19
ژوئن

آموزش جدید حذف اکانت تلگرام در تلفن و رایانه شما

به دلیل مشغله زیاد ، استفاده نکردن از تلگرام و .. ممکن است بخواهید حساب حساب خود را حذف کنید. برای این کار می توانید از چندین روش مختلف استفاده کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک حساب کاربری تلگرام را در تلفن و رایانه خود حذف کنید.

بیاموزید که چگونه حساب تلگرام خود را به طور کامل و کامل حذف کنید

؟ چگونه حساب تلگرام خود را غیرفعال یا حذف کنیم

اگر تلگرام دیگر بهترین پیام رسان برای شما نیست ، دوستانتان از این شبکه اجتماعی خارج شده اند ، شما نگران امنیت اطلاعات خود در آن هستید و دیگر به تلگرام و قوانین آن اعتماد ندارید ، می توانید حساب خود را برای همیشه حذف کنید. در این صورت ، تمام اطلاعات شما حذف خواهد شد. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک حساب کاربری تلگرام را در تلفن و رایانه خود حذف کنید.

چگونه حساب تلگرام را از تلفن خود پاک کنیم

به طور خودکار اگر در مدت شش ماه به حساب تلگرام خود وارد نشوید ، حساب حذف می شود. البته مصرف کننده می تواند این مقدار را کم یا زیاد کند. برای حذف اکانت تلگرام آیفون و اندروید خود وارد این برنامه شوید. سپس روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. تنظیمات را انتخاب کنید. روی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید. روی حذف حساب من در پایین صفحه کلیک کنید. اگر دور هستید ، ضربه بزنید. سپس یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.

امکان حذف موقت اکانت تلگرام وجود ندارد.

آموزش جدید نحوه حذف حساب کاربری تلگرام در تلفن و رایانه شما

حساب شما فقط درصورتی حذف می شود که مثلاً به طور کلی شش ماه یا هر زمان وارد حساب خود نشوید. حتی اگر زمان را شش ماه تنظیم کنید و بعد از 5 ماه وارد حساب خود شوید ، باز هم حذف نمی شود.

برای حذف حساب TikTok ، به آموزش فیلم حذف حساب در TikTok مراجعه کنید.

چگونه حساب تلگرام را حذف کنم؟ از طریق سایت

برای پاک کردن سریع حساب تلگرام ، یک مرورگر را باز کنید. سپس وارد لینک شوید تا حساب تلگرام به طور کامل حذف شود.

اکنون ، برای پاک کردن حساب تلگرام خود ، شماره تلفن همراه خود را بلافاصله به همراه کد کشور وارد کنید. سپس Next را کلیک کنید.

آموزش جدید حذف اکانت تلگرام در تلفن و رایانه شما

در صورت حذف اکانت تلگرام با کمک شماره ، پس از وارد کردن شماره ، یک کد از طریق تلفن به تلگرام ارسال می شود. برنامه تلگرام را باز کنید و وارد چت تلگرام شوید. در این پیام یک کد وجود دارد.

آموزش جدید حذف اکانت تلگرام در تلفن و کامپیوتر شما

بازگشت به وب سایت تلگرام. کد را در قسمت کد تأیید وارد کنید. سپس روی ورود ضربه بزنید.

آموزش جدید حذف اکانت تلگرام در تلفن و رایانه شما

روی حذف حساب در صفحه بعدی کلیک کنید.

آموزش جدید حذف اکانت تلگرام در تلفن و رایانه شما

در صفحه بعدی ، روی حذف حساب من کلیک کنید. اکنون می توانید دلیل حذف حساب خود را در بخش “چرا می روید” حذف کنید؟ وارد کنید که اختیاری است.

آموزش جدید حذف اکانت تلگرام در تلفن و رایانه شما

سپس یک اعلان دریافت خواهید کرد. بله را کلیک کنید ، حساب من را حذف کنید.

آموزش جدید نحوه حذف حساب کاربری تلگرام در تلفن و رایانه شما

با این کار حساب تلگرام به صورت دائمی پاک می شود و دیگر امکان بازگشت اطلاعات حساب وجود ندارد.

برای یادگیری نحوه حذف حساب Facebook ، آموزش روشهای جدید حذف حساب Facebook در رایانه ، Android و iPhone خود را بخوانید.

چه اتفاقی می افتد که حساب تلگرام خود را حذف کنید؟

قبل از حذف حساب تلگرام خود ، باید بدانید که تمام اطلاعات و چت های شما حذف می شود. مخاطبین شما در تلگرام نیز حذف می شوند. کانال ها و گروه ها باقی می مانند. برای حذف آنها ، حساب تلگرام خود را با پیامک خود حذف کنید و .. در غیر این صورت تلگرام کاربر فعال را به طور تصادفی به عنوان مدیر گروه یا کانال شما انتخاب می کند.

علاوه بر این ، پس از پاک شدن خودکار حساب تلگرام تا چند روز دیگر نمی توانید برای این شماره حساب ایجاد کنید.

چگونه قبل از حذف دائمی شماره ها از تلگرام ، از داده ها پشتیبان تهیه کنیم

اکانت تلگرام را حذف کنید

قبل از حذف کامل حساب تلگرام می توانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای این کار باید نسخه دسک تاپ تلگرام را نصب کنید. آن را باز کنید و روی منو با سه ردیف در بالا سمت راست ضربه بزنید. روی تنظیمات ضربه بزنید. گزینه Export Telegram Data را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس بخش اطلاعاتی را که می خواهید انتخاب کنید. امکان انتخاب موارد مختلف وجود دارد. حتی می توانید برچسب های ارسالی خود را بارگیری کنید. پس از انتخاب ، روی صادرات کلیک کنید. بسته به اندازه داده های شما ، ممکن است لازم باشد اطلاعات را بارگیری کنید. برای دیدن پرونده اطلاعات ، روی نمایش داده های من کلیک کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، نحوه حذف کامل حساب کاربری تلگرام از Anzel Web را به شما آموزش داده ایم. آیا توانستید حساب خود را حذف کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.