29
آوریل

آموزش کامل اتصال AirPad به لپ تاپ های ویندوز و MacBook

AirPad یک از محبوب ترین هندزفری های جهان است. ایرپادها سیم ندارند و نمی توانند مانند یک هندزفری کابل معمولی به کامپیوتر متصل شوند. با این وجود می توانید AirPad را از طریق بلوتوث به رایانه خود متصل کنید. در این مقاله از Anzel Web نحوه اتصال AirPad به لپ تاپ های Windows و MacBook را به شما آموزش می دهیم.

نحوه اتصال AirPod به ویندوز 10 ، 8 ، 7 و MacBook

؟ نحوه اتصال Airpod ها به ویندوز و مک

اگر سالها فکر کرده باشید ، آیا AirPad Pro به لپ تاپ متصل می شود؟ پاسخ بله است! از آنجا که AirPod کابل هایی مانند هندزفری معمولی ندارد ، نمی توانید با جک آن را به کامپیوتر وصل کنید. با این حال ، نحوه اتصال AirPad به لپ تاپ بسیار ساده است. در این مقاله از Anzel Web نحوه اتصال AirPod به لپ تاپ های ویندوز 7 ، 8 ، 10 و MacBook را به شما آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با نحوه اتصال AirPod به ویندوز 10 آشنا شوید

قبل از اتصال AirPod به ویندوز 10 ، آن را در جعبه قرار داده و شارژ کنید. پس از شارژ ، درب جعبه را باز کرده و دکمه دایره ای شکل جعبه را فشار داده و نگه دارید تا چراغ داخل جعبه روشن شود. در AirPods Max ، باید کلید ولوم را فشار دهید و نگه دارید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

سپس به منوی Start رفته و تنظیمات را کلیک کنید تا AirPad به ویندوز 10 متصل شود.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

اکنون بر روی Devices کلیک کنید. سپس افزودن بلوتوث یا دستگاه دیگری را انتخاب کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

بلوتوث را انتخاب کنید. اکنون برای اتصال AirPad به لپ تاپ ، گزینه Bluetooth را در صفحه Add Device انتخاب کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

برای اتصال AirPod به رایانه ، AirPod های خود را از دستگاه های نشان داده شده انتخاب کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

سپس صفحه ای مبنی بر اتصال AirPad به رایانه ظاهر می شود. اکنون روی Finish کلیک کنید. اکنون می توانید AirPod را از روی قاب جدا کرده و از آن استفاده کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

برای قطع اتصال Airpod از لپ تاپ ، به سادگی آنها را در قاب خود قرار دهید. به محض اینکه آنها را از جعبه خارج کرده و بلوتوث ویندوز شما روشن است ، آنها به رایانه شما متصل می شوند و می توانید دوباره از آنها استفاده کنید. البته این در صورتی است که در این فاصله آنها را به دستگاه دیگری وصل نکرده باشید. اگر iPod روی لپ تاپ نصب نشد ، آنها را در جعبه قرار دهید و این مراحل را دوباره امتحان کنید.

برای آگاهی از ترفندهای Apple AirPod ، ترفندها و نکات برجسته استفاده از AirPods اپل را بخوانید.

نحوه اتصال مجدد AirPod به ویندوز 10

برای اتصال AirPad به لپ تاپ خود ، به تنظیمات و سپس دستگاه ها بروید. اکنون بلوتوث و سایر دستگاه ها را انتخاب کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

اکنون برای اتصال AirPad به ویندوز 7 ، 8 و 10 ، AirPad خود را از لیست دستگاه های جفت شده انتخاب کرده و روی Connect کلیک کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

اگر هدست در گوش شما باشد ، صدایی را می شنوید. علاوه بر این ، متن صدای مرتبط ، موسیقی تحت نام AirPad شما ظاهر می شود.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

برای حل مشکل عدم اتصال AirPad به رایانه ، آموزش 11 روش حل مسئله عدم اتصال AirPad به تلفن و رایانه را بخوانید.

نحوه اتصال AirPod به MacBook

ابتدا AirPad را در جعبه شارژ قرار دهید. سپس درب را باز کرده و دکمه جعبه را فشار داده و نگه دارید تا چراغ داخل جعبه روشن شود. برای اتصال AirPad به MacBook ، از فهرست Apple وارد System Preferences شوید. سپس روی بلوتوث کلیک کنید تا روشن شود. AirPad خود را در صفحه بلوتوث و در برگه دستگاه ها پیدا کنید. سپس روی اتصال ضربه بزنید. اکنون می توانید AirPod را از روی قاب جدا کرده و از آن استفاده کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

اگر با خطای Cannot connect to this device مواجه شدید و AirPad به MacBook متصل نیست ، می توانید از روش های زیر استفاده کنید.

ابتدا بلوتوث را خاموش کنید. چند دقیقه صبر کنید و دوباره آن را روشن کنید و مراحل را طی کنید. همچنین می توانید هر دو دستگاه را خاموش کرده و مدتی صبر کنید. سپس دوباره آنها را روشن کرده و به مراحل بالا بروید.

روش دیگر تنظیم مجدد AirPad است. برای انجام این کار ، به تب تنظیمات و بلوتوث در iPhone یا iPad بروید. سپس روی I کنار AirPods ضربه بزنید تا AirPod ها جفت شوند. سپس روی Forget this device ضربه بزنید. اکنون AirPad را در جعبه قرار داده و درب آن را باز کنید. سپس دکمه را روی جعبه به مدت 15 ثانیه نگه دارید. اکنون مراحل بالا را تکرار کنید.

نحوه اتصال مجدد AirPod به MacBook

برای استفاده مجدد از AirPad جفت شده با MacBook ، کافیست روی نماد بلوتوث در نوار منو کلیک کنید. AirPad را روشن کرده و در گوش خود قرار دهید. اکنون نام AirPad خود را انتخاب کرده و روی Connect کلیک کنید. درعوض ، می توانید روی نماد افزایش صدا کلیک کنید.

AirPad را به لپ تاپ وصل کنید

سپس بر روی نام AirPad خود کلیک کنید. هنگامی که AirPad متصل است ، صدایی را می شنوید که نشان می دهد AirPad و MacBook متصل هستند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله نحوه اتصال AirPod به ویندوز 10 و MacBook از Anzel Web را به شما آموزش دادیم. آیا توانستید AirPad خود را به رایانه یا لپ تاپ خود متصل کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید