رفتن به نوشته‌ها

آموزش زنده در مورد اختلاف نظرهای رایانه ای و تلفنی

Discord یکی از محبوب ترین سرویس های چت زنده و استریم در بین گیمرها است. به غیر از گیمرها ، افراد دیگر نیز می توانند از آن برای مکالمات ویدیویی ، صوتی و رام استفاده کنند. در این مقاله ، از Anzel Web ، ما به آموزش پخش زنده در اختلافات رایانه ای و تلفنی خواهیم پرداخت.

یاد بگیرید که در برابر تلفن و رایانه خود جریان داشته باشید

؟ نحوه انتقال جریان های اختلاف

با Discord به راحتی می توانید بازی های خود را پخش جریانی کنید. این ویژگی اخیراً برای Android و iOS نیز اضافه شده است تا بتوانید صفحه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه دیسک ها را با ویندوز ، Mac ، Android و iOS از Anzel Web جریان دهید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه در Android Discord روی صفحه ضربه بزنیم؟ با نحوه پخش مستقیم جریان در iOS

با اختلاف زندگی کن

در این بخش ما اختلافات تلفنی Android و iOS را به صورت زنده آموزش خواهیم داد. ابتدا برنامه Discord را به روز کرده و آخرین نسخه را نصب کنید. می توانید این برنامه را از Google Play و Apple App Store بارگیری کنید.

از آنجا که قابلیت پخش جریانی تلفن و تقسیم صفحه جدید است ، ممکن است نسخه بارگیری شده این ویژگی را نداشته باشد.

برنامه را پس از به روزرسانی باز کنید. سپس وارد یک کانال صوتی یا تماس تصویری شوید.

از نوار کنترل تماس ، روی نماد اشتراک صفحه ضربه بزنید.

صفحه ای توضیح می دهد که این ویژگی چیست. روی تلاش کلیک کنید! بازدید.

با اختلاف زندگی کن

صفحه دیگری دوباره باز می شود و توضیح می دهد که شما صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود را با دیگران به اشتراک می گذارید. اگر می خواهید ادامه دهید ، اکنون شروع را کلیک کنید.

Discord به صفحه اشتراک صفحه دیگری می رود ، اما شما می توانید به برنامه ها و نرم افزارهای دیگر بروید و کار را به پایان برسانید. پس از اتمام کار ، توقف اشتراک گذاری را کلیک کنید. بهتر است برای جلوگیری از تماس دیگران ، حالت “مزاحم نشوید” را فعال کنید تا هنگام پخش جریانی با Discord ، کسی نتواند با شما تماس بگیرد. به خاطر داشته باشید که هر کاری که در این زمان با تلفن یا رایانه لوحی خود انجام می دهید به اشتراک گذاشته می شود.

برای یادگیری نحوه کار و نصب Discord ، به آموزش تصویری نصب و کار با Discord ، لیست کامل سرورهای ایرانی مراجعه کنید.

انتقال آموزش به Windows Discord و ساخت سرور

در این بخش ما به شما آموزش می دهیم که چگونه در Windows و Mac Discord جریان پیدا کنید. ابتدا وارد حساب خود شوید. یک نماد + در سمت چپ برنامه وجود دارد. روی آن کلیک کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

صفحه ای باز می شود روی ایجاد خود کلیک کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

اکنون یک نام وارد کنید تا سرور خود را ایجاد کنید. سپس یک عکس را در سرور بارگذاری کنید. اکنون روی ایجاد کلیک کنید.

با اختلاف زندگی کن

منتظر پیکربندی سرور باشید. سپس می توانید تصویر سرور خود را در منوی سمت چپ و تا + مشاهده کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

اکنون می توانید برای پیوستن به سرور برای دوستان خود دعوت نامه ارسال کنید. برای تنظیم قوانینی برای سرور خود می توانید کانال های متنی و صوتی ایجاد کنید.

نسخه رایگان Discord از رزولوشن های 480p و 720p پشتیبانی می کند. برای پخش 1080p ، شما باید اشتراک ماهیانه یا سالانه Discord Nitro را خریداری کنید. علاوه بر این ، با نسخه رایگان می توانید با سرعت 15 و 30 فریم در ثانیه به صورت زنده پخش کنید. نسخه خریداری شده از این نظر از کیفیت بالاتری برخوردار است.

اگر مشکل صوتی دارید ، آموزش 10 راه حل مشکل صدا را بخوانید.

نحوه انتقال اختلاف

حال بیایید در مورد پخش جریانی در Discord صحبت کنیم. بازی جریانی خود را شروع کنید

پخش جریانی مستقیم در Discord

سپس با استفاده از Alt + Tab وارد دیسک شوید. در گوشه پایین سمت چپ صفحه و در بالای پروفایل خود نشانه بازی شروع شده را مشاهده خواهید کرد.

