24
آگوست

آموزش جدید نحوه تغییر نام و نام کاربری در Android و iPhone Clubhouse

Clubhouse است یک شبکه اجتماعی محبوب است که در آن می توانید با ارسال صدا با افراد دیگر چت کنید. در این شبکه ، مانند دیگر پیام رسان ها ، باید نام کاربری و نامی را برای خود انتخاب کنید. اگر پس از ثبت نام از نام و نام کاربری که برای حساب خود انتخاب کرده اید راضی نیستید ، Club House به شما اجازه می دهد آن را تغییر دهید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه نام و نام کاربری خود را در باشگاه Android و iPhone تغییر دهید.

نحوه تغییر نام کاربری و نام خانه باشگاه

؟ نحوه تغییر نام کاربری و نام Clubhouse

اگر نام کاربری و نامی را انتخاب کرده اید که اکنون هنگام عضویت در باشگاه پشیمان هستید و دوست ندارید ، می توانید آنها را به راحتی تغییر دهید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه نام و شماره شناسه خود را در Club Android و iOS تغییر دهید.

نکته 1: هر دو هفته می توانید نام خود را تغییر دهید.

نکته 2: کاربران Club House فقط یکبار می توانند نام کاربری یا نام کاربری خود را تغییر دهند.

نحوه تغییر شناسه Android Club House

برای تغییر نام کاربری Android Club خود ، این برنامه را باز کنید. سپس روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. اکنون به صفحه حساب منتقل می شوید.

نحوه تغییر شناسه Android Club House

حالا روی نام کاربری خود که با @شروع می شود ضربه بزنید. اگر نمی توانید روی نام کاربری خود کلیک کنید و بعد از کلیک روی آن وارد یک برگه جدید نشوید ، Clubhouse را به روز کنید.

نحوه تغییر شناسه Android Club House

سپس نام کاربری جدید را وارد کرده و روی Update کلیک کنید.

نحوه تغییر شناسه Android Club House

اگر نام کاربری انتخاب شده قبلاً توسط کاربر دیگری استفاده شده است ، باید آن را تغییر دهید. در نهایت ، برای تأیید نام کاربری ، روی OK و OK کلیک کنید.

نحوه تغییر شناسه Android Club House

نحوه تغییر نام در Android Club House

برای تغییر نام در نسخه Android Clubhouse ، این برنامه را باز کنید. سپس روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. اکنون به صفحه حساب منتقل می شوید. روی نام کاربری خود در بالای نام کاربری خود ضربه بزنید. اکنون بر روی نام صحیح من کلیک کنید.

سپس نام جدید را وارد کرده و روی Update کلیک کنید. در نهایت روی OK OK کلیک کنید.

با نحوه تغییر نام کاربری iOS Clubhouse خود آشنا شوید

برای ویرایش نام کاربری Club House وارد سیستم شوید. سپس روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالای برنامه کلیک کنید.

با نحوه تغییر نام کاربری باشگاه خود آشنا شوید

حالا روی نام کاربری خود ضربه بزنید ، با @شروع کنید.

با نحوه تغییر نام کاربری باشگاه خود آشنا شوید

سپس نام کاربری جدید را وارد کنید. روی Update کلیک کنید.

با نحوه تغییر نام کاربری باشگاه خود آشنا شوید

حالا آنها از شما سوالی می پرسند. برای تغییر نام کاربری روی ظاهر خوب کلیک کنید.

با نحوه تغییر نام کاربری باشگاه خود آشنا شوید

توجه: نام کاربری نباید بیش از 15 نویسه باشد.

نام کاربری در Club House

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مشابه Clubhouse ، 8 مورد از بهترین گزینه های جایگزین Clubhouse را مطالعه کنید.

حساب Club House و نام حساب iPhone را تغییر دهید

برای تغییر نام کاربری iOS Club House وارد سیستم شوید. سپس روی نماد حساب خود در بالا سمت راست کلیک کنید. حالا روی نام خود که در زیر عکس پروفایل و بالای نام کاربری است و با حروف بزرگ نوشته شده است کلیک کنید.

تغییر نمایه باشگاه خانه

سپس نام جدید را وارد کنید. روی Update کلیک کنید. در پاسخ به س ،ال ، روی گزینه Looks good کلیک کنید تا نام آن تغییر کند.

چگونه می توان نام خانه باشگاه را برای بار دوم تغییر داد

همانطور که قبلاً ذکر شد ، فقط یکبار می توانید کاربر Club House را تغییر دهید. با این حال ، تصمیم دیگری برای تغییر نام باشگاه برای دومین بار وجود دارد.

نام باشگاه را برای بار دوم تغییر دهید

البته حتی با این روش نیز ممکن است امکان تغییر کاربر وجود نداشته باشد. با این حال ، بهتر است شانس خود را امتحان کنید.

به صفحه پشتیبانی Clubhouse بروید. در قسمت اول ، ایمیلی را که برای ایجاد حساب خود استفاده کرده اید وارد کنید. سپس نام کاربری فعلی خود را در قسمت دوم وارد کنید. در قسمت سوم ، حساب و نمایه من را انتخاب کنید. در قسمت چهارم حساب و حساب من را وارد کنید.

نام باشگاه را برای بار دوم تغییر دهید

عبارت New userername را در قسمت Summary وارد کنید. در قسمت چگونه می توانیم کمک کنیم؟ درخواست خود را وارد کنید توصیه می کنیم چندین نام کاربری را وارد کنید تا در صورت عدم وجود موارد دیگر ، موارد دیگر را بررسی کنید. در نهایت ، روی ارسال کلیک کنید و منتظر بمانید تا درخواست شما پردازش شود. رسیدگی به درخواست شما روزها یا هفته ها طول خواهد کشید.

اگر هنوز نمی توانید نام کاربری خود را تغییر دهید ، تنها راه این است که حساب خود را حذف کرده و سپس یک نام جدید ایجاد کنید.

با حذف حساب ، نمی توانید از شماره موبایل حساب قبلی خود به مدت 30 روز برای ثبت حساب جدید استفاده کنید. علاوه بر این ، امکان استفاده از نام کاربری قبلی تا 30 روز وجود ندارد.

اگر می خواهید حساب خود را در این شبکه اجتماعی حذف کنید ، آموزش حذف و حذف کامل حساب در Club House را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله به شما یاد دادیم که چگونه نام باشگاه را در Android و iPhone از Anzel Web تغییر دهید. آیا توانستید نام کاربری باشگاه خود را تغییر دهید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.