25
مارس

آموزش تصویری نحوه ذخیره آدرس در Waze

Waze one یکی از محبوب ترین سرویس های آدرس دهی است که به طور گسترده ای در میان مردم ایران استفاده می شود. کاربران می توانند آدرسهای اینترنتی متداول خود را در این برنامه ذخیره کنند. در این مقاله از پی سی آموزش نحوه ذخیره آدرس در Waze را به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه آدرس خود را در Wise ذخیره کنیم؟

؟ نحوه ذخیره آدرس در Waze

کاربران عاقل می توانند آدرسهای متداول خود را در این سرویس نگه دارند. به این ترتیب دیگر نیازی به جستجوی مداوم این آدرس ها نخواهید داشت و با انتخاب هر یک ، آنها به راحتی روی نقشه ظاهر می شوند. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه مسیر را در Wiz از پی سی آموزش ذخیره کنید. با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه ذخیره آدرس Waze از طریق نوار آدرس

برای افزودن مقصد محبوب به Wise از این طریق ، ابتدا وارد Waze شوید. روی دکمه جستجو کلیک کنید. مکان مورد نظر را در تب Where وارد کنید.

نتایج برای شما نمایش داده می شود. روی آدرس مورد نظر ضربه بزنید.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

وقتی آدرس روی نقشه ظاهر شد ، روی Favorite Star ضربه بزنید. درعوض ، می توانید روی نماد Information به شکل i در یک دایره ضربه بزنید ، سپس ستاره مورد علاقه را انتخاب کنید.

پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد این آدرس را مشخص کنید. به عنوان مثال ، اگر آدرس خانه شماست ، به آن نام دهید و روی پایان کلیک کنید.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

در عوض ، می توانید به صورت دستی آدرس نقشه را پیدا کنید تا آن را در Wise ذخیره کنید و سپس آن را برای چند ثانیه نگه دارید تا آیکون مکان قرمز ظاهر شود. سپس روی نماد Information که i در یک دایره آبی است کلیک کنید. سپس ستاره مورد علاقه را بزنید. نامی برای آدرس انتخاب کرده و روی پایان کلیک کنید.

چگونه مکان عاقلانه را از موارد دلخواه ذخیره کنیم

برای ذخیره مکان در Wise از این طریق ، روی دکمه جستجو کلیک کنید. سپس موارد دلخواه را از فهرست عمومی انتخاب کنید.

افزودن مورد دلخواه جدید را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

آدرس را وارد کنید. برای افزودن نام به Waze ، روی آن Finish کلیک کنید.

برای ثبت مکان و آدرس خود در این برنامه ، فیلم آموزش نحوه ثبت مکان و آدرس خود را بر روی نقشه Wise مشاهده کنید.

با استفاده از History نقشه را در Wise ذخیره کنید

برای ذخیره مسیر در Wise this way بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. روی برگه Where to کلیک کنید ، و سپس History را انتخاب کنید.

روی منوی سه نقطه ای کنار آدرس ضربه بزنید. Add favorite را انتخاب کنید و نام آن را برای آدرس بگذارید. در آخر ، روی Finish کلیک کنید.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

اگر با خطای NO GPS مواجه شدید ، به راهنمای عیب یابی GPS Waze Android و iPhone مراجعه کنید.

با استفاده از سایت Live Map یک مقصد محبوب به Wiz اضافه کنید

همچنین می توانید از سایت این سرویس برای افزودن مقصدی که اغلب استفاده می شود به Wise استفاده کنید. ابتدا وارد Live Map شوید.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

روی دکمه ورود به سیستم در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. سپس دوربین را روی تلفن خود باز کنید. اگر اندروید زیر 8.1 دارید ، از کدخوان ها استفاده کنید. سپس دوربین را روی کد QR نگه دارید. اعلانی به تلفن شما می آید. آن را باز کنید و به چند سوال پاسخ دهید. با این روش وارد حساب خود در سایت این سرویس می شوید. همچنین می توانید روی کد QR در پایین صفحه متن کلیک کنید. در عوض به صورت دیگری وارد شوید.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

همچنین می توانید با حساب های Google و Facebook خود وارد سیستم شوید. برای ورود به حساب کاربری خود می توانید نام کاربری و رمز ورود سایت خود را نیز در سایت وارد کنید. فقط یکبار باید این کار را انجام دهید و هر بار که وارد سیستم می شوید حساب شما فعال می شود.

آدرس را در Wise ذخیره کنید

آدرس را روی نقشه پیدا کنید. سپس روی موارد دلخواه کلیک کنید. اکنون بر روی Add New Favorite + کلیک کنید. آدرس را در نوار آدرس تایپ کنید. پس از یافتن آدرس ، روی آن کلیک کنید و نام آن را بگذارید. در آخر ، روی Finish کلیک کنید.

همچنین می توانید مبدا و مقصد را در قسمت Driving Directions وارد کنید (بالا برای شروع ، پایین برای مقصد) و از گزینه ذخیره به برنامه استفاده کنید تا این بار را در برنامه Wise در تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از پی سی آموزش به شما آموزش داده ایم که چگونه یک مقصد محبوب به Wise اضافه کنید. از چه روشی برای این کار استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.