19
مه

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

Twitter Spaces🐦 ویژگی جدیدی است که به Twitter اضافه شده است. این قسمت از توییتر تقریباً شبیه کاری است که برنامه Club House انجام می دهد. در واقع ، مصرف کنندگان می توانند در آنجا با یکدیگر صحبت کنند و دیگران می توانند به آنها گوش دهند. در این مقاله نحوه ایجاد و کار با ویژگی Twitter Spaces را از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد.

نحوه کار و ایجاد مکان در توییتر

؟ نحوه ایجاد ، پیوستن و استفاده از فضاها در توییتر

Twitter Space بخشی از توییتر است که برای رقابت با شبکه اجتماعی Club House طراحی شده است. در این فضا می توانید در مورد یک موضوع صحبت کنید و مخاطب داشته باشید. در این مقاله از Anzel Web نحوه کار با Twitter Space را به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نحوه نصب و راه اندازی Twitter Spaces

برای ایجاد فضای توییتر ، وارد این شبکه شوید و بر روی علامت + در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید. اکنون Spaces را انتخاب کنید. علامت Spaces مانند الماس با دایره های کوچک به نظر می رسد. روش دیگر این است که بر روی عکس پروفایل خود کلیک کنید و سپس Spaces را انتخاب کنید.آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

اکنون نامی برای Space انتخاب کرده و گزینه Start your space را کلیک کنید.

اکنون ، برای استفاده از Twitter Space ، باید میکروفن را روشن کنید. برای این کار ، روی نماد میکروفون در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و تنظیمات تنظیم را انتخاب کنید تا تنظیمات زیرنویس را ببینید. با درج عنوان ، افرادی که به فضای شما گوش می دهند می توانند متن سخنرانی شما را به صورت زنده مشاهده کنند. البته باید گزینه Show Captions را فعال کرده باشند. در برخی موارد ، به این گزینه Caption View گفته می شود. اگر می خواهید متن مکالمات دیگران را نیز ببینید ، باید این گزینه را فعال کنید. همچنین ، با روشن کردن عنوان من ، دیگران می توانند متن سخنرانی شما را ببینند.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

در بالای فاصله یک پیکان وجود دارد ، اگر آن را لمس کنید ، فاصله کوچک می شود بنابراین می توانید نمایش ها را هنگام گوش دادن به این بازه بخوانید. حتی اگر دیر وارد برنامه شوید ، فضا قطع نمی شود.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

توجه: فقط کاربرانی که نسخه بتا توییتر را نصب کرده اند می توانند از Twitter Spaces استفاده کنند. هنگام نصب بتا ، ممکن است این ویژگی در ابتدا برای شما فعال نباشد و باید مدتی صبر کنید.

همانطور که گفتیم این ویژگی توییتر به نظر می رسد گونی است که با بند بسته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شبکه ، می توانید آموزش ثبت نام و استفاده از Clubhouse را مطالعه کنید.

Twitter Space را بیاموزید و دیگران را به صحبت اضافه کنید

شما می توانید تا ده کاربر را برای صحبت در Twitter Space خود اضافه کنید. شما سه گزینه برای انتخاب از بلندگوها دارید:

همه: همه

افرادی که دنبال می کنید: تنها کاربرانی که آنها را دنبال کرده اید.

فقط افرادی که دعوت کرده اید: فقط کاربرانی که دعوت کرده اید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

اگر گزینه سوم را انتخاب کنید ، می توانید دعوت نامه ها را مستقیماً برای کاربران ارسال کنید.

همچنین ، اگر شنونده ای می خواهد صحبت کند ، می تواند درخواست خود را ارائه دهد و شما آن را تأیید می کنید. مطمئناً ، ده کاربر صحبت کننده همچنان محدود خواهد بود.

اگر مشکل بلندگو دارید ، می توانید آنها را رد ، گزارش یا مسدود کنید. با این کار تمام کاربران توییتر شما را مسدود می کنند.

برای شنوندگان محدودیتی وجود ندارد. می توانید پیوند توییتر فضایی خود را مستقیماً برای دیگران ارسال کنید. همچنین می توانید ارتباط را توییت کنید. همچنین می توانید پیوند را در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برای اشتراک گذاری روی دکمه اشتراک کلیک کنید. اکنون می توانید دعوت نامه را از طریق DM برای ارسال دعوت نامه ، اشتراک گذاری از طریق توییتر را برای توییت کردن لینک و کپی پیوند را انتخاب کنید تا پیوند را کپی کرده و در جای دیگر به اشتراک بگذارید. به این ترتیب شنوندگان می توانند آن را برای دیگران ارسال کنند.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

با ضربه زدن روی نماد مهمان در پایین صفحه ، می توانید شرکت کنندگان ، سخنرانان ، شنوندگان و کسانی که خواستار صحبت هستند را کنترل کنید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

نحوه کار با Twitter Space و پیوستن به یک فضا

برای پیوستن به Twitter Space ، می توانید از طریق پیوند توییت شده وارد سیستم شوید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی عکس نمایه ای که در بالای صفحه مشاهده می کنید ، یک مکان وارد کنید که دارای علامت بنفش است. روی آن کلیک کنید و Join this space را انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید که نمی توانید وارد فضایی شوید که منقضی شده باشد.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

با پیوستن شما چندین گزینه دارید:

زیرنویس را روشن کنید.

درخواست سخنرانی ارسال کنید

لیستی از شنوندگان و سخنرانان را مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید

با ضربه زدن روی نماد قلب ، یک پاسخ موج ارسال کنید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

برای یادگیری نحوه ارسال مطلب در توییتر ، آموزش ویدیویی نحوه ارسال و ارسال مطلب در توییتر را بخوانید.

بیایید کار با Twitter Audio: Ending Space را یاد بگیریم

برای پایان دادن به فضای توییتر ، روی End کلیک کنید ، سپس روی Yes، End ضربه بزنید این نوع فضا به روی همه بسته است. البته داده های وی تا سی روز در دسترس شما است و می توانید آن را بارگیری کنید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

اگر خودتان به Spacey بپیوندید ، می توانید با ضربه زدن روی Leave آن را ترک کنید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

درس فضایی توییتر: یافتن فضا

برای یافتن مکانی در Twitter برای Android و iOS ، فقط به بخش جستجوی Twitter بروید twitter.com/i/spaces جستجو کردن.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

همچنین می توانید فواصل را از Twitterspaces.global پیدا کنید.

آموزش کامل ایجاد و کار با Twitter Spaces

این قسمت از توییتر در حال تکامل است و ممکن است ویژگی های جدیدی در آینده اضافه شود.

برای یافتن محبوب ترین هشتگ ها در توییتر ، آموزش تحلیل هشتگ صحیح را بخوانید و آمار محبوب ترین هشتگ ها را در توییتر ببینید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web نحوه کار با Twitter Space را به شما آموزش داده ایم. آیا این ویژگی برای کاربر شما فعال است؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.