با اختلاف زندگی کن

در کنار نماد بازی می توانید نماد جریان مستقیم را مشاهده کنید. هر زمان که کارتان تمام شد ، روی آن کلیک کنید تا جریان مستقیم در Discord شروع شود.

با اختلاف زندگی کن

سپس پنجره اشتراک صفحه باید ظاهر شود و نام بازی را در آن مشاهده کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

اگر بازی را پیدا نکرد ، روی Change کلیک کنید و آن را انتخاب کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

از زبانه Select Voice Channel ، باید کانال صوتی را که می خواهید پخش کنید انتخاب کنید.

با اختلاف زندگی کن

یکی از تب Resolutions را انتخاب کنید.

با اختلاف زندگی کن

در بخش Frame Rate ، یکی را انتخاب کنید.

با اختلاف زندگی کن

پس از شناسایی همه این برگه ها ، روی پخش زنده در گوشه پایین سمت راست این پنجره کلیک کنید.

با اختلاف زندگی کن

حالا برای شروع پخش جریان باید وارد بازی شوید. در پایین صفحه برنامه اعلان مکث مکث را مشاهده خواهید کرد. اگر نشانگر ماوس را روی نشانگر ماوس بر روی آن نگه دارید ، می توانید به تنظیمات جریان دسترسی پیدا کنید. در این بخش می توانید جریان را بی صدا کنید ، دوربین را روشن کنید و.

با اختلاف زندگی کن

برای شروع پخش جریانی به بازی بروید تا پخش جریانی مستقیم به طور خودکار شروع شود.

هر بار که به برنامه Discord برمی گردید ، جریان قطع می شود. برای قطع کامل پخش جریانی ، روی نماد توقف جریان در کنار نماد بازی در گوشه پایین سمت چپ صفحه Discord کلیک کنید. می توانید کانال صوتی را از همان برگه و در زیر نماد بازی بی صدا کنید. فقط روی نماد قطع ارتباط کلیک کنید.

اگر مغایرت موجود در بازی را تشخیص نداد ، می توانید آن را به صورت دستی نیز وارد کنید. برای این کار ، روی نماد تنظیمات در پایین صفحه و در تب حساب خود کلیک کنید.

با اختلاف زندگی کن

اکنون Game Activity را از منوی سمت چپ انتخاب کرده و سپس Add It را در سمت راست کلیک کنید. بازی را انتخاب کنید. سپس به سرور برگردید و Go Live را کلیک کنید.

با اختلاف زندگی کن

بیاموزید که چگونه در Discord و اشتراک صفحه نمایش و برقراری تماس صوتی و تصویری جریان پیدا کنید

برای پخش جریانی با Discord و به اشتراک گذاشتن صفحه رایانه ، ابتدا وارد Discord شوید. سپس از منوی سمت چپ بر روی سرور مورد نظر خود کلیک کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

در منوی سمت چپ لیستی از کانال هایی که برای سرور Discord خود ایجاد کرده اید مشاهده خواهید کرد. به طور پیش فرض ، فقط یک کانال متنی (# عمومی) و یک کانال صوتی (عمومی) وجود دارد.

پخش جریانی مستقیم در Discord

برای برقراری ارتباط صوتی ، روی General کلیک کنید.

تب Voice Connected اکنون در پایین منوی سمت چپ ظاهر می شود. برای برقراری ارتباط ویدیویی ، روی Video ضربه بزنید. برای اشتراک گذاری صفحه ، روی صفحه ضربه بزنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

با کلیک بر روی فیلم ، صفحه دوربین باز می شود.

با اختلاف زندگی کن

اگر روی صفحه کلیک کنید ، ویندوز با نام برنامه های مختلف باز می شود. از این قسمت می توانید برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. علاوه بر این ، اگر بیش از یک صفحه دارید ، می توانید یکی را از تب Screens انتخاب کنید.

با اختلاف زندگی کن

پس از انجام این کار ، دوستان شما می توانند به سرور بپیوندند و با کلیک بر روی General با شما ارتباط برقرار کنند. پیوند را کپی کرده و برای آنها ارسال کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

برای قطع اتصال ، کافی است روی نماد قرمز قطع ارتباط در پایین صفحه Discord کلیک کنید.

پخش جریانی مستقیم در Discord

اگر نمی توانید اختلاف نظر را وارد کنید ، درس 9 روش برای حل مسئله ورود و شکستن اختلاف را بخوانید.

چگونه می توان در Discord Stream مشاهده کرد؟

با اختلاف زندگی کن

وقتی کسی پخش جنجالی را شروع می کند ، یک نماد زنده قرمز در کنار نام وی در قسمت کانال صدا ظاهر می شود. برای دیدن جریان یک شخص ، می توانید روی نام او بروید و روی پیوستن به جریان کلیک کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما جریان مستقیم در Discord را در رایانه ها و تلفن های دارای Android ، Android و iOS آموختیم. از کدام بازی برای پخش جریانی استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید