رفتن به نوشته‌ها

آموزش نحوه جلوگیری از اضافات ناخواسته به گروه اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است و روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود. علی رغم تلاش صاحبان رسانه برای ایجاد امنیت و رازداری ، هنوز راههایی برای آزار و اذیت وجود دارد. یکی افزودن کاربران به گروه های مختلف اینستاگرام. البته گاهی این اتفاق به اشتباه می افتد و مصرف کننده قربانی آن می شود. در این مقاله ، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه از افزودن ناخواسته توسط پی سی آموزش به گروه اینستاگرام جلوگیری کنید.

از دعوت شدن به گروه در اینستاگرام خودداری کنید

؟ چگونه می توان افزودن به گروه های اینستاگرام را متوقف کرد

امکان ایجاد گروه در اینستاگرام یکی از کاربردی ترین ویژگی های این شبکه اجتماعی است. با این حال ، اضافه شدن ناخواسته و تکراری به این گروه ها می تواند آزار دهنده باشد. در این مقاله ، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه از پی سی آموزش به موارد اضافی ناخواسته در گروه اینستاگرام جلوگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

دعوت به گروه را در اینستاگرام ببندید و آن را اعلام کنید

اینستاگرام را باز کنید تا دعوت اینستاگرام این گروه بسته شود و آن را اعلام کنید. سپس بر روی عکس نمایه خود در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید. اکنون روی منوی سه خطی در بالای صفحه ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

یک مورد ناخواسته به گروه در اینستاگرام

اکنون Notifications و سپس Direct Messages را انتخاب کنید. در تب Bulk Queries گزینه Off را انتخاب کنید.

یک مورد ناخواسته به گروه در اینستاگرام

در این حالت ، دیگران ممکن است درخواستی را برای افزودن به گروه ارسال کنند ، اما شما دیگر اعلانی دریافت نخواهید کرد.

اگر می خواهید پخش خودکار فیلم های اینستاگرام را متوقف کنید ، به راهنمای جلوگیری از پخش خودکار فیلم های اینستاگرام مراجعه کنید.

چگونه می توان از دعوت به گروه اینستاگرام جلوگیری کرد؟ با گزارش و مسدود کردن کاربر

روش دیگر برای جلوگیری از دعوت های ناخواسته به گروه های اینستاگرام ، گزارش و مسدود کردن این کاربر است. بعضی اوقات کاربر چندین بار شما را به گروه اضافه می کند.

برای انجام این کار به گروه بپیوندید. سپس علامت i را در بالای صفحه لمس کنید. سپس به تب Details بروید. در اینجا می توانید اعضای گروه را مشاهده کنید. روی منوی سه نقطه ای در کنار کاربر ضربه بزنید. سپس گزارش را کلیک کنید و یکی از دلایل گزارش را انتخاب کنید.

اضافه شدن ناخواسته به گروه در اینستاگرام

راه دیگر مسدود کردن کاربر است. پس از ورود به تب Details ، روی منوی سه نقطه ای کنار نام کاربری ضربه بزنید. گزینه Block user here را انتخاب کنید. سپس از شما خواسته می شود بلوک را تأیید کنید. در این بخش ، دوباره مسدود کردن را کلیک کنید.

اگر حساب کاربری یا حرفه ای دارید از اضافه شدن به گروه در اینستاگرام جلوگیری کنید

اگر حساب اینستاگرام شما تجاری یا حرفه ای است ، می توانید با سهولت بیشتری به گروه اینستاگرام اضافه کنید. اینستاگرام را باز کنید و به حساب خود بروید. حالا روی منوی سه خطی کلیک کرده و Setup را انتخاب کنید.

یک مورد ناخواسته به گروه در اینستاگرام

سپس وارد حریم خصوصی شوید و سپس پیامها را وارد کنید.

اضافه شدن ناخواسته به گروه در اینستاگرام

اکنون در تب Allowing other (اجازه دادن به دیگران) شما را به گروه ها اضافه کنند ، گزینه Only people you follow (گزینش)

یک مورد ناخواسته به گروه در اینستاگرام

در این حالت ، فقط حساب هایی که دنبال می کنید می توانند شما را به گروه اضافه کنند.

اگر نگران ذکرهای زیاد اینستاگرام هستید ، به آموزش نحوه جلوگیری و بستن ذکر یا نشانک های اینستاگرام مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از پی سی آموزش ، روش های جلوگیری از اضافه شدن به گروه در اینستاگرام را توضیح دادیم. از چه روشی برای این مشکل استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید