رفتن به نوشته‌ها

آموزش محدودیت اینستاگرام: محدودیت سنی ، استفاده ، حساب و غیره

شبکه های اجتماعی علی رغم مزایای زیادی که برای مردم به همراه می آورند ، اما گاهی اوقات زندگی افراد را مختل می کنند. بسیاری از افراد به طور ناخودآگاه زمان زیادی را در این شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام می گذرانند. در این مقاله ، انزل وب ، نحوه ایجاد محدودیت در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم که شامل محدودیت های مربوط به سن ، میزان استفاده ، حساب ها و … می باشد. با ما بمان.

نحوه تعیین محدودیت سنی و استفاده از اینستاگرام

نحوه تعیین محدودیت و محدودیت سنی برای اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین مردم جهان ، به ویژه در بین مردم ما است. گاهی اوقات زمان استفاده از اینستاگرام از کنترل افراد خارج است. والدین همچنین نیاز به مدیریت و کنترل دسترسی فرزندان خود به این شبکه اجتماعی را احساس می کنند. به همین دلیل ، این شبکه اجتماعی دارای ویژگی هایی است که می تواند برای مدیریت اینستاگرام مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه نحوه ایجاد محدودیت در اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد.

نحوه تعیین محدودیت در اینستاگرام از نظر زمان استفاده

ویژگی Screen Time برای محدودیت زمانی اینستاگرام در نسخه iOS 12 گنجانده شده است. با استفاده از این ویژگی می توانید برای استفاده از هر برنامه در طول روز محدودیت زمانی تعیین کنید. از این طریق می توانید اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را کنترل کنید.

اما با الهام از این ایده ، فیس بوک ویژگی مشابهی را در اینستاگرام قرار داده است. به این ترتیب با تعیین محدودیت در استفاده روزانه از اینستاگرام ، بعد از زمان تعیین شده پیام هشدار برای شما ارسال می شود که شما را به ترک اینستاگرام ترغیب می کند. برای فعال کردن این ویژگی ، وارد نرم افزار اینستاگرام شوید.

سپس برای حساب خود وارد تب شوید. سپس بر روی نماد منو در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید ، سپس بر روی فعالیت خود کلیک کنید.

اینستاگرام را محدود کنید

در این صفحه نمودار را مشاهده خواهید کرد. این نمودار میانگین زمان صرف شده در اینستاگرام در هفته گذشته را نشان می دهد. با کلیک بر روی هر ستون نمودار می توانید زمان دقیق صرف شده در آن روز را جداگانه مشاهده کنید.

محدودیت سنی در اینستاگرام ایجاد کنید

برای تنظیم محدودیت در Instagram ، روی تنظیم یک یادآوری روزانه کلیک کنید. در پنجره باز شده ، محدودیت زمانی مورد نظر را تنظیم کنید. این مدت بین 15 دقیقه تا 8 ساعت تنظیم شده است. در قسمت Notification Settings می توانید روی گزینه Turn off mute notification نیز کلیک کنید. بنابراین ، پس از انقضای مدت ، علاوه بر ارسال پیام هشدار ، سایر پیام ها نیز ساکت هستند. به این ترتیب می توانید با تمرکز به وظایف خود برسید.

محدودیت زمانی اینستاگرام

حساب های اینستاگرام را به دیگران محدود کنید

یکی از راه های محافظت از حساب اینستاگرام خود محدود کردن حساب کاربری خود است. اگر کسی شما را در اینستاگرام مورد آزار و اذیت قرار می دهد یا در زیر پست های شما نظرات نامناسبی می گذارد ، می توانید او را در لیست Restached قرار داده و از محدودیت نظر Instagram استفاده کنید.

برای این کار ابتدا وارد تنظیمات Instagram شوید. سپس به تب Privacy بروید. سپس روی محدودیت حساب کلیک کنید. نام حساب مورد نظر را اینجا وارد کرده و در لیست محدودیت ها قرار دهید. همچنین می توانید این کار را مستقیماً در نمایه حسابی که می خواهید محدود کنید انجام دهید.

محدودیت های استفاده از اینستاگرام

تنظیمات محدودیت سنی اینستاگرام

طبق قوانین جدید اینستاگرام ، کاربری که قصد استفاده از این شبکه اجتماعی را دارد باید حداقل 13 سال داشته باشد. فیس بوک به دنبال راه هایی برای محدود کردن کامل دسترسی به شبکه اجتماعی اینستاگرام زیر 13 سال است. یکی از این اقدامات ایجاد محدودیت سنی در اینستاگرام برای دارندگان صفحات مختلف در این شبکه اجتماعی است.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی ، باید حالت کسب و کار را برای حساب تجاری اینستاگرام خود فعال کنید.

برای تعیین محدودیت سنی در اینستاگرام ، به منوی اصلی نرم افزار در حساب بروید. سپس گزینه Settings را کلیک کنید. در این بخش ، بسته به نوع حساب خود ، روی یکی از گزینه های Business and Creator کلیک کنید. در صفحه جدید ، گزینه Minimum Age را کلیک کنید. در صفحه جدید ، می توانید سن پیش فرض را برای همه تعیین کنید. شما همچنین می توانید برای کشورهای مختلف محدودیت سنی مختلفی تعیین کنید.

اینستاگرام را محدود کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

دستورالعمل های محدودیت اینستاگرام: محدودیت های سنی ، استفاده ، حساب ها و موارد دیگر را مشاهده کرده اید. آیا برای محدود کردن حساب اینستاگرام خود نیز از این ویژگی ها استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید