30
ژوئن

آموزش کامل نحوه برقراری تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که ماهانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال دارد. این شبکه اجتماعی به دلیل ویژگی های زیادی که در اختیار کاربران خود قرار داده است محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اکنون امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی با تلگرام وجود دارد. در این مقاله نحوه برقراری تماس ویدیویی گروهی از تلگرام از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

چگونه می توان با چندین نفر در تلگرام تماس ویدیویی برقرار کرد؟

؟ نحوه برقراری تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

مدتی است که امکان برقراری تماس صوتی و تصویری به تلگرام اضافه شده است. کاربران تلگرام می توانند بدون نگرانی در مورد محدود کردن تعداد اعضا ، تماس صوتی گروهی برقرار کنند. اکنون کاربران می توانند تماس های ویدیویی گروهی برقرار کنند. ظرفیت این تماس تا 30 نفر است. مدیران شبکه گفتند که این تعداد نیز افزایش خواهد یافت. در این مقاله از Anzel Web نحوه برقراری تماس تصویری همزمان با چندین نفر در تلگرام را به شما آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

ابتدا تلگرام خود را به آخرین نسخه به روز کنید.

چگونه می توان با آندروید تلگرام تماس ویدیویی برقرار کرد؟

برای برقراری تماس ویدیویی با تلگرام در اندروید ، وارد این برنامه شوید. سپس مخاطب مورد نظر را انتخاب کرده و گپ وی را وارد کنید. سپس روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه گپ ضربه بزنید. اکنون از منوی باز شده ، تماس برای تماس صوتی و تماس تصویری برای تماس تصویری را انتخاب کنید. هنگام برقراری تماس صوتی ، می توانید آن را به تماس ویدیویی تبدیل کنید. فقط روی نماد Start Video کلیک کنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

برای پایان دادن به تماس ، روی پایان تماس کلیک کنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

برای ایجاد چت گروهی در تلگرام ، آموزش کامل ایجاد کانال چت صوتی تلگرام را بخوانید.

نحوه برقراری تماس تصویری با آیفون تلگرام

برای برقراری تماس ویدیویی با آیفون تلگرام وارد این برنامه شوید. سپس مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید. بر روی نام آن در بالای صفحه کلیک کنید. سپس روی Call یا Video ضربه بزنید. با ضربه زدن روی نماد دوربین بین تماس های صوتی می توانید تماس ویدیویی را شروع کنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

از شما س questionالی پرسیده می شود. روی سوئیچ ضربه بزنید. برای خاتمه تماس می توانید روی پایان نیز ضربه بزنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

نحوه برقراری تماس تصویری با تلگرام در رایانه شما

برای برقراری تماس تصویری با تلگرام در رایانه ، ابتدا وارد این برنامه شوید. وارد چت مورد نظر خود شوید. سپس روی نمادی که شبیه تلفن است ضربه بزنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

وقتی تماس صوتی در حال انجام است ، می توانید روی نماد دوربین ضربه بزنید. برای خاتمه تماس می توانید روی لغو لمس کنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

تماس تصویری در تلگرام در اندروید بصورت گروهی

برای برقراری تماس ویدیویی گروهی در تلگرام اندروید ، باید یک گروه ایجاد کنید و مدیر آن باشید. برای ورود به بخش گپ ، روی گروه ضربه بزنید. سپس روی نام گروه در بالای صفحه ضربه بزنید. روی ایجاد گپ صوتی کلیک کنید. وقتی گروه صوتی ایجاد شد ، روی دکمه دوربین در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

تلگرام را با ویژگی گپ ویدیویی گروهی iOS بارگیری کنید

برای برقراری تماس ویدیویی سه گانه در iOS Telegram ، باید گروهی داشته باشید که مدیر آن باشید. گروه را بسازید. سپس برای ورود به سیستم روی آن ضربه بزنید. اکنون بر روی نماد گروه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. در صفحه باز شده ، روی دکمه گپ صوتی در وسط صفحه ضربه بزنید. هنگام تماس می توانید برای برقراری تماس ویدیویی روی نماد دوربین در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

اگر می خواهید از طریق واتس اپ به صورت گروهی تماس ویدیویی برقرار کنید ، نحوه برقراری تماس ویدیویی و صوتی همزمان با گروه را در واتس اپ بخوانید.

ویژگی های چت گروهی در تلگرام

در تماس ویدیویی گروهی در تلگرام ، لمس تصویر یک شخص تصویر وی را بزرگتر می کند. امکان انتقال تصاویر نیز وجود دارد. همچنین می توانید تصویری از یک شرکت کننده ثبت کنید. پس از برطرف شدن شرکت کننده ، اگر شخص دیگری به تماس بپیوندد کد PIN از بین نمی رود.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

ویژگی های تماس ویدیویی بیشتری برای رایانه های شخصی و رایانه لوحی وجود دارد. بزرگنمایی تصویر یا دیدن چندین تصویر در کنار یکدیگر امکان پذیر است. به عنوان مثال ، می توانید دو تصویر را بزرگ کنید.

تماس تصویری گروهی در تلگرام

ویژگی دیگر تماس های ویدیویی این است که امکان به اشتراک گذاری صفحه در یک چت ویدیویی گروهی وجود دارد. وقتی صفحه را به اشتراک می گذارید ، روی صفحه ظاهر می شود. کاربران رایانه می توانند کل صفحه یا فقط یک پنجره خاص را نمایش دهند. همچنین هنگام برقراری تماس تصویری تلگرام امکان کار با سایر قسمتهای رایانه نیز وجود دارد.

برنامه های تماس تصویری دیگری نیز وجود دارد. برای آشنایی با این برنامه ها ، مقاله بارگیری 14 مورد از بهترین برنامه های گفتگوی ویدیویی اندروید را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از انزل وب ، نحوه برقراری تماس های ویدیویی متعدد در تلگرام را به شما آموزش دادیم. آیا قادر به استفاده از این ویژگی بودید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.