24
آوریل

آموزش تصویری نحوه راه اندازی DNS در Xbox

برای داشتن یک تجربه بازی خوب ، باید بهترین DNS را برای بارگیری Xbox One ، Xbox X و غیره انتخاب کنید … انتخاب DNS Xbox مناسب بر سرعت اینترنت و اتصال دستگاه شما تأثیر می گذارد. در این مقاله از Anzel Web ، ما یک آموزش ویدیویی در مورد چگونگی راه اندازی DNS در Xbox ارائه می دهیم.

با نحوه تغییر DNS Xbox One ، Xbox X و … آشنا شوید.

؟ نحوه تغییر تنظیمات DNS در Xbox

یافتن DNS مناسب و استفاده از آن در Xbox می تواند تجربه بازی شما را تغییر دهد ، زیرا سرعت بالای اینترنت و پینگ پایین می تواند بر کیفیت بازی تأثیر بگذارد. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه بهترین DNS Xbox One را از Anzel Web بیابید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

سریعترین DNS برای Xbox One

برای حل مشکل Xbox DNS می توانید از لیست زیر استفاده کنید. در تب Provider می توانید نام ارائه دهنده DNS و در سرور DNS Server می توانید Primary DNS و سپس Secondary DNS را مشاهده کنید.

بر اساس موقعیت مکانی خود بهترین DNS را برای Microsoft انتخاب کنید.

تامین کننده سرورهای DNS
گوگل ٫ ٫ ۸ ٫ ۴ ٫ ۴

٫ ۸ ٫ ۸ ٫ ۸

ابر شکن ٫ ۱ ٫ ۱ ٫ ۱

٫ ۰ ٫ ۰ ٫ ۱

OpenDNS ٫ ٫ ۶۷ ٫ ۲۲۲ ٫ ۲۲۲

٫ ٫ ۶۷ ٫ ۲۲۰ ٫ ۲۲۲

چهار ٫ ۹ ٫ ۹ ٫ ۹

٫ ٫ ۱۱۲ ۱۱۲ ۱۱۲

مرحله 3 ٫ ۲ ٫ ۲ ٫ ۱

٫ ۲ ٫ ۲ ٫ ۲

٫ ۲ ٫ ۲ ٫ ۳

٫ ۲ ٫ ۲ ٫ ۴

٫ ۲ ٫ ۲ ٫ ۵

٫ ٫ ۲ ٫ ۲ ٫ ۶

اسپرینت لینک ٫ ٫ ۱۱۷ ٫ ۲۱۴ ٫ ۱۰

٫ ٫ ۲ ٫ ۲۵۲ ٫ ۱۰

NTT ٫ ۲۵۰ ٫ ۳۵ ٫ ۲۵۰

٫ ٫ ۲۵۰ ٫ ۳۵ ٫ ۲۵۱

Comodo Secure ٫ ٫ ۲۶ ٫ ۵۶ ٫ ۲۶

٫ ٫ ۲۰ ٫ ۲۴۷ ٫ ۲۰

طراحی مجدد ٫ ٫ ۶ ٫ ۶۴ ٫ ۶

٫ ۶ ٫ ۶۵ ٫ ۶

برای راه اندازی DNS PlayStation ، آموزش تنظیم و تغییر DNS PS4 و PS5 را بخوانید.

با پینگ و استفاده از نرم افزار Benchmark بهترین DNS Xbox One را پیدا کنید

برای یافتن بهترین DNS Xbox One S ، می توانید پینگ هرکسی را با تلفن همراه یا رایانه بررسی کنید. ممکن است یکی از آنها پینگ خوبی در منطقه شما داشته باشد ، اما همان DNS در جای دیگر دارای پینگ بالایی است. بنابراین همه چیز بسته به محل زندگی شما متفاوت خواهد بود.

مطمئن ترین راه برای یافتن بهترین Xbox Live DNS استفاده از برنامه Benchmark است. این برنامه می تواند تا 200 DNS را به شما نشان دهد. از طرف دیگر ، می توانید جدیدترین DNS را برای Xbox پیدا کرده و سرعت آنها را بسته به محل زندگی خود اندازه بگیرید. فقط کافی است این برنامه را روی ویندوز نصب کنید. سپس آن را باز کرده و بر روی Run Benchmark کلیک کرده و منتظر ظاهر شدن نتایج باشید. سریعترین مرتب سازی را بررسی کرده و نشان داده نشده است.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

روش دیگر برای سرعت بخشیدن به اتصال به اینترنت با Xbox One اتصال کنسول به مودم با کابل شبکه است. در اینجا نحوه استفاده از ویژگی اترنت آورده شده است. این امر باعث کاهش تأخیر و سرعت اینترنت می شود. اگر از Wi-Fi استفاده می کنید ، مودم و کنسول را به هم نزدیک کنید. علاوه بر این ، قرار دادن گیرنده های دیجیتال در کنار Xbox می تواند باعث بروز سرعت شود.

مودم های قدیمی نیز می توانند در سرعت اینترنت اختلال ایجاد کنند. اگر چندین سال است که از مودم استفاده می کنید بهتر است یک مودم تهیه کنید.

آموزش تغییر XNS One DNS

برای پیکربندی Xbox DNS ، ابتدا دکمه Xbox را روی دسته فشار دهید.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

سپس به تب System رفته و تنظیمات را انتخاب کنید.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

حالا به تب Network بروید و Network Settings را انتخاب کنید. سپس روی Advanced Settings کلیک کنید.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

قبل از تغییر DNS در Xbox ، شماره را در برگه DNS یادداشت کنید ، زیرا ممکن است بعداً بخواهید دوباره آن را وارد کنید. سپس بر روی تنظیمات DNS کلیک کرده و Manual را انتخاب کنید.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

اکنون بهترین DNS Xbox One را که قبلاً پیدا کرده اید در Primary DNS وارد کنید و Enter را فشار دهید.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

در بخش Secondary DNS ، DNS مورد نظر را وارد کرده و Enter را فشار دهید.

در آخر ، دکمه B را بر روی کنترل کننده فشار دهید تا DNS تغییر کند تا تغییرات ذخیره شود. در اینجا کنسول جدید Dbox را در Xbox One که وارد کرده اید بررسی می کند تا سرعت و اتصال آن را بررسی کند.

DNS را در Xbox تنظیم کنید

در صورت دریافت پیام اتصال به اینترنت ، روی ادامه کلیک کنید.

برای پیکربندی و تغییر DNS در ویندوز ، به نحوه پیکربندی DNS در ویندوز مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، به شما آموزش داده ایم که چگونه بهترین DNS Xbox One را پیدا کنید و آن را تنظیم کنید. آیا توانستید DNS پرسرعت را برای Xbox خود تنظیم کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.