31
جولای

آموزش تصویری 2 راه برای ادامه بارگیری یک فایل ناقص در Google Chrome

گاهی اوقات می خواهید یک فایل را در Chrome بارگیری کنید ، اما ناگهان اینترنت در وسط بارگیری بارگیری می شود. با این کار بارگیری متوقف می شود. در برخی موارد ، باید فایل را از ابتدا بارگیری کنید. اگر این فایل بزرگ است ، هم اینترنت از بین می رود و هم وقت شما از دست می رود. در این مقاله ، ما 2 روش را برای ادامه بارگیری فایل های ناقص Google Chrome از Anzel Web به شما آموزش می دهیم.

نحوه ادامه بارگیری فایل های ناقص در Chrome

؟ نحوه از سرگیری بارگیری های قطع شده در Google Chrome

اگر در بارگیری فایل در Google Chrome مشکل دارید و روند بارگیری متوقف می شود ، اغلب باید فایل را از ابتدا بارگیری کنید. گاهی اوقات به دلیل مشکل در Chrome ایجاد می شود. دلایل دیگر مانند کندی اینترنت یا قطع ارتباط ، عدم دسترسی به وب سرور ، خراب شدن فایل و … نیز می تواند باعث این مشکل شود. با این حال ، راه هایی برای ادامه بارگیری فایل های ناقص در Google Chrome وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web نحوه ادامه بارگیری Chrome را توضیح خواهیم داد.

با رفتن به برگه بارگیری ها ، بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

برای ادامه بارگیری فایل های ناقص Chrome می توانید از Chrome Download Manager داخلی استفاده کنید. این مدیریت بارگیری در بخش جداگانه ای باز می شود. همچنین امکان فعالسازی ، لغو و در این منیجر بارگیری وجود دارد. البته برخی سایت ها به شما اجازه نمی دهند دانلود لغو شده را تکمیل کنید. همچنین سایت هایی هستند که سرورهای آنها نمی توانند درخواست بارگیری قبلی شما را به خاطر بسپارند. در نتیجه ، باید بارگیری را از ابتدا شروع کنید.

برای استفاده از این مدیر بارگیری ، آدرس زیر را در نوار آدرس وارد کنید:

chrome: // بارگیری

سپس Enter را فشار دهید. در عوض ، می توانید از Ctrl + J در Windows و Command + J در Mac استفاده کنید. راه دیگر این است که روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و سپس گزینه Downloads را انتخاب کنید تا به تنظیمات بارگیری Google Chrome بروید.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

حالا این لیست را مرور کنید و بارگیری را که ادامه نداشت پیدا کنید. روی دکمه آبی رزومه کلیک کنید.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

اگر مشکلی وجود ندارد ، می توانید بارگیری را از جایی که متوقف شده بود ، ادامه دهید.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

Google Chrome دارای پسوندهای بارگیری بسیار خوبی است. برای استفاده از این افزونه ها ، معرفی بهترین افزونه های بارگیری برای Google Chrome را مطالعه کنید.

پس از قطع اینترنت با Wget ، بارگیری خودکار را ادامه دهید

اگر نمی توانید از روش اول برای ادامه بارگیری در Chrome استفاده کنید. می توانید از برنامه رایگان Wget استفاده کنید. وقتی اتصال اینترنت شما قطع شد ، می توانید از این برنامه برای ادامه بارگیری استفاده کنید. Wget را بارگیری کنید. به تنظیمات بروید. سپس به System> Information بروید. روی Advanced System Settings (تنظیمات پیشرفته سیستم) کلیک کنید و وقتی پنجره باز شد ، روی متغیرهای محیط (Environment Variables) کلیک کنید.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

در قسمت System Variables ، روی مسیر کلیک کنید. سپس روی Edit کلیک کنید. حالا گزینه New را انتخاب کرده و متن زیر را وارد کنید:

C: کاربران [User Name] بارگیری wget.exe

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

نام کاربری سیستم را به جای نام کاربری قرار دهید. روی OK کلیک کنید. خط فرمان را باز کنید. wget -h را وارد کنید و بررسی کنید که آیا همه چیز به درستی کار می کند یا خیر. در PowerShell ، wget.exe -h را تایپ کنید تا منوی Wget help باز شود.

قبل از بارگیری یک فایل ، به دو مورد نیاز دارید: آدرس اینترنتی این وب سایت و مکانی که فایل در آن بارگیری شده است.

Ctrl + J را فشار دهید تا مدیر بارگیری باز شود. فایل را پیدا کنید. روی منبع H راست کلیک کنید. سپس روی Copy Link Address کلیک کنید. پیوند را در دفترچه یادداشت قرار دهید.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

به بارگیری برش در Chrome ادامه دهید

روی سه مورد منو ضربه بزنید. فایلهای نیمه بارگیری شده در کجا ذخیره می شوند؟ برای مشاهده آنها ، باز کردن پوشه بارگیری را انتخاب کنید!

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

هنگامی که کل فایل بارگیری نمی شود ، Chrome نامی مانند تأیید نشده دارد [Random Number].crdownload فایل را می دهد.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

بارگیری crdownload فایل هایی هستند که باز نمی شوند یا به فرمت دیگری تبدیل نمی شوند. در عوض ، پس از اتمام بارگیری حذف می شوند. نام اصلی فایل را می توان از آدرس وب سایت استفاده کرد. فرض کنید ارتباط شما این است:

http://website.com/your/file/here/6.7.1.9.exe

در نتیجه ، نام فایل به شکل زیر خواهد بود:

٫ ۷ ٫ ۱ ٫ ۹ ٫ exe

ادامه بارگیری در Chrome متوقف شد

روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید. تغییر نام را انتخاب کنید. بارگیری crdownload از انتها بردارید. Enter را فشار دهید. در پاسخ س Yesال روی Yes کلیک کنید.

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

بارگیری را در Google Chrome ادامه دهید

بارگیری را در Google Chrome با استفاده از Wget ادامه دهید

بارگیری را در Google Chrome با استفاده از خطای Wget with File in Use ادامه دهید. در این حالت ، Chrome را نبندید ، زیرا فایل بارگیری شده حذف می شود.

به بارگیری فایل های ناقص در chrome ادامه دهید

برای ادامه بارگیری ، کلید Shift را نگه دارید و روی فایل راست کلیک کنید. سپس روی Copy as path کلیک کنید. آن را با آدرس وب سایتی که کپی کرده اید در Notepad جایگذاری کنید.

به بارگیری فایل های ناقص در chrome ادامه دهید

اکنون از دستور زیر در خط فرمان Windows یا ترمینال Mac استفاده کنید:

wget -c -O “[file-path-of-the-target-download-file]””[website-URL]”

به بارگیری فایل های ناقص در chrome ادامه دهید

اطلاعات داخلی [] آدرس های کپی شده را پر کنید. سپس Enter را فشار دهید تا بارگیری ادامه یابد.

مطمئن شوید که مسیر یا آدرس را با “:

wget -c -O
“C: Users Rahul Downloads linuxmint-20.2-cinnamon-64bit.iso” http://website.com/your/file/here/6.7.1.9.exe

منتظر بمانید تا بارگیری شروع شود. در صورت عدم امکان ، بارگیری مجدد شروع می شود.

پس از اتمام بارگیری ، خط فرمان یا ترمینال را ببندید.

برای تغییر مسیر بارگیری مرورگرها و برنامه های تلفن خود ، مقاله تنظیم مکان و تغییر مسیر بارگیری ها را برای Android بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه ادامه بارگیری متوقف شده در Chrome را به شما آموزش دادیم. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.