رفتن به نوشته‌ها

آموزش جدید 5 روش حذف ریشه گوشی اندرویدی برای نصب برنامه بانکی و …

روت کردن گوشی به کاربر اجازه می دهد کنترل بیشتری بر دستگاه داشته باشد. با وجود این مزیت ، پس از ریشه کن مسئولیت بیشتری خواهید داشت. مسیریابی مشکلاتی دارد و برخی از کارهای تلفن را مشکل می کند. در این مقاله از Anzel Web 5 روش جدید حذف ریشه تلفن Android خود را برای نصب برنامه بانک و برنامه به شما آموزش می دهیم.

نحوه حذف ریشه گوشی های سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و اندروید وشی اندروید …

؟ نحوه حذف Android

مسیریابی تلفن علاوه بر مزایای خود دارای مزایایی نیز می باشد. معایب عبارتند از روت کردن تلفن ، از دست دادن گارانتی ، ناتوانی در نصب برنامه های OTA ، مشکلات به روز رسانی برخی از برنامه ها و غیره. از جنبه های مثبت ، زحمت روت کردن گوشی شما را از بین می برد. در این مقاله نحوه حذف ریشه گوشی از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

نکته: قبل از انجام این کار از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

عیب یابی پیام دستگاه شما با برنامه های مدیریت فایل ریشه دارد

برای حذف ریشه Android ، می توانید از برنامه های مدیریت فایل استفاده کنید. برای این کار می توانید از برنامه های زیر استفاده کنید:

مرورگر روت

ES File Explorer

مدیر فایل X-Plore

نحوه حذف ریشه سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و ...

وارد برگه سیستم شوید. سپس سطل آشغال را لمس کنید.

نحوه حذف ریشه سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و ...

فایل su و busybox را پیدا کرده و چند ثانیه نگه دارید. حذف را انتخاب کنید. بسته به نوع روت کردن گوشی ممکن است این دو فایل وجود نداشته باشند.

نحوه حذف ریشه سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و ...

اگر این دو فایل را در این قسمت ندارید ، به / system / xbin / بروید و فایل های su و busybox را در این قسمت حذف کنید.

نحوه حذف ریشه سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و ...

به / system / app / بروید. فایل Superuser.apk را حذف کنید.

نحوه حذف ریشه سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و ...

در نهایت گوشی خود را مجدداً راه اندازی کنید.

پس از راه اندازی مجدد ، گوشی باید Unroot باشد. برای بررسی این مشکل ، می توانید برنامه Root Checker را نصب کرده و Android Android را بررسی کنید.

دانلود نرم افزار رایگان Unroot: Universal Unroot

می توانید از Universal Unroot برای حل مشکل برنامه های بانکی خراب در حالت روت استفاده کنید. البته این برنامه با همه مدل های گوشی سازگار نیست. به عنوان مثال ، این برنامه در بسیاری از گوشی های سامسونگ و ال جی کار نمی کند زیرا آنها دارای سیستمی به نام KNOX و eFuse هستند که مانع کار آنها می شود. با استفاده از این راه حل ، پیشنهاد می کنیم این برنامه را نصب کرده و امتحان کنید.

مشکلات روت کردن گوشی

برنامه های خوبی برای روت کردن گوشی وجود دارد. برای آشنایی با این برنامه ها ، مقاله بهترین نرم افزار روت برای اندروید را مطالعه کنید.

برنامه حذف ریشه SuperSU را بارگیری کنید

راه دیگر بارگیری برنامه غیرفعال سازی ریشه SuperSU است. نصب کنید و باز کنید.

برنامه حذف روت گوشی

به برگه تنظیمات بروید.

برنامه حذف روت گوشی

به برگه Cleaning بروید.

برنامه حذف روت گوشی

روی ریشه کنی کامل کلیک کنید.

برنامه حذف روت گوشی

روی ادامه کلیک کنید.

برنامه حذف روت گوشی

تلفن را مجدداً راه اندازی کنید. در بسیاری از تلفن ها ، راه اندازی مجدد باعث خاموش شدن تلفن می شود. در برخی از مدلها ، ممکن است تلفن دوباره ریشه دار شود و استفاده از این برنامه بی اثر خواهد بود.

نحوه حذف روت از گوشی سامسونگ و ..

برای حل مشکل عدم استفاده از Mobile Bank در گوشی هایی با ریشه سامسونگ ، باید سیستم عامل اصلی دستگاه خود را بارگیری کنید. می توانید آن را در Google جستجو کنید. به عنوان مثال ، مدل تلفن Galaxy خود را با عبارت stock firmware جستجو کنید. آن را بارگیری کنید. آن را از حالت فشرده خارج کنید. فایل .tar.md5 را پیدا کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

Odin3 را بارگیری و نصب کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا ریشه تلفن را با کامپیوتر حذف کنید و می توانید سیستم عامل را از رایانه به تلفن خود منتقل کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

اگر هنوز تلفن خود را به کامپیوتر وصل نکرده اید ، باید درایورهای USB سامسونگ را بارگیری و نصب کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

حالا گوشی خود را خاموش کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

حالا دکمه کاهش صدا را به همراه دکمه Home و دکمه پاور فشار داده و نگه دارید. با این کار گوشی شما در حالت بارگیری قرار می گیرد. تلفن خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

Odin3 را راه اندازی کنید. در سمت چپ برگه شناسه: COM باید یک کادر سبز رنگ وجود داشته باشد. در غیر این صورت ، درایورهای USB سامسونگ به درستی نصب نشده اند.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

روی PDA در Odin3 کلیک کنید. فایل firmware .tar.md5 را پیدا کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

راه اندازی مجدد خودکار و AP یا PDA را بررسی کنید. علامت دیگر فیلدها را بردارید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

برای تکمیل مراحل حذف Root روی Start کلیک کنید. این روند می تواند 5 تا 10 دقیقه طول بکشد. وقتی فرایند به پایان رسید ، کلمه را خواهید دید! عبور. تلفن Galaxy شما اکنون باید در حالت عادی TouchWiz شروع به کار کند.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

حالا باید گوشی روت شده را به حالت کارخانه برگردانید. البته زمانی که تلفن شما پس از باز شدن قفل دائما در حال شارژ شدن است ، باید این کار را انجام دهید. نکته دیگر این است که با این کار تمام اطلاعات شما حذف می شود.

نحوه بازگرداندن تلفن روت شده به حالت پیش فرض کارخانه گوشی گلکسی

برای بازگرداندن تلفن روت شده به حالت کارخانه گوشی گلکسی ، دکمه روشن / خاموش را فشار داده و نگه دارید. سپس دکمه افزایش صدا را به همراه دکمه های Home و Power نگه دارید تا منوی بازیابی گوشی نمایش داده شود. گزینه Wipe data / factory reset را با دکمه های صدا برجسته کرده و آن را با دکمه پاور انتخاب کنید.

برنامه حذف ریشه را در تلفن خود بارگیری کنید

سپس حذف پارتیشن داده را انتخاب کنید. سپس سیستم را مجدداً راه اندازی مجدد انتخاب کنید. تلفن شما دوباره راه اندازی می شود و همه اطلاعات و تنظیمات شما حذف می شود.

با پاک کردن Magisk مشکلات تلفن های روت شده را حل کنید

یکی از رایج ترین برنامه ها برای روت کردن گوشی شما Magisk است. هنگامی که می خواهید مشکل تلفن روت شده را برطرف کرده و آن را روت کنید ، باید تمام اطلاعات مربوط به این برنامه را حذف کنید. برای این کار می توانید از قابلیت حذف گوشی خود استفاده کنید. برای حذف کامل این برنامه روی COMPLETE UNINSTALL کلیک کنید.

عیب یابی تلفن های روت شده با پاکسازی Magisk یکی از محبوب ترین برنامه های روتینگ تلفن Magisk است. هنگامی که می خواهید مشکل تلفن روت شده را برطرف کرده و آن را روت کنید ، باید تمام اطلاعات مربوط به این برنامه را حذف کنید. برای این کار می توانید از قابلیت حذف گوشی خود استفاده کنید. برای حذف کامل این برنامه روی COMPLETE UNINSTALL کلیک کنید. پس از حذف ، تلفن به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود. اگر نمی توانید تلفن خود را راه اندازی کنید ، اما به TWRP دسترسی دارید ، می توانید آن را از این طریق حذف نصب کنید. برای انجام این کار ، نام Magisk APK را به uninstall.zip تغییر دهید. سپس تلفن خود را در حالت بازیابی راه اندازی کنید. حالا حذفش کن این برنامه همیشه از تصویر بوت Stock پشتیبانی می کند. با استفاده از این برنامه می توانید آرشیو را بازیابی کنید. در این حالت ، برای اعمال تغییرات باید تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

پس از حذف ، تلفن به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود.

عیب یابی تلفن های روت شده با پاکسازی Magisk یکی از محبوب ترین برنامه های روتینگ تلفن Magisk است. وقتی می خواهید مشکل تلفن روت شده را برطرف کرده و آن را روت کنید ، باید تمام اطلاعات مربوط به این برنامه را حذف کنید. برای این کار می توانید از قابلیت حذف گوشی خود استفاده کنید. برای حذف کامل این برنامه روی COMPLETE UNINSTALL کلیک کنید. پس از حذف ، تلفن به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود. اگر نمی توانید تلفن خود را راه اندازی کنید ، اما به TWRP دسترسی دارید ، می توانید آن را حذف کنید. برای انجام این کار ، Magisk APK را به uninstall.zip تغییر نام دهید. سپس گوشی خود را در حالت بازیابی راه اندازی کنید. حالا حذفش کن این برنامه همیشه از تصویر بوت Stock پشتیبانی می کند. با استفاده از این برنامه می توانید آرشیو را بازیابی کنید. در این حالت ، برای اعمال تغییرات باید تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

اگر نمی توانید این برنامه را روی تلفن خود اجرا کنید ، اما به TWRP دسترسی دارید ، می توانید آن را از این طریق حذف نصب کنید. برای انجام این کار ، نام Magisk APK را به uninstall.zip با این برنامه تغییر دهید. سپس گوشی خود را در حالت بازیابی راه اندازی کنید. حالا حذفش کن

عیب یابی تلفن های روت شده با پاک کردن Magisk یکی از محبوب ترین برنامه های روتینگ تلفن Magisk است. وقتی می خواهید مشکل تلفن روت شده را برطرف کرده و آن را روت کنید ، باید تمام اطلاعات مربوط به این برنامه را حذف کنید. برای این کار می توانید از قابلیت حذف گوشی خود استفاده کنید. برای حذف کامل این برنامه روی COMPLETE UNINSTALL کلیک کنید. پس از حذف ، تلفن به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود. اگر نمی توانید تلفن خود را راه اندازی کنید ، اما به TWRP دسترسی دارید ، می توانید آن را از این طریق حذف نصب کنید. برای انجام این کار ، Magisk APK را به uninstall.zip تغییر نام دهید. سپس تلفن خود را در حالت بازیابی راه اندازی کنید. حالا حذفش کن این برنامه همیشه از تصویر بارگذاری Stock پشتیبان گیری می کند. با استفاده از این برنامه می توانید آرشیو را بازیابی کنید. در این حالت ، برای اعمال تغییرات باید تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

این برنامه همیشه از تصویر بارگذاری Stock پشتیبان گیری می کند. با استفاده از این برنامه می توانید آرشیو را بازیابی کنید. در این حالت ، برای اعمال تغییرات باید تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

عیب یابی تلفن های روت شده با پاکسازی Magisk یکی از محبوب ترین برنامه های روتینگ تلفن Magisk است. وقتی می خواهید مشکل تلفن روت شده را برطرف کرده و آن را روت کنید ، باید تمام اطلاعات مربوط به این برنامه را حذف کنید. برای این کار می توانید از قابلیت حذف گوشی خود استفاده کنید. برای حذف کامل این برنامه روی COMPLETE UNINSTALL کلیک کنید. پس از حذف ، تلفن به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود. اگر نمی توانید تلفن خود را راه اندازی کنید ، اما به TWRP دسترسی دارید ، می توانید آن را از این طریق حذف نصب کنید. برای انجام این کار ، نام Magisk APK را به uninstall.zip تغییر دهید. سپس گوشی خود را در حالت بازیابی راه اندازی کنید. حالا حذفش کن این برنامه همیشه از تصویر بارگذاری Stock پشتیبان گیری می کند. با استفاده از این برنامه می توانید آرشیو را بازیابی کنید. در این حالت ، برای اعمال تغییرات باید تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، برنامه ای را از Anzel Web برای حذف ریشه تلفن و روش های مختلف برای این کار معرفی کردیم. از چه روشی برای روت کردن گوشی خود استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید