رفتن به نوشته‌ها

آموزش 4 روش اطلاعات برای شفاف سازی خطوط ایرانسل ، رایتل و دیگران.

گاهی اوقات شما با شخصی کار مهمی دارید و وقتی با او تماس می گیرید پیام های “عدم امکان تماس با تماس گیرنده مورد نظر” و “تلفن همراه تماس گیرنده خاموش است” دریافت می کنید. در این حالت ، تنها راه آگاهی از در دسترس بودن آن و امکان برقراری تماس است. اپراتورهای مختلف این ویژگی را ارائه داده اند. در این مقاله Anzel Web را به 4 روش یاد می گیریم تا در مورد شفاف سازی خطوط ایرانسل ، رایتل و غیره اطلاع رسانی کنیم.

آموزش استفاده از سرویس برگشت پیام در شبکه ایرانسل و ..

چگونه می توانم از کد اطلاع رسانی در دسترس بودن ایرانسل و رایتل استفاده کنم؟

سرویس اطلاع رسانی رایتل ، ایرانسل و همراه اول به مشترکان کمک می کند به محض دسترسی به شماره مورد نظر خود ، با فرد تماس بگیرند. برای استفاده از این سرویس ، فقط باید کد اعلان تلفن گیرنده و در دسترس بودن آن را شماره گیری کنید. در این مقاله کد اطلاعات خطوط ایرانسل ، همراه اول و رایتل را از انزل وب ارائه خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

کد اطلاعات نور خط ایرانسل

کد اطلاعات نور خط ایرانسل

با استفاده از کد اعلان موجود در تلفن ایرانسل می توانید به شخص موجود دسترسی پیدا کنید و امکان تماس با وی وجود دارد. این سرویس ظرف 48 ساعت به شما اطلاع می دهد. 13 هزار تن قیمت دارد. برای درخواست اطلاع رسانی دسترسی باید کد زیر را شماره گیری کنید:

کد فعال سازی ایرانسل در دسترس نیست

* 155 * شماره مورد نظر #

سایر کدهای مربوط به این خدمات

غیرفعال کردن دسترسی:

* ۱۵۵ * ۱ #

دوباره فعال کنید:

* 155 * 2 #

وضعیت خدمات شما:

* 155 * 3 #

محدود کردن تماس:

* 155 * 4 * شماره مورد نظر #

مخاطب انتشار:

* 155 * 5 * شماره مورد نظر #

لیست محدود شده:

* 155 * 6 #

استفاده از این سرویس فقط برای تماس های ایرانسل به ایرانسل امکان پذیر است.

نحوه استفاده از سرویس گزارش تماس Rytl

اگر خط Rytl دارید ، این سرویس به طور پیش فرض برای شما فعال است و نیازی به شماره گیری کد دسترسی Rytl نیست. این سرویس به مشترکان کمک می کند تا خارج از شبکه Rytl تماس بگیرند. اگر مانده یا حد اعتباری سیم کارت به اتمام برسد ، سرویس اتصال مجدد یک تماس از دست رفته را برقرار می کند. در این صورت ، مخاطب شما متوجه تماس از دست رفته می شود و در صورت تمایل با شما تماس می گیرد. استفاده از این سرویس رایگان است.

نحوه استفاده از سرویس گزارش تماس Rytl

آیا می دانید می توانید به Wi-Fi متصل شوید؟ برای یادگیری نحوه برقراری این نوع تماس ، نحوه فعال سازی تماس از طریق Wi-Fi را بخوانید.

رمز استفاده از سرویس برای بازگشت به شبکه همراه اول

متأسفانه ، ابن سرویس تاکنون مشترکین همراه اول است غیر فعال. مشترکان این اپراتور می توانند از سرویس مکالمه استفاده کنند. هنگامی که در دسترس نیستید یا خاموش هستید این سرویس به شما کمک می کند تلفن همراه خودت بله شما می توانید از تماس های دریافتی مطلع شوید. وقتی تلفن خود را روشن می کنید یا دوباره به شبکه تلفن همراه اول متصل می شوید ، تعداد افرادی که در آن زمان با شما تماس می گیرند به همراه تعداد و زمان دقیق تماس از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال می شود.

رمز استفاده از سرویس برای بازگشت به شبکه همراه اول

برای فعال کردن ، شماره لاتین 1 را به 9914 ارسال کنید. برای غیرفعال کردن شماره 5 و اعلام وضعیت سرویس ، شماره 0 را ارسال کنید و یک پیام کوتاه خالی به این شماره دریافت کنید تا دفترچه خدمات را دریافت کنید. این سرویس رایگان است

برای روشن کردن خط تلفن همراه اول و … به در دسترس بودن مخاطب بدون کد اطلاع دهید.

بدون کد اطلاعاتی خط ایرانسل روشن و روشن ، همچنین می توانید از حضور مخاطب خود مطلع شوید. تنها کاری که شما باید انجام دهید ارسال پیام کوتاه به این شماره است. سپس ، هنگام تحویل پیام کوتاه ، می توانید از دسترسی فرد مطلع شوید.

برای یادگیری نحوه برقراری تماس رایگان ، 12 روش مکالمه رایگان از طریق اینترنت ، کد طرح تماس رایگان موبایل ایرانسل ، ایرانسل و … را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله نحوه استفاده از کد اطلاعات موجود در سیم کارت های ایرانسل ، رایتل و همراه اول را از انزل وب به شما آموزش داده ایم. آیا توانستید این سرویس را فعال کنید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید