10
ژوئن

آموزش کامل گزارش ، رفع بلوک ها و بلوک های کاربر در Clubhouse

Clubhouse است یک شبکه اجتماعی نسبتاً جدید است که کاربران می توانند با ارسال صدا با یکدیگر صحبت کنند. از آنجا که این شبکه جدید است ، سرپرستان آن در تلاشند قوانین امنیتی و حریم خصوصی کاربران را گسترش دهند. اکنون روش هایی برای جلوگیری از آزار و اذیت در کلاب هاوس وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web ، ما یک آموزش کامل در مورد گزارش ، حذف بلوک ها و بلوک های کاربر در Clubhouse ارائه خواهیم داد.

چگونه می توانم Club Club را مسدود ، رفع انسداد و گزارش کنم؟

؟ نحوه مسدود کردن ، رفع انسداد و گزارش شخصی در Clubhouse

مهمترین نکته برای کاربران شبکه های اجتماعی توانایی حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از آزار و اذیت است. ساده ترین و ابتدایی ترین آنها ، که تقریباً در همه شبکه های اجتماعی مشترک است ، مسدود کردن یا گزارش دادن است. کلوپ هاوس همچنین به کاربران خود اجازه داد از آزار و اذیت جلوگیری کنند. در این مقاله ما به شما نحوه گزارشگری ، مسدود کردن و رفع انسداد در Club House از Anzel Web را آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نحوه مسدود کردن و رفع انسداد در خانه باشگاه

وارد سیستم شوید تا Clubhouse را مسدود کنید. سپس روی نماد ذره بین در بالا سمت چپ ضربه بزنید. به دنبال کارت شناسایی باشید. همچنین می توانید آنها را با پیروان خود یا در یک اتاق پیدا کنید.

یک آموزش کامل در مورد تعمیر ، حذف بلوک ها و بلوک های سفارشی در Clubhouse

سپس روی آن ضربه بزنید و نمایه شخص را وارد کنید. روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. سپس گزینه Block را برای مسدود کردن شخصی در کلوپ خانه انتخاب کنید. برای تأیید دوباره روی مسدود کردن کلیک کنید.

یک آموزش کامل در مورد تعمیر ، حذف بلوک ها و بلوک های سفارشی در Clubhouse

اگر مادر یک اتاق هستید ، می توانید کاربران را نیز مسدود کنید. کافیست روی نمایه شخص در رم کلیک کنید و چند دقیقه نگه دارید. یک منو ظاهر می شود گزینه Block را انتخاب کنید.

خانه باشگاهی

برای از بین بردن بلوک باشگاه ، کافی است مشخصات شخصی را که آن را مسدود کرده وارد کنید و بر روی منوی سه نقطه کلیک کنید. سپس Unlock را کلیک کنید. همچنین می توانید دکمه قرمز مسدود شده را در نمایه شخص مشاهده کنید. اگر روی آن ضربه بزنید و سپس برای تأیید روی باز کردن قفل ضربه بزنید ، فرد از بلوک خارج می شود.

آموزش کامل تعمیر ، از بین بردن بلوک ها و بلوک های سفارشی در کلاب هاوس

چگونه می توان به خانه باشگاهی گزارش داد

خانه باشگاهی

علاوه بر بلوک نمایه در خانه باشگاه ، می توانید از گزارش استفاده کنید. به نمایه شخص بروید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. گزارش حادثه را انتخاب کنید. در صفحه بعدی شما باید دلیل گزارش گیری را انتخاب کنید. سپس ایمیل و سایر موارد درخواستی خود را وارد کنید. در صورت تمایل می توانید عکس ارسال کنید. به عنوان مثال ، از شخصی که به شما توهین می کند اسکرین شات بگیرید و آن را ارسال کنید. در آخر ، روی ارسال گزارش کلیک کنید.

بهتر است هنگام باز بودن اتاق و مکالمه گزارش را تهیه کنید. بنابراین ، اگر شخصی در گفتار خود آزرده خاطر شده باشد ، می توان از او تحقیق کرد. وقتی گفتگو به پایان رسید و رم بسته شد ، دیگر دسترسی به صدای آن رم در دسترس نبود. در نتیجه ، سند موجود از بین می رود.

شبکه های اجتماعی جدیدی برای گفتگو با آنها وجود دارد. برای آشنایی با این برنامه ها می توانید لیستی از شبکه های اجتماعی جدید را برای چت بخوانید.

از کجا بفهمیم در محوطه باشگاه حبس شده ایم؟

نمی توان دانست که آیا خانه باشگاه مسدود شده است و کاربر نمی تواند بفهمد چه کسی آن را مسدود کرده است. وی در زمان مسدود شده اعلانی دریافت نخواهد کرد. کاربر مسدود شده نمی تواند به اتاق ایجاد شده توسط این کاربر برود. او همچنین نمی تواند وارد اتاقی شود که کاربر سخنران یا مادر باشد. در واقع کاربر نیز توسط این اتاق ها مسدود شده است.

مطمئناً هر دو کاربر می توانند در یک اتاق بپیوندند اگر گوینده یا مادر نباشند. اگر کاربری را مسدود کرده باشید و بخواهید وارد اتاقی شوید که وی در آن صحبت می کند ، به شما اطلاع داده می شود. اگر هر دو شنونده باشید ، اعلانی دریافت نخواهید کرد.

همچنین لیست سیاه خانه باشگاه هنوز ایجاد نشده است و کاربر نمی تواند لیست افرادی را که مسدود کرده مشاهده کند.

برای آشنایی با یک برنامه مشابه در کلاب هاوس ، 8 مورد از بهترین گزینه های کلاب هاوس را بخوانید.

نکاتی برای مسدود کردن و رفع انسداد در Club House

در این بخش ما برخی نکات را برای مسدود کردن و رفع انسداد در Club House ارائه خواهیم داد.

  • اگر علامت! یا اینکه Black Shield را در کنار پروفایل شخصی خود مشاهده کرده اید ، به این معنی که کاربر توسط برخی از افرادی که شما را دنبال کرده اند یا شما را دنبال کرده اند مسدود شده است. در اینجا نحوه می توانید برای پیروی از یک شخص دوباره فکر کنید!
  • اگر سازنده اتاق هستید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی صحبت می کند و چه کسی فقط گوش می دهد. در صورت تمایل می توانید کاربر را برای مدت نامحدود بی صدا کنید. چنین شخصی می تواند در اتاق بماند و به مکالمه گوش دهد ، اما نمی تواند چیزی بگوید.
  • کاربر همچنین می تواند شخصی را که دعوت نامه به او ارسال می شود مسدود کند ، اما عبارت Nominated by از نمایه وی حذف نمی شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه گزارشگری ، مسدود کردن و رفع انسداد در Club House را به شما آموزش دادیم. آیا توانستید کاربر مورد نظر را مسدود کنید؟ روش دیگری برای اینکه بفهمیم در خانه باشگاه مسدود شده ایم؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.