10
ژوئن

آنکر هدفون Soundcore Life P3 ANC را که با به روزرسانی بودجه ارتقا یافته است ، معرفی می کند

هدفون Life P3 برای راه اندازی تنظیم شده و تداخلی ایجاد نمی کند.


عملکرد هدست anker life p3

Anker نسخه جدیدی از محبوبیت گسترده هدفون Soundcore Life خود را منتشر می کند: Soundcore Life P3 جدید و بهبود یافته.

Soundcore Life P3 همانجا ادامه خواهد یافت که Life P2 متوقف شده است ، ANC بهبود یافته در چند حالت ، میکروفن های بیشتر برای وضوح بهتر تماس ها و حالت کاملاً جدید یکپارچه “هدفونهای خود را پیدا کنید” برای لحظات ناامید کننده ای که هدفون شما جایی برای یافتن ندارد.

هدفون Soundcore Life P3 “فوق العاده به روزرسانی شده” شروع به کار می کند

Anker در حال راه اندازی Life P3 به عنوان نسخه “فوق العاده به روز شده” نسل قبلی Soundcore Life P2 برای سال 2020 است. مطمئناً ، دنبال کردن آن برچسب بسیار بزرگی است ، اما Anker واقعاً سابقه غنی در ارائه محصولات بزرگ با محصولات صوتی خود را دارد.

anker soundcore life p3 گزینه مشکی

چندین نسخه قابل توجه قابل ارتقا برای Life P3 در دسترس است. به خصوص قابل توجه است جهش در اندازه راننده ، افزایش تا 11 میلی متر درایورهای ترکیبی بیوسلولوز کامپوزیت از درایورهای گرافن 6 میلی متر Life P2. فقط این باید به Life P3 اجازه دهد تا صدای کلی قابل ملاحظه تری با تفاوت های صوتی بهتر بین انواع صوتی تولید کند.

مرتبط: Anker Life Q35 Review: ANC ممتاز و صدای عالی با قیمت مناسب

به این میکروفون ها اضافه می شود که خبر خوبی برای ANC و کیفیت تماس است. Soundcore Life P3 می تواند از ANC چند حالته Anker ، جابجایی بین محیط داخلی ، فضای باز و حمل و نقل و همچنین حالت های شفافیت هنگام بیرون بودن استفاده کند.

یک ارتقا extremely فوق العاده مناسب دیگر – و اینکه چرا هدفون های بیشتری این ویژگی را ندارند – واقعاً عجیب است ، ویژگی “هدفون های خود را پیدا کنید” است. از طریق برنامه Soundcore ، می توانید هدفون های گمشده Life P3 خود را پینگ کنید و آنها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند ، که شما را به سمت هدفون های مورد علاقه خود سوق می دهد.

در کنار این پیشرفت ها ، Anker حالت بازی جدیدی را به هدفون های Life P3 اضافه می کند. اگرچه آنها شیوه کار حالت بازی را گسترش نداده اند ، اما باید بر جلوه های صوتی خاصی در محیط بازی تأکید داشته باشد ، باعث بلندتر و هیجان انگیزتر نشان دادن تصاویر ، یا انتخاب مراحل هنگام نزدیک شدن آسان تر شود.

Anker Soundcore Life P3 از عمر باتری مناسبی برخوردار است

علاوه بر صدا ، عمر باتری مهمترین ویژگی بعدی هدفون است. هدفون Soundcore Life P3 بسته به تنظیمات ANC تا 7 ساعت پخش می کند و جعبه شارژ تا 35 ساعت پخش را فراهم می کند.

متصل: بهترین کابل های فلش برای شارژ iPhone یا iPad شما

40 ساعت پخش ترکیبی به اندازه کافی مناسب است – به دور از سطح جهانی ، اما برای کار رفت و آمد یا قبل از اینکه برای دویدن بروید دیر نیست.

یک اشکال جزئی در Soundcore Life P3 کاهش مقاومت در برابر آب و گرد و غبار IPX7 به IPX5 است. در حالی که این تخفیف است ، اما مسئله بزرگی نیست. هدفون جدید Life P3 همچنان در برابر عرق ، باران و گرد و غبار محافظت می کند که برای اکثر افراد بیش از حد کافی است.

می توانید هدفون های Soundcore Life P3 را از هم اکنون تا 5 ژوئیه که قیمت آن ها 80 دلار در رنگ های سیاه ، آبی ، سفید ، آبی و قرمز به بازار عرضه می شود ، پیش سفارش دهید.


anker liberty air 2 سطح عملکرد
Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Review: هدفون های عالی از رقابت بزرگ بودجه پیشی می گیرند

صدای عالی ، تنظیمات اکولایزر قابل تنظیم و عمر باتری واقعا خوب در یک بسته مرتب فراهم می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.