7
ژوئن

آموزش تصویری حذف عکس ها از نتایج جستجوی Google

ممکن است شما در گذشته عکس خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده باشید و دیگر آن را مناسب نمی دانید. بعلاوه ممکن است شخصی عکسهای شخصی شما را از روی خصومت شخصی در اینترنت قرار داده باشد. اکنون می خواهید این تصاویر را حذف کنید. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه عکس ها را از نتایج جستجوی Google از Anzel Web حذف کنید.

چگونه می توانم تصویری را از نتایج جستجوی Google حذف کنم؟

؟ نحوه حذف عکس یا تصویر از جستجوی Google

حذف اطلاعات از Google کار ساده ای نیست و شما باید به درستی وارد سیستم شوید تا بتوانید این اطلاعات را حذف کنید. یکی از مواردی که می تواند چهره ، شغل و هویت اجتماعی شما را لکه دار کند ، ارسال عکس نامناسب است. البته ناامید نشوید! زیرا روش هایی برای حذف عکس بارگذاری شده در Google وجود دارد. در این مقاله از انزل وب ، به بررسی این روش ها خواهیم پرداخت. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

اولین مرحله حذف عکس بارگذاری شده در Google است

برای حذف تصاویر ذخیره شده در Google ، ابتدا باید مشخص کنید که آن تصویر در جستجوی Google کجا ظاهر می شود. همچنین همه ، فیلم ها ، اخبار و بخش ها را بررسی کنید. ممکن است تصویر شما به اخبار ، ویدئوها و … مرتبط باشد. به صورت ناشناس جستجو کنید تا بتوانید آنچه را دیگران می بینند بهتر ببینید.

رتبه بندی تصاویر را در نظر بگیرید. آیا این اولین تصویری است که هنگام جستجوی کلمه کلیدی ظاهر می شود؟ تمام موتورهای جستجوی گوگل ، بینگ و .. را بررسی کنید سپس به تصویر موجود در شبکه های اجتماعی نگاه کنید. آیا این تصویر چیزی است که در شبکه های اجتماعی ارسال کرده اید؟ دوست شما آن را به اشتراک گذاشت؟ مرور کنید و ببینید آیا می توانید پست اصلی را پیدا کنید. همه اینها را با دقت انجام دهید تا بتوانید عرض تصویر را درک کنید و سپس بهترین روش را برای حذف آن انتخاب کنید.

به صفحه کلیدهای تصویر نیز توجه کنید. ابزار برچسب گذاری وی چیست؟ اسم کامل شماست؟ این اسم دوستانته؟ تمام کلمات مربوط به تصویر را ذخیره کنید. برای این کار می توانید از نرم افزار BrandYourself استفاده کنید. این نرم افزار رایگان است و نظارت بر نتایج Google را برای شما آسان می کند. همچنین اگر مارک خاصی دارید می توانید از نظر تجاری از آن استفاده کنید.

مرحله دوم حذف تصویر از نتایج جستجوی Google است

آموزش تصویری حذف عکس ها از نتایج جستجوی Google

اکنون که با اصول حذف عکس از Google آشنا شدید ، باید مراحل زیر را دنبال کنید. اگر خودتان عکس را ارسال کرده اید ، آن را کاملاً از شبکه اجتماعی ، وب سایت و .. جدا کنید. خصوصی سازی حساب به طور کامل مشکل را حل نمی کند. تصویر را کاملا پاک کنید. اگر یکی از دوستان یا آشنایان آن را ارسال کرده است ، از آنها بخواهید تصویر را حذف کنند.

اگر نمی دانید چه کسی این تصویر را ارسال کرده و آن را در وب سایتی که چنین تصاویری را منتشر می کند پیدا کرده اید ، قوانین سایت را بخوانید. بخش درخواست حذف را بخوانید و برای حذف تصویر با مدیر سایت تماس بگیرید. اگر انتشار تصویر به منظور از بین بردن شخصیت شما انجام شده است ، توصیه می کنیم با شخص ارتباط برقرار نکنید و از طریق قانونی وارد آن نشوید.

در بعضی موارد ، می توانید درخواست خود را به Google ارسال کنید ، اما پیگیری آن دشوار و نادر است و فقط در مواردی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که اطلاعاتی مانند تصویر کارت بانکی ، اطلاعات شخصی و …

راه حل دیگر ایجاد پوشش برای خود در Google است. این به معنای افزایش حساب های شبکه های اجتماعی شما است. محتوای بیشتری را با نام خود در اینترنت پخش کنید. اگر وب سایتی دارید ، آن را قوی کنید. یک نمایه LinkedIn تخصصی ایجاد کنید. همچنین از نامی استفاده کنید که فکر می کنید دیگران ممکن است برای جستجوی شما استفاده کنند. علاوه بر نام خود ، از کلمات کلیدی مرتبط دیگر مانند