش از 85 کانال را انتخاب کنید.

یک محاسبه ابتدایی نشان می دهد که بسته بسته Sling حدود 0.95 دلار در کانال قیمت دارد ، در حالی که YouTube TV حدود 0.75 دلار در کانال هزینه دارد.

YouTube TV همچنین فضای ذخیره سازی نامحدود ابر را در DVR ارائه می دهد ، که باعث می شود “پاداش” 50 ساعته Sling در مقایسه با آن کمی ناچیز به نظر برسد.

تلویزیون فوبو

قیمت فوبو

بسته سطح ورودی Fubo ماهانه 65 دلار است و بسته Elite ماهیانه 80 دلار است.

بسته استارتر 114 کانال (تقریباً 0.55 دلار در هر کانال) را ارائه می دهد و بسته Elite شامل 158 کانال (کانال 0.50 دلار) است. بسته Elite همچنین ویژگی های برتر اضافی مانند 250 ساعت فضای DVR (معمولاً 10 دلار در ماه) و امکان تماشای همزمان سه صفحه (معمولاً 6 دلار در ماه) را ارائه می دهد.

وقتی فکر می کنید Fubo از کانال های ورزشی که معمولاً قیمت درجه یک دارند ، برتری دارد ، مطمئناً این از نظر پول بهتر از Sling است.

فيلو

Philo به عنوان ارزان ترین سرویس تلویزیون زنده مشهور شد. این امکان دسترسی به 64 کانال را فقط با 20 دلار در ماه فراهم می کند ، این بدان معناست که هزینه آن فقط حدود 0.30 دلار در هر کانال است.

به یاد داشته باشید ، اما Philo در دسترس بودن شبکه های با کیفیت بالا مانند سایر سرویس ها نیست. به عنوان مثال ، شما نمی توانید PBS ، ESPN ، FOX ، CBS و بسیاری از شبکه های دیگری را که احتمالاً هر روز تماشا می کنید دریافت کنید. در عوض ، این شماره ها توسط شبکه های سطح دوم مانند GetTV ، Cleo TV ، Motortrend ، People TV و سایر کانال های مشابه تورم می شوند.

تلویزیون AT&T چطور؟

توصیه ما این است که مراقب سرویس AT&T باشید. در حقیقت ، به نظر می رسد این شرکت از کار با این پلتفرم مطمئن نیست. در حال حاضر چندین مارک گیج کننده را پشت سر گذاشته و محبوبیت آن را متحمل شده است.

با این حال ، بزرگترین پرچم قرمز روشی است که وب سایت سرویس با استفاده از هر ترفندی در کتاب سعی در ترغیب شما برای ثبت نام در یک برنامه 12 ماهه دارد. یکی از بهترین جنبه های همه این خدمات – و استفاده از خدمات برش کابل به طور کلی به عنوان جایگزین تلویزیون کابلی – قراردادهای تلفن همراه از ماه به ماه دیگر است. فدا کردن آن برای خدمتی که هیچ ویژگی چشمگیری ندارد ، اقدامی منطقی نیست.

کدام سرویس پخش تلویزیونی بهترین ارزش پول را در سال 2021 ارائه می دهد؟

ما اکنون برخی از موارد را بررسی کرده ایم قیمت، کانال ها، و ویژگی های اضافی، راحت تر می توان تصمیم آگاهانه در مورد اینکه کدام سرویس تلویزیون زنده بهترین ارزش پول را دارد ، تصمیم گرفت.

با در نظر گرفتن هر سه جنبه ، ما معتقدیم که Sling از پنج خدمتی که بررسی کردیم فقط چهارمین ارزش مناسب برای پول را ارائه می دهد.

این جدول لیگ کاملاً غیر علمی ما است:

 1. FuboTV: دسترسی به بیشتر کانال ها که بسیاری از آنها کانال های درجه یک ورزشی هستند.
 2. YouTube TV: قیمت کمتر از هر کانال نسبت به Sling و موارد اضافی بهتر در قیمت پایه.
 3. هولو: از نظر در دسترس بودن کانال و قیمت کانال هم سطح با Sling است ، اما همچنین امکان دسترسی به کتابخانه ماموت آن را برای پخش ویدئو در صورت تقاضا فراهم می کند.
 4. تیرکمان بچه گانه: قبل از اولین دور افزایش قیمت در دسامبر 2019 ، احتمالاً در جایگاه اول یا دوم قرار دارد. با این حال ، افزایش دو برابری 12 ماهه منجر به کاهش ارزش پول شده است.
 5. فیلو: این بهترین قیمت برای هر کانال را ارائه می دهد ، اما به دلیل کمبود جدی کانال های با کیفیت ، امتناع می کند. برای هر کسی که شبکه های ورزشی یا حق بیمه را تماشا نمی کند ، احتمالاً باید در بالای لیست باشد.

بنابراین ، ما آن را داریم. بر اساس تعدادی از عوامل مختلف ، دیگر مطمئن نیستیم که تلویزیون Sling ارزش ویژه ای برای پول به ویژه در مقایسه با رقبا ارائه می دهد.


کانال های تلویزیونی اینترنتی رایگان
15 کانال تلویزیونی اینترنتی رایگان که می توانید بصورت آنلاین تماشا کنید

در اینجا بهترین کانالهای تلویزیونی اینترنتی برای تماشای آنلاین وجود دارد که همه آنها رایگان و قانونی هستند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید