12
آوریل

آموزش تصویری غیرفعال کردن آنتی ویروس Node32 برای ویندوز 10 ، 8 و 7

آنتی ویروس ESET NOD32 امنیتی یک برنامه محافظتی است که از رایانه شما در برابر ایمیل های فیشینگ ، بدافزار و ویروس ها محافظت می کند. استفاده از این برنامه در بین کاربران ایرانی بسیار رایج است ، اما گاهی اوقات به دلیل نصب یک برنامه ، انتقال فایل و غیره ، باید این آنتی ویروس را به طور موقت یا کاملاً غیرفعال کنیم. در این مقاله از Anzel Web ، به آموزش تصویری غیرفعال کردن آنتی ویروس Node32 برای ویندوز 10 ، 8 و 7 خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه می توان آنتی ویروس Node32 را غیرفعال کرد؟

نحوه غیر فعال کردن آنتی ویروس Eset Nod32

بعضی اوقات برای نصب نرم افزار یا ایجاد پیکربندی ویژه در رایانه ، باید آنتی ویروس را غیرفعال کنید. زیرا فعال سازی آن باعث بروز خطاهای مختلفی در نصب نرم افزار می شود. در زیر نحوه غیرفعال کردن Eset Nod 32 را بررسی خواهیم کرد.

با نحوه غیرفعال کردن نسخه جدید آنتی ویروس Node32 در ویندوز 10 ، 8 و 7 آشنا شوید

برای غیرفعال کردن برنامه آنتی ویروس Eset در ویندوز 10 ، ابتدا باید برنامه آنتی ویروس را باز کنید. سپس بر روی گزینه setup کلیک کنید. سپس Computer protection را از منوی سمت راست انتخاب کنید.

چگونه آنتی ویروس Node32 را غیرفعال کنیم

در صفحه جدید ، Pause antivirus and antispyware protection را انتخاب کنید.

Node Antivirus 32 را غیرفعال کنید

سپس ، از منوی کشویی در صفحه جدید ، مشخص کنید چه مدت می خواهید برنامه ضد ویروس غیرفعال شود. سپس روی Apply کلیک کنید.

برنامه آنتی ویروس eset را در ویندوز 10 غیرفعال کنید

با این کار برای مدتی آنتی ویروس Node32 غیرفعال می شود. توجه داشته باشید که بعد از این مدت ، بررسی کنید که آیا برنامه آنتی ویروس فعال شده است یا خیر.

نحوه غیرفعال کردن فایروال آنتی ویروس Node 32

برای غیرفعال کردن برنامه آنتی ویروس Eset Firewall ، ابتدا وارد برنامه آنتی ویروس رایانه شوید. سپس از منوی سمت چپ Setup را انتخاب کنید. سپس Network Security را کلیک کنید.

سپس روی گزینه کنار Firewall کلیک کنید تا آنتی ویروس غیرفعال شود. زمان غیرفعال کردن آنتی ویروس را از فهرست انتخاب کنید. سپس روی Apply کلیک کنید. با این کار برای مدتی آنتی ویروس غیرفعال می شود.

برنامه آنتی ویروس eset را غیرفعال کنید

نحوه غیر فعال کردن آنتی ویروس Node32 نسخه 8

برای غیرفعال کردن آنتی ویروس Node 32 نسخه 8 ، روی نماد ESET در فهرست سینی سیستم کلیک راست کنید.

در فهرست گشودنی ، “Open ESET” را انتخاب کنید. سپس از منوی سمت چپ Setup را انتخاب کنید.

چگونه نود و دو نسخه مختلف غیرفعال شود

در سربرگ Computer ، قبل از عبارت حفاظت از فایل سیستم در زمان واقعی ، روی فعال سازی کلیک کنید.

نحوه غیر فعال کردن Node32 Antivirus Windows 7

در پنجره باز شده ، زمان مورد نظر را برای توقف آنتی ویروس از منوی کشویی مقابل Time Interval انتخاب کنید. سپس روی تأیید کلیک کنید.

نحوه غیرفعال کردن Node Antivirus 32

با این کار برای مدتی آنتی ویروس غیرفعال می شود.

برای نسخه های دیگر این آنتی ویروس ، روش ها تقریباً یکسان هستند. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، حتماً نسخه مورد نظر را غیرفعال کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

شما نحوه غیر فعال کردن نود و دو نسخه مختلف را مشاهده کرده اید. آیا تا به حال برنامه های ضد ویروس را برای نصب نرم افزار یا پیکربندی تنظیمات ویژه بر روی رایانه خود غیرفعال کرده اید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.