آموزش کامل چت گروهی در تلگرام

پس از افزودن ویژگی تماس صوتی گروهی به تلگرام ، تیم توسعه دهنده این برنامه اکنون به شما امکان می دهد تا در کانال chat چت صوتی گروهی ایجاد کنید. اگر شما هم از کاربران فعال تلگرام هستید ، ما را تا پایان این مقاله دنبال کنید. امروز در پی سی آموزش وب نحوه ایجاد گپ گروهی در تلگرام را به شما آموزش می دهیم.

نحوه ایجاد کانال تماس صوتی در تلگرام

نحوه ایجاد چت صوتی در تلگرام

ویژگی گپ گروهی به یکی از موارد مورد علاقه کاربران فضای مجازی تبدیل شده است. تلگرام همچنین با افزودن این ویژگی به برنامه خود ، رضایت بیشتر کاربر را می خواهد. با عملکرد Weiss Chat گروه تلگرام ، اپراتورهای کانال می توانند بحث های مختلفی ایجاد کنند و کاربران می توانند در آن بحث کنند. در زیر ، وقتی به نحوه ایجاد چت صوتی می پردازیم ، به تنظیمات و ویژگی های آن نیز خواهیم پرداخت.

ویژگی چت صوتی تلگرام را فعال کنید

لازم به ذکر است که تاکنون چت گروهی تلگرام فقط در کانال و در نسخه بتا تلگرام (Telegram beta 7.6) در دسترس است و برای استفاده از آن باید از این نسخه استفاده کنید. اما این ویژگی به زودی برای همه کاربران به نسخه اصلی اضافه خواهد شد. بنابراین ، اگر قصد استفاده از نسخه بتا را ندارید ، باید منتظر بمانید تا برای عموم منتشر شود و برنامه خود را به روز نگه دارید. این ویژگی به زودی پس از انجام تست کامل ، به عنوان یک به روزرسانی به برنامه اضافه می شود.

چگونه می توانم یک گپ گروهی در تلگرام ایجاد کنم؟

برای ایجاد یک کانال چت گروهی در تلگرام ، باید توجه داشته باشید که تلگرام توانایی ایجاد جلسات و ایجاد چت برای مدیران کانال و دارندگان کانال را برای جلوگیری از سو abuse استفاده و مشکلات احتمالی محدود کرده است. اگر در حال حاضر مالک یا سرپرست یک کانال نیستید و به این موضوع علاقه مند هستید ، می توانید یک کانال ایجاد کنید و دوستان خود را به آن دعوت کنید و یک گپ گروهی را شروع کنید.

نحوه ایجاد ویس چت در تلگرام

بنابراین ، اگر مالک یا سرپرست کانال هستید ، می توانید وارد صفحه حساب کانال خود شوید. سپس روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. اکنون روی شروع گپ صوتی ضربه بزنید.

نحوه ایجاد ویس چت در تلگرام

اکنون می توانید مشخص کنید که با حساب شخصی یا حساب کانال خود به چت بپیوندید. گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی Continue As کلیک کنید. اکنون گروه ایجاد شده است. می توانید با ضربه زدن روی نماد میکروفون و روشن کردن آن صحبت کنید.

نحوه ایجاد ویس چت در تلگرام

چگونه دیگران در کانال صوتی تلگرام صحبت می کنند

اگر در چت چیزی شنیده اید ، می توانید با ضربه زدن روی دکمه بزرگ صحبت (مرکز و پایین صفحه) از سرپرست بخواهید میکروفن شما را روشن کند. سرپرست با انتخاب شخص و زدن گزینه Allow to Speak ، درخواست را بررسی کرده و میکروفن را فعال می کند. به طور کلی ، با لمس هر فرد ، مدیر می تواند میکروفن را فعال کند ، نمایه را مشاهده کند و شخص را از چت خارج کند.

چگونه دیگران در کانال صوتی تلگرام صحبت می کنند

اگر چند نفر در حال صحبت هستند و شما نمی خواهید یک مکالمه خصوصی را بشنوید ، روی نام آن شخص در لیست افراد ضربه بزنید و انگشت خود را بگیرید. در فهرست گشودنی ، بی صدا کردن را برای من انتخاب کنید. همچنین می توانید میزان صدای بلندگو را برای هر شخص کم کنید. لازم به ذکر است که فرد متوجه قطع شدن صدا از شما نخواهد شد.

چگونه دیگران در کانال صوتی تلگرام صحبت می کنند

برای خاتمه و بستن گپ می توانید روی دکمه قرمز ترک قرمز ضربه بزنید.

همچنین اگر کاربر اینستاگرام هستید ، آیا ویژگی زنده برای 4 نفر را می دانید؟ همچنین به شما پیشنهاد می کنیم آموزش ایجاد 4 نفر به صورت زنده در اینستاگرام با Instagram Live Room را بخوانید.

تنظیمات گروه تماس صوتی تلگرام

مدیر برای دسترسی به تنظیمات گروه تلگرام ویس چت ، روی نماد سه نقطه در کنار صفحه ویس چت ضربه بزنید. این تنظیمات را در منوی باز شده نشان می دهد.

تنظیمات گروه تماس صوتی تلگرام

برای تغییر عنوان چت روی ویرایش عنوان گپ صوتی کلیک کنید. برای ذخیره تنظیمات ، پس از تغییر نام ، روی ذخیره کلیک کنید. این عنوان به کاربران امکان می دهد تا موضوع فعلی بحث را بدانند.

تنظیمات گروه تماس صوتی تلگرام

برای افزودن و دعوت افراد به گپ ، روی اشتراک دعوت نامه ضربه بزنید. شما می توانید فرد را به عنوان تنها شنونده یا فرصت صحبت صحبت کنید. همچنین امکان کپی لینک وجود دارد.

تنظیمات گروه تماس صوتی تلگرام

ضبط صدا در چت صوتی تلگرام

اگر می خواهید تماس را ضبط کنید ، فقط روی شروع ضبط ضربه بزنید (توسط سرپرست یا صاحب کانال). با ضبط به کاربران اطلاع داده می شود. پس از ضبط ، می توانید آن را در برگه پیام های ذخیره شده مشاهده کنید.

ضبط صدا در چت صوتی تلگرام

ویژگی دیگر چت صوتی تلگرام

برای برقراری ارتباط لازم نیست در تلگرام بمانید. در عوض ، می توانید همزمان در گروه باشید و به کارهای دیگر خود برسید. برای استفاده از برنامه های دیگر ، روی دکمه نشان داده شده در تصویر زیر ضربه بزنید تا صفحه ویس چت خراب شود. با استفاده از این می توانید از برنامه های دیگر استفاده کنید و همچنان می توانید از گزینه های بلندگو ، بی صدا و ترک استفاده کنید.

ویژگی دیگر چت صوتی تلگرام

در آخر اگر علاقه مند به چت گروهی و استفاده از برنامه های تخصصی دیگر در این زمینه هستید ، حتماً آموزش ثبت نام و استفاده از شبکه اجتماعی کلاب هاوس را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما

در مقاله امروز ویژگی چت صوتی تلگرام را برای شما ارائه می دهیم. نظر شما در مورد این ویژگی چیست؟ سایر نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در ایجاد گروه تلگرام ویس چت در قسمت نظرات این پست به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید