رفتن به نوشته‌ها

آیا نگران امنیت پیاده راه آمازون هستید؟

پیاده رو آمازون وعده داده است که به مردم کمک می کند تا با کارآیی بیشتری دستگاه ها را به شبکه های خود اضافه کنند و شکاف های پوشش اینترنت را که بسیاری از خانواده ها تجربه می کنند به حداقل برسانند. با این حال ، برخی از مردم نگران هستند که این سرویس خطرات امنیتی اضافی را به همراه دارد.

بنابراین آیا واقعاً باید نگران پیاده رو باشید؟ آیا این تهدید قابل توجهی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شما است؟ و چگونه می توانید استفاده از پیاده رو آمازون را متوقف کنید؟

پیاده رو آمازون چیست؟

پیاده رو آمازون یکی از ویژگی هایی است که این شرکت به طور خودکار روی دستگاه های سازگار Ring و Echo فعال می کند. این یک شبکه مشترک ایجاد می کند تا اتصال دستگاهها برای اولین بار به شبکه یا بازگشت آنها پس از قطع اتصال به شبکه آسان تر شود.

دستگاه هایی که با سرویس جدید کار می کنند به اصطلاح پل پیاده رو آمازون را ایجاد می کنند. این شکاف بین دستگاه های شبکه خانگی شخص با استفاده از اتصالات بی سیم کم مصرف را برطرف می کند. پیاده رو آمازون خود به عنوان یک شبکه کم مصرف عمل می کند ، محل سکونت هر کسی را که از دستگاه آمازون الکسا یا حلقه استفاده می کند ، احاطه کرده است.

به این ترتیب ، هر دستگاه سازگار پیاده رو دیگر می تواند هنگام عبور از خارج از محل سکونت شخص ، از شبکه استفاده کند ، به شرطی که آن خانه دستگاهی در آن داشته باشد که پیاده رو فعال باشد.

پیاده رو آمازون چگونه می تواند کمک کند؟

آرم پیاده رو در آمازون

آمازون با معرفی سرویس پیاده رو خود ، توضیح داد که چگونه می تواند زندگی را آسان کند. به عنوان مثال ، دامنه دستگاه های سازگار را گسترش می دهد.

فرض کنید به دلیل مشکلی که در سخت افزار استفاده شده در این خانه وجود دارد ، در اینترنت اتصال اینترنت خود را از دست داده اید. پس از آن رفتن به خارج از خانه برای ادامه استفاده از دستگاه آمازون Alexa Alexa – حداقل تا حدی کافی خواهد بود. آمازون برای هر ماه 500 مگابایت محدودیت داده روسازی تعیین کرده است.

علاوه بر این ، پیاده رو به برخی از دوربین های امنیتی Ring امکان ادامه هشدارهای راهنمایی و رانندگی را حتی در صورت قطع اتصال Wi-Fi خانه را می دهد. نمایندگان خدمات مشتری همچنین به دلیل پیاده رو آمازون می توانند نکات عیب یابی این ابزارهای غیر Wi-Fi را ارائه دهند.

مردم می توانند به زودی طیف گسترده تری از دستگاه های سازگار با پیاده رو را در بازار انتظار داشته باشند. به عنوان مثال ، دستگاه های ردیابی کاشی از قبل با این سرویس کار می کنند. با این کار کاربران می توانند موارد گمشده خود را با Tile راحت تر پیدا کنند. همچنین ممکن است افراد هشدارهایی دریافت کنند که به آنها می گوید دستگاه آمازون اکو نزدیکترین دستگاه به دارایی از دست رفته است.

نگرانی ها آمازون را تحت کنترل های امنیتی قرار می دهد

برخی معتقدند که شبکه جامعه ایجاد شده توسط Amazon Sidewalk چیز خوبی نیست. حتی کسانی که نسبت به این ایده بازتر هستند نسبت به آسیب پذیری های احتمالی احتیاط می کنند.

دفتر دادستان کل ماساچوست ویلیام تانگ با صدور بیانیه ای به مردم درباره پیاده رو آمازون هشدار داد:

“دستگاه های خانه هوشمند ما اکنون به شخصی ترین فضاها و اطلاعات ما دسترسی دارند و اکنون آمازون می خواهد از آنها برای تشکیل یک شبکه همسایگی مشترک استفاده کند. این یک منطقه کشف نشده برای حفظ حریم خصوصی و امنیت دستگاه هایی مانند Alexa ، Echo و Ring است. ”

تانگ ادامه داد و توصیه کرد:

“شبکه های بی سیم قبلا شناخته شده اند که در برابر هک و نقض سیستم آسیب پذیر هستند و خانواده ها قبل از انتقال بخشی از پهنای باند خود به این سیستم جدید ، به اطلاعات بهتر و زمان بیشتری نیاز دارند. من از خانواده ها می خواهم جوانب مثبت و منفی پیوستن به پیاده رو آمازون را در نظر بگیرند و دست از تلاش بردارند ، مگر اینکه اطمینان کامل داشته باشند که از حریم خصوصی و امنیت آنها محافظت می شود. ”

یک مقاله سفید آمازون جزئیات امنیتی را ارائه می دهد

تحلیلگران امنیت سایبری پیش بینی کرده اند که سال 2021 منجر به افزایش ارتقا security امنیت و رعایت آن به عنوان یک ویژگی می شود. آنها این روند را برای ارائه دهندگان خدمات امنیتی و فناوری اعمال کرده اند. با این حال ، نفوذ روزافزون آمازون در جامعه امروز به این معنی است که مردم از ابتدا به این شرکت اصرار دارند تا امنیت را در اولویت قرار دهد.

به همین دلیل یک مقاله سفید در مورد امنیت آمازون برای ویژگی های مربوط به پیاده رو وجود دارد. بخشی از این سند می گوید

“حفظ حریم خصوصی و امنیت مشتریان در طراحی محصولات و خدمات آمازون اساسی است و Amazon Sidewalk سطوح مختلفی از حریم خصوصی و امنیت را برای محافظت از داده های موجود در شبکه و حفظ امنیت و امنیت مشتریان فراهم می کند.”

وی در ادامه به بحث در مورد چگونگی به حداقل رساندن آمازون داده های مربوط به مشتری ، استفاده از رمزگذاری سه لایه و احتیاج به احراز هویت هنگام ورود یک ابزار جدید به شبکه می پردازد. با این حال ، حتی این رویکردها به طور کامل رضایت کارشناسان امنیت سایبری را ندارد.

روی هورف ، بنیانگذار و CTO شرکت Vulcan Cyber ​​، گفت: “اگرچه ساختار امنیتی محکم به نظر می رسد ، اما این موارد آسیب پذیری را نشان می دهد.”

دستگاه حلقه آمازون

Horev همچنین تصریح کرد که آمازون برای ایجاد آسیب پذیری با ایجاد وصله های امنیتی کافی نیست. وقتی همه افراد دارای دستگاه آسیب دیده به روزرسانی را بارگیری می کنند ، بهترین عملکرد را دارند.

“آیا به همسایه خود اعتماد دارید که دستگاه های آنها را به اندازه کافی سریع وصله کند تا از خطر جلوگیری کند؟” نباید باشد هنگام استفاده از پیاده رو ، آنها بخشی از شبکه شما هستند. آیا شما اعتقاد دارید که توسعه دهندگان شخص ثالث پلاگین ایجاد می کنند از امنیت کافی برخوردار هستند؟ نباید دوباره باشد

آیا می توان پیاده رو آمازون را هک کرد؟

یک مسئله مرتبط با امنیت آمازون این است که مردم بلافاصله متوجه هیچ نقصی در پیاده رو نمی شوند که می تواند آنها را در معرض خطر قرار دهد. برایان فراریو ، مدیر عامل Alliance Technology Partners ، تأیید کرد: “ما واقعاً نمی دانیم که برای مدتی چقدر ایمن است.”

کارشناسان دیگر معتقدند که هکرها به طور حتم از آسیب پذیری های Sidewalk برای نقض کل شبکه های خانگی و – به طور بالقوه – هر چیزی که به آنها مربوط باشد ، استفاده خواهند کرد.

با این حال ، اکثر افراد با محصولات آمازون الکسا و Ring تقریباً به طور قطع ابزارهای زیادی دارند که هکرها می توانند از قبل سعی در ورود به آنها را داشته باشند. نکته اصلی این است که آنها تصمیم بگیرند که آیا مزایای پیاده رو آمازون به طور بالقوه ارزش آن را دارد که حتی از امنیت بیشتری صرف نظر کنند.

هکرها معمولاً دوست دارند به دنبال نقاط ضعف موجود در نرم افزارها یا گجت های اخیراً منتشر شده باشند. محققان امنیتی نیز همین کار را انجام داده و به دنبال کشف این مشکلات قبل از مجرمان اینترنتی هستند. کشورهای مخرب ممکن است پیاده رو آمازون را یک چالش جدید بدانند.

علاوه بر این ، از آنجا که آمازون Sidewalk را به طور خودکار بر روی تمام دستگاه های سازگار فعال می کند ، این انتخاب به سرعت تعداد ابزارهای هکر را افزایش داد. با این حال ، مردم می توانند پیاده رو آمازون را غیرفعال کنند.

چگونه پیاده رو آمازون را کنار می گذارید؟

خاموش کردن پیاده رو آمازون یک دقیقه یا کمتر طول می کشد. با این حال ، فرآیند کمی متفاوت برای آمازون الکسا یا دستگاه های حلقه ای وجود دارد.

نحوه انصراف از آمازون الکسا

  1. آن را باز کنید آمازون الکسا برنامه دستگاه همراه

  2. انتخاب کنید تنظیمات از جانب | بیشتر منو.

  3. انتخاب کنید تنظیمات حساب، سپس پیاده رو در آمازون.

  4. با سرویس تماس بگیرید بر یا خاموش از این صفحه

اگر پیاده رو آمازون را در تنظیمات حساب نمی بینید ، به این معنی است که دستگاه های شما با این سرویس کار نمی کنند.

توجه داشته باشید که روشن یا خاموش کردن پیاده رو در مورد تمام وسایل سازگار خانه شما صدق می کند.

چگونه می توان انگشتر را رها کرد

  1. آن را باز کنید حلقه ap

  2. روی سه ردیف در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

  3. انتخاب کنید مرکز کنترل.

  4. انتخاب کنید پیاده رو.

  5. درگیر شدن با کشویی پیاده رو.

  6. خواسته خود را تأیید کنید سرویس را غیرفعال کنید.

دستورالعمل های ویژه همچنین برای برخی از کاربران اپل اعمال می شود. به طور خاص ، ممکن است لازم باشد ابتدا سیستم عامل یا برنامه های خود را به روز کنید. اگر سیستم عامل های قدیمی تر از iOS 14.6 یا برنامه های زنگ دار قدیمی تر از نسخه 5.39 دارید ، ممکن است قبل از ارتقا ، تنظیمات مربوط به روسازی را مشاهده نکنید.

قبل از تصمیم گیری به این موضوع پی ببرید

داشتن یک محصول یا خدمات فناوری بدون خطا عملاً سابقه ندارد. خبر خوب این است که کارشناسان امنیتی آمازون اقدامات مختلفی را برای محافظت از پیاده رو انجام داده اند. با این حال ، مصرف کنندگان هنوز نمی دانند چه نقاط ضعفی وجود دارد که آنها را در معرض خطر قرار می دهد.

خوشبختانه در هر زمان می توانید تنظیمات روسازی را فعال و غیرفعال کنید.


تلفن-لوگو آمازون
پیاده رو آمازون برای حفظ حریم خصوصی شما چه معنی دارد؟

به منظور عملکرد بهتر دستگاه های خانگی هوشمند ، Amazon Sidewalk هنوز می تواند به حریم خصوصی و امنیت شما آسیب برساند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید