22
آگوست

آیا امنیت سایبری به ورزش الکترونیکی محبوب تبدیل خواهد شد؟

چگونه با مشکل روزافزون آسیب پذیری های امنیت سایبری مقابله می کنید؟ به نظر می رسد این کمک ها ممکن است از مکانی به ظاهر بعید به دست آمده باشد: صنعت ورزش های الکترونیکی.

وقتی اولین بازی های سایبری آمریکا آغاز شد ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که TikTok چه نقشی در مبارزه با هکرها داشته است. بنابراین چرا ورزش های الکترونیکی می توانند برای دنیای امنیت سایبری ارزشمند باشند؟ TikTok چگونه از رقابت پشتیبانی می کند؟

علاقه مندان به امنیت سایبری عاشق رقابت هستند

صنعت ورزش های الکترونیکی بر بازی های رقابتی تمرکز دارد. این بیش از آنچه مردم تصور می کنند بخشی از فرهنگ عمومی بوده است. به عنوان مثال ، سایتی به نام GosuGamers در سال 2002 به عنوان یک سایت سرگرمی برای مسابقات ظاهر شد. در حال حاضر یکی از معتبرترین سایت ها برای طرفداران ورزش های الکترونیکی است.

افرادی که علاقه زیادی به امنیت سایبری دارند ، اغلب مهارت های خود را در مسابقات سراسر جهان به نمایش می گذارند. مسابقات امنیت سایبری جام رئیس جمهور و مسابقات دخترانه CyberFirst چند نمونه است. گوگل همچنین اخیراً مسابقه هک اخلاقی سالانه خود را برگزار کرد که در آن شرکت کنندگان می توانستند بیش از 30،000 دلار برنده شوند.

این رویدادها علاوه بر کمک به تقویت مهارت های امنیت سایبری ، به افراد کمک می کند تا ضمن حمایت و دریافت حمایت ، افراد همفکر خود را بشناسند. جامعه بازی ها نیز رابطه نزدیکی با بسیاری از بازیکنان حرفه ای و آماتور دارد که اغلب در پیست مسابقه دیده می شوند.

تلاقی بین گیمرها و علاقه مندان به امنیت سایبری

صفحه کلید روشن و بازی های رایانه ای

اغلب گفته می شود که بازی ها به افراد کمک می کند تا مهارت هایی را در زمینه امنیت سایبری کسب کنند. به عنوان مثال ، برخی از دانشگاهیان حل مسئله را به عنوان مهمترین مهارت برای افرادی که در زمینه علوم کامپیوتر مشغول به کار هستند ، رتبه بندی می کنند. بسیاری از بهترین بازی های ویدئویی به بازیکنان نیاز دارند تا این ویژگی را نشان دهند ، به ویژه هنگام انجام ماموریت های سطح.

این یک مزیت است که بسیاری از گیمرهای امروزی و علاقه مندان به امنیت سایبری افرادی هستند که با استفاده از دستگاه های صفحه نمایش بزرگ شده اند. هر دو گروه در دنیای فناوری دیجیتال بسیار راحت هستند و افراد در این بخش ها حتی می توانند منتظر کار و وقت آزاد خود در مقابل صفحه نمایش باشند.

مطالب مرتبط: چرا امنیت نرم افزار مهارتی است که همه برنامه نویسان باید از آن برخوردار باشند

افرادی که تحت آموزش امنیت سایبری قرار می گیرند نیز اغلب تنظیمات شبیه سازی شده ای را تجربه می کنند که عناوین بازی ارائه می دهند. در یک مورد ، موسسه فناوری روچستر با IBM همکاری کرد تا برنامه درسی را تعاملی تر کند. این موسسه یکی از اولین موسساتی بود که سناریوهای همه جانبه ای را برای دانشجویان امنیت سایبری ارائه کرد.

گزارشی که در سال 2020 منتشر شد هشدار می دهد که هکرها به طور فزاینده رقبا و رویدادهای ورزش های الکترونیکی را هدف قرار می دهند. به طور خاص ، بین جولای 2018 و ژوئن 2020 ، 152 میلیون برنامه وب تحت حمله صنعت بازی قرار گرفت.

با این حال ، اگر علاقه مندان به امنیت سایبری بیشتر به بازی باز تبدیل شوند ، مجرمان آنلاین در نهایت ممکن است تصمیم بگیرند به دنبال صنایعی باشند که از نظر آنها به عنوان موفقیت های آسان تر شناخته می شوند.

همکاری های الکترونیکی و امنیت الکترونیکی در حال حاضر وجود دارد

مرزهای مبهمی بین صنایع ورزش الکترونیکی و امنیت سایبری وجود دارد.

مارک امنیتی معروف کسپرسکی با شرکت ورزش های الکترونیکی Fnatic مستقر در لندن قرارداد امضا کرد. در توافقنامه ، این دو بر روی محتوای دیجیتالی کار می کنند. به علاوه ، لباس هایی که تیم آکادمی League of Legends می پوشد نام مارک امنیتی را دارد.

در سال 2018 ، آزمایشگاه کسپرسکی شریک فناوری تیم ورزش های الکترونیکی اسپانیا Vodafone Giants شد. به طور خاص ، شرکت سابق نرم افزار آنتی ویروس را به بازیکنان ارائه می دهد.

TikTok همچنین در یک مسابقه امنیت سایبری در این ورزش شرکت کرد. حمایت مالی آن می تواند افراد بیشتری را به امنیت اینترنت علاقه مند کند ، در حالی که متخصصان سایبری را تشویق می کند تا در بازی ها شرکت کنند.

مطالب مرتبط: TikTok چیست و چگونه کار می کند؟

چگونه TikTok می تواند امنیت سایبری را در ورزش های الکترونیکی بهبود بخشد؟

برنامه tiktok به صورت سه بعدی

مردم معمولاً TikTok را عمدتا یک سایت اجتماعی و سرگرمی می دانند ، اما او همچنین بنیانگذار اولین بازی های سایبری در نوع خود در ایالات متحده است.

این مسابقه چند رویدادی پیشتر در سال 2021 با US Cyber ​​Open آغاز شد. شرکت کنندگان بین 18 تا 26 سال در یک مسابقه دو هفته ای پر از چالش های مجازی امنیت سایبری ، توانایی های خود را نشان دادند. آنها همچنین ارزیابی مهارت ها را تکمیل کردند ، با مربیان مصاحبه کردند و هفتگی آموزش دیدند.

بخش بعدی بازی های سایبری آمریکایی در 5 اکتبر 2021 به عنوان “روز پیش نویس” برگزار می شود. او از 20 شرکت کننده برتر کشور دعوت می کند تا به تیمی از علاقه مندان به امنیت سایبری از سراسر کشور بپیوندند. آنها نماینده ایالات متحده در چالش بین المللی امنیت سایبری 2021 هستند که در دسامبر در آتن ، یونان برگزار می شود.

این تلاش بخشی از تلاش بزرگتری برای یافتن و حمایت از بهترین و درخشان ترین افرادی است که از امنیت سایبری آگاهی دارند.

البته TikTok تنها شرکتی نیست که در این مسابقه شرکت کرده است. با این حال ، محبوبیت زیاد آن می تواند فاصله زیادی بین امنیت سایبری و جوامع ورزش های الکترونیکی ایجاد کند.

آیا بازی های سایبری آمریکایی راه جدیدی را به دنبال خواهد داشت؟

فقدان مهارت های امنیت سایبری یک موضوع بسیار مورد بحث است و زمان آن رسیده است که راه حل های خلاقانه را کشف کنیم. بازی های سایبری در ایالات متحده می تواند توجه برخی از جوانان با استعداد و علاقه مند به امنیت اینترنت را به خود جلب کند. همچنین می تواند به آنها در ایجاد شبکه و یافتن مشاغل آینده کمک کند.

هنوز زود است که به طور قطع بگوییم آیا امنیت سایبری به زودی حضور چشمگیری در بخش ورزش های الکترونیکی خواهد داشت یا خیر. با این حال ، علائم متعدد به شدت نشان می دهد که این اتفاق می افتد. اگر افرادی را با امنیت سایبری و انجمن های eSports می شناسید ، به آنها کمک کنید تا از راه های دیگر عبور کنند. آنها می توانند بسیاری از علایق مشترک و اهداف مشترک را پیدا کنند.


esports-newbie
راهنمای مبتدی برای ورود به ورزش های الکترونیکی

بازی های رقابتی جدی می شوند! برای یادگیری بیشتر به منابع نیاز دارید؟ در اینجا همه آنچه باید در مورد پدیده تورم eSports بدانید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده