2
آوریل

آموزش تصویری نحوه حذف حساب YouTube در Android و iPhone

اگر کانال و حساب YouTube دارید و می خواهید آنها را حذف کنید ، به راحتی می توانید این کار را از طریق تلفن یا رایانه لوحی انجام دهید. در این مقاله از پی سی آموزش ، نحوه حذف حساب YouTube در Android و iPhone را به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه حساب و کانال YouTube شما را در Android و iPhone حذف کنم؟

؟ نحوه حذف حساب YouTube در Android و iOS

اگر می خواهید کانال یا حساب YouTube خود را حذف کنید ، فقط برای این کار از تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده کنید. در این مقاله نحوه حذف حساب YouTube در Android و iPhone از پی سی آموزش به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نحوه حذف حساب از برنامه YouTube در Android و iPhone

برای حذف حساب YouTube Android و iOS خود ، ابتدا برنامه YouTube را در تلفن یا رایانه لوحی خود باز کنید. اکنون ، برای خروج از YouTube و غیرفعال کردن کانال خود ، روی عکس نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

در منوی باز شده ، روی مدیریت حساب Google خود ضربه بزنید.

حساب YouTube Android خود را حذف کنید

سپس ، از سربرگ Home و قسمت Privacy and Personalization ، روی مدیریت داده و شخصی سازی خود کلیک کنید (می توانید به جای آن به تب Data and Personalization بروید و از آنجا گزینه Delete service یا Account خود را انتخاب کنید).

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

اکنون به پایین پیمایش کنید و از بخش بارگیری ، حذف یا برنامه ریزی داده های خود ، روی حذف سرویس یا حساب کلیک کنید.

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

در تب Delete Google Service ، روی Delete Service کلیک کنید. اکنون باید وارد حساب YouTube خود شوید و رمز ورود و نام کاربری خود را وارد کنید.

حساب YouTube Android خود را حذف کنید

سپس روی نماد سطل زباله رو به YouTube ضربه بزنید. در اینجا شما باید دوباره وارد حساب خود شوید تا تأیید کنید که شما شخصی هستید که حساب خود را حذف کردید.

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

سپس روی «من می خواهم محتوایم را برای همیشه حذف کنم» کلیک کنید.

حساب YouTube Android خود را حذف کنید

بررسی کنید تا تأیید کنید که می دانید با حذف حساب YouTube خود در تلفن iPhone و Android خود چه چیزی را حذف خواهید کرد. با حذف حساب YouTube شما ، همه لیست های پخش ، پیام ها ، نظرات و خواسته ها حذف می شوند.

سپس بر روی دکمه Delete My Content کلیک کنید.

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

برای فعال سازی محدودیت های سنی YouTube ، به آموزش فعال سازی و تنظیم محدودیت های سنی در YouTube مراجعه کنید.

حذف کانال YouTube در Android و iPhone از طریق مرورگر (تلفن یا رایانه لوحی)

همچنین می توانید از مرورگر تلفن یا رایانه لوحی خود برای غیرفعال کردن YouTube و کانال خود استفاده کنید. ابتدا مرورگر خود را باز کنید و سپس YouTube studio را جستجو کنید. وارد آن شوید تنظیمات را از منوی سمت چپ انتخاب کنید. سپس صفحه را باز کرده و از فهرست سمت چپ Channel را انتخاب کنید.

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

اکنون بر روی تب Advance Settings کلیک کنید. حذف محتوای YouTube را در پایین صفحه انتخاب کنید. در این بخش به صفحه دیگری وارد خواهید شد و برای تأیید هویت خود باید وارد حساب خود شوید.

حساب YouTube YouTube خود را حذف کنید

سپس روی من می خواهم محتوای خود را برای همیشه حذف کنم کلیک کنید. برای تأیید حذف کانال ، روی خدمه پرواز ضربه بزنید. در آخر ، روی حذف محتوای من کلیک کنید. حذف یک کانال YouTube کمی طول می کشد و باید منتظر بمانید تا کاملاً حذف شود.

حساب YouTube Android خود را حذف کنید

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از پی سی آموزش ، نحوه حذف حساب YouTube در Android و iPhone را به شما آموزش داده ایم. ما همچنین مراحل حذف کانال YouTube را توضیح دادیم. آیا توانستید حساب خود را حذف کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.