23
جولای

آموزش پیشنهادی برای حذف در فید اینستاگرام و پست های مستقیم

پست پیشنهادی اینستاگرام یکی از قسمت های این شبکه اجتماعی است که بارها ظاهر می شود. در این لیست می توانید کاربران و صفحاتی را مشاهده کنید که با الگوریتم خاصی به شما پیشنهاد می شوند! مدیران اینستاگرام در تلاشند تا این شبکه را به مکانی تبدیل کنند که کاربران بتوانند همه چیز را کنترل کنند. با ترفندهایی می توانید پیشنهاد ارسال پست در اینستاگرام را حذف کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه مطالب پیشنهادی اینستاگرام و پیامهای هدف را حذف کنید

چگونه می توانم پست های توصیه شده Instagram Direct را غیرفعال کنم؟

؟ نحوه حذف پیشنهادات برای اینستاگرام

بخش پیشنهادی اینستاگرام از الگوریتمی پیشرفته استفاده می کند. این لیست شامل افرادی که می شناسید یا صفحاتی که مورد علاقه شما هستند نیست. هشتگهایی که جستجو می کنید ، دوستان مشترکی که با یک یا چند نفر از دنبال کنندگان خود دارید ، سابقه جستجوی شما ، مخاطبین تلفنی و پیروان و دنبال کنندگانتان در سایر شبکه های اجتماعی مرتبط با حساب اینستاگرام شما قسمت عمده ای از این لیست را تشکیل می دهند. . اگر علاقه ای به مشاهده این موارد ندارید ، می توانید این بخش را حذف کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد که چگونه Instagram اینستاگرام پست خود را حذف کرده و پست های پیشنهادی را نشان ندهید.

نحوه بستن لیست ارائه شده توسط اینستاگرام با بستن حساب های فردی

برای غیرفعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام از این طریق ، می توانید از طریق تلفن یا مرورگر خود ادامه دهید. برای این کار به قسمت صفحه اصلی اینستاگرام بروید. برای دیدن لیست کاربران توصیه شده به پایین اسکرول کنید. اگر مطمئن هستید که نمی خواهید حسابی را دنبال کنید ، روی علامت ضربدر کنار آن کلیک کنید. با کلیک بر روی مشاهده همه ، می توانید همه کاربران پیشنهادی را مشاهده کرده و پیشنهاد ارسال اینستاگرام را از این قسمت حذف کنید.

نحوه بستن لیست پیشنهادی اینستاگرام

با کلیک بر روی این گزینه ، به برگه همه توصیه ها می روید. برای حذف هر یک ، باید از آن عبور کنید. البته این لیست کاملاً بسته نخواهد شد. در عوض ، به شما کاربران جدید از طریق نوشیدن غذا می دهند.

چگونه می توانم پست پیشنهادی اینستاگرام را حذف کنم؟ با پاک کردن حافظه پنهان

برای حذف پست پیشنهادی مستقیم اینستاگرام ، پیشنهاد می کنیم حافظه پنهان برنامه را پاک کنید. برای این کار به تنظیمات بروید. به تب Apps بروید و Instagram را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس روی Storage ضربه بزنید. اکنون روی Clear Cache کلیک کنید. سپس روی Clear Data کلیک کنید. با این کار تمام اطلاعات ذخیره شده در اینستاگرام حذف خواهد شد.

پست پیشنهادی مستقیم اینستاگرام را حذف کنید

حالا به دایرکت خود بروید. متوجه خواهید شد که Direct Sjest حذف شده است.

با حذف و نصب مجدد برنامه ، پست پیشنهادی مستقیم اینستاگرام را حذف کنید

برای حذف یک پست پیشنهادی اینستاگرام ، به فروشگاه Play بروید. اینستاگرام را جستجو کنید. روی آن کلیک کنید. سپس بر روی دکمه حذف نصب کلیک کنید.

پست پیشنهادی مستقیم اینستاگرام را حذف کنید

از شما سال می شود که آیا از این کار مطمئن هستید؟ روی قبول یا حذف نصب کلیک کنید.

تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. دوباره به همان مسیر بروید و روی Install this path کلیک کنید.

پست پیشنهادی مستقیم اینستاگرام را حذف کنید

اگر می خواهید قسمت نظرات را در تاریخچه ببندید ، مقاله حذف عود اینستاگرام را بخوانید.

حذف پیشنهادی در Instagram Direct

روش دیگر برای حذف افراد پیشنهادی برای شروع صحبت با آنها پاک کردن سابقه اینستاگرام شما است. برای این کار ، آموزش حذف کامل تاریخچه اینستاگرام را بخوانید.

حذف کامل تاریخچه جدید اینستاگرام

چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار نگیریم؟

برای جلوگیری از قرار گرفتن در بخش پیشنهادی اینستاگرام ، ابتدا باید حساب خود را خصوصی کنید. البته فقط خصوصی سازی یک حساب باعث حذف پست پیشنهادی در اینستاگرام نمی شود. برای اینکه بتوانید این کار را به طور کامل انجام دهید ، باید مرورگر را مرور کنید. امکان حذف لیست پیشنهادی از اینستاگرام و حذف آن در نرم افزار اینستاگرام وجود ندارد. در نتیجه ، مرورگر را در تلفن یا رایانه خود باز کنید. سپس وارد سایت اینستاگرام شوید. روی نماد حساب خود ضربه بزنید.

نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه رایانه قرار دارد. این تلفن همچنین در پایین مرورگر است.

چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار نگیریم؟

تنظیمات را انتخاب کنید.

چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار نگیریم؟

برای پیشنهادات چنین حساب هایی ، بخش را بردارید. سپس روی ارسال ضربه بزنید.

چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار نگیریم؟

اگر از دیدن تبلیغات اینستاگرام خسته شده اید ، روش های حذف تبلیغات اینستاگرام را بخوانید تا حذف شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه یک پست پیشنهادی اینستاگرام را از Anzel Web حذف کنید. برای حذف پست پیشنهادی اینستاگرام از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.