18
آگوست

آیا بیش از حد برای خدمات پخش هزینه می کنید؟ چگونه این را برطرف کنیم …

امروزه خدمات ظاهری برای همه چیز وجود دارد. اما تعداد خدمات پخش رسانه ای برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به طور فزاینده ای از کنترل خارج می شود و مشترک شدن بیش از حد بسیاری از آنها به طور همزمان می تواند فشار مالی واقعی شما را تحت فشار قرار دهد.

خوشبختانه ، چند راه آسان وجود دارد که بتوانید دقیقاً بدانید هر ماه چه مقدار از این سرویس های پخش کننده هزینه می کنید. و راه هایی برای کاهش این مقدار بدون کاهش فرصت های سرگرمی خود. بنابراین اگر می خواهید هزینه های پخش خود را کاهش دهید ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

1. شروع به ثبت سوابق اشتراک خود کنید

در اکسل هزینه برنامه های اشتراک را ذخیره کنید.

اگر نگران هزینه خدمات مختلف استریمینگ هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک صورت مالی جداگانه تهیه کنید.

این می تواند به سادگی یک لیست دست نویس در یک دفترچه کاغذ باشد. اگر رایانه شما دارای Microsoft Office است ، ممکن است ترجیح دهید از Excel استفاده کنید. اگر چنین اتفاقی نیفتد ، معادل های رایگان مانند Apache OpenOffice وجود دارد که با نرم افزار صفحه گسترده Calc همراه است. Google Sheets یکی دیگر از جایگزین های رایگان است.

برنامه های بودجه بندی خاصی نیز وجود دارد ، اما مگر اینکه اشتراک های خود را در بودجه کل خود ادغام کنید ، روش های فوق باید کافی باشد.

کلیه خدمات مورد استفاده خود را به ترتیب حروف الفبا و قیمت آنها در هر ماه ذکر کنید. کسانی که هزینه سالیانه دارند را کنار نگذارید (فقط بر 12 تقسیم کنید) و حتماً زمانی که هزینه اضافی برای محتوایی که در زیرمجموعه خود ندارید ، مانند فیلم هایی با اکران های جدید هزینه می کنید ، توجه کنید. این هزینه ها را خلاصه کنید و کل هزینه های ماهانه خود را خواهید داشت.

از خودت بپرس: آیا خوشحالم که این درصد از درآمد خود را برای خدمات پخش جریانی کنار بگذارم؟

2. همیشه معاملات سالانه را انتخاب کنید

نرخ دیزنی پلاس ، از جمله طبقه سالانه.

اکنون که می دانید چقدر برای اشتراک هزینه می کنید ، وقت آن است که این مقدار را کاهش دهید. ساده ترین راه این است که یک معامله سالانه را با تخفیف در مقایسه با معامله ماهانه انتخاب کنید.

بدیهی است ، شما باید مطمئن شوید که قطعاً می خواهید از سرویس موردنظر در 12 ماه آینده استفاده کنید و هزینه سالانه باید در آن زمان از نظر مالی مناسب باشد. اما با فرض صحت این دو مورد ، چنین برنامه های سالانه معمولاً پس انداز قابل توجهی را نشان می دهد.

چند نکته مرتبط:

  1. تا زمانی که از هفته یا ماه رایگان اولیه (در صورت وجود) استفاده نکنید ، در هیچ معامله ای ثبت نام نکنید.

  2. برخی از محصولات اپل دارای اشتراک 3 ماهه رایگان در Apple TV +هستند ، بنابراین اگر قصد دارید ، مثلاً یک کامپیوتر قدیمی را جایگزین کنید ، مشترک آن نشوید.

نسخه جدید Prime Video

برخی از سرویس های پخش ، مانند Amazon Prime Video ، به شما اجازه می دهند هزینه اضافی برای خرید / اجاره فیلم های جدید یا سایر مواد که به عنوان بخشی از اشتراک استاندارد گنجانده نشده است ، پرداخت کنید. آنها می توانند بسیار وسوسه انگیز باشند ، به ویژه هنگامی که فقط یک کلیک با آنها فاصله دارند.

تمام تلاش خود را برای مقاومت در برابر آنها انجام دهید. اگر منتظر بمانید ، ممکن است آنها به عنوان محتوای معمولی در این سرویس یا در سایر مواردی که مشترک آنها شده اید ظاهر شوند. در این میان ، به دنبال جایگزین ها باشید. به جای استخدام یک کمدی رمانتیک جدید ، روی “بازی” این rom-com که مدتی در لیست تماشای خود داشتید کلیک کنید.

سرویس های پخش مداوم محتوا را حذف می کنند ، و همه ما جواهرات بالقوه ای را که در نتیجه آنها به سرعت کافی نرسیده ایم از دست داده ایم. بنابراین به جای اولویت دادن به اخبار روز – صرف نظر از هزینه اضافی – بر لذت بردن از آنچه قبلاً مشخص کرده اید تمرکز کنید.

4. از خدمات جریان رایگان استفاده کنید

صفحه اصلی کانوپی

خدمات جریان رایگان یک راه فوق العاده برای گسترش قابلیت های شما بدون شکستن بانک است.

برخی از خدمات اشتراک ، مانند Crunchyroll ، برنامه هایی با ویژگی های کمتر و / یا تبلیغات اجباری ارائه می دهند ، اما بدون هیچ هزینه ای. اگر فقط کمی انیمه تماشا می کنید و از تبلیغات تجاری ناراحت نیستید ، ممکن است کافی باشد.

سپس خدماتی مانند Kanopy وجود دارد که از طریق کتابخانه های عمومی و دانشگاه ها در دسترس هستند ، که اساساً رایگان هستند. ممکن است محدود به پخش تعداد مشخصی عنوان در ماه باشید. آیا دسترسی به طیف گسترده ای از فیلم ها و سریال ها مهم است؟

به زبان ساده ، مطمئن شوید که قبل از انجام خدمات پولی از تمام خدمات رایگان استفاده می کنید. مطالب مرتبط: بهترین سایت های پخش فیلم رایگان

5. DVD های قدیمی و Blu-Rays خود را حفاری کنید

دیسک های Blu-ray و DVD

اگرچه همه ما به راحتی از جریان لذت می بریم ، اما هنوز برای DVD ها و Blu-ray هایی که در قفسه های ما نشسته اند حرفی برای گفتن وجود دارد. از یک سو ، آنها قبلاً پرداخت شده اند. از سوی دیگر ، آنها اغلب شامل موارد اضافی هستند که نمی توانید آنها را پخش کنید-مستندهای پشت صحنه ، صحنه های حذف شده ، نظرات و غیره.

همه افراد روی کره زمین در هر زمان اینترنت نامحدود ندارند ، بنابراین اینکه بتوانید مدتی بدون آن کار کنید می تواند یک امتیاز باشد.

هنگامی که اولین ، دومین یا دهمین ساعت پخش DVD و Blu-ray خود را می دهید ، حتی ممکن است تصمیم بگیرید مجموعه ای از آنها را بفروشید-افزایش بودجه اضافی!

6. اشتراک های خود را حسابرسی کنید

برنامه را در صفحه تقویم بررسی کنید

اگر نگهداری سوابق (به بالا مراجعه کنید) نشان می دهد که شما بیش از حد برای خدمات پخش هزینه می کنید ، در اینجا می توانید با انجام ممیزی آنچه باقی مانده و چه می گذرد را تعیین کنید.

با استفاده از تقویم ، فیزیکی یا دیجیتالی ، توجه داشته باشید که هر روز از چه نوع خدمات مشترکی استفاده می کنید. کاهش ها خوب هستند – N برای Netflix ، D + برای Disney + و غیره.

این کار را برای یک ماه کامل انجام دهید و در پایان ایده کاملاً روشنی از عادات پخش خود خواهید داشت و بدون کدام برنامه ها (برنامه ها) احتمالاً می توانید زندگی کنید.

اگر شما برای یک طرح برتر که امکان پخش چندین صفحه را همزمان یا با کیفیت فوق العاده بالا می دهد ، پرداخت می کنید ، همچنین لازم به ذکر است که خانواده شما اغلب از این موارد استفاده می کنند. آیا اگر به طرح سطح پایین تر بروید واقعاً برای کسی ناراحت کننده خواهد بود؟

هزینه های جاری خود را تحت کنترل داشته باشید

نگه داشتن یک حساب به روز برای قیمت هر اشتراک در ماه (به علاوه خریدهای ممتاز) به شما اطلاع می دهد که تمام این محتوا در صورت تقاضا چقدر به شما باز می گردد.

این شماره را حفظ کنید ، همیشه به دنبال معاملات سالانه باشید ، از انتشار جدید اجتناب کنید و غیره. با هزینه اضافی ، حداکثر استفاده را از خدمات رایگان ببرید و هر از گاهی DVD یا Blu-ray را تماشا کنید. به همین دلیل آنها را خریدید ، اینطور نیست؟

هنگامی که هزینه های کلی شما هنوز خیلی زیاد است ، باید برنامه ای را بررسی کنید تا مشخص شود کدام اشتراک ها را لغو کنید. نگران نباشید ، همیشه می توانید در صورت بهبود وضعیت مالی برای آنها ثبت نام کنید. به هر حال ، خدمات جریان در آینده قابل پیش بینی به جایی نمی رسد.


بهترین جریان در تلویزیون
بهترین خدمات پخش تلویزیونی (رایگان و پولی)

در اینجا بهترین برنامه های پخش تلویزیونی رایگان رایگان و بهترین برنامه های تلویزیونی پرداخت شده برای همه نیازهای سرگرمی شما وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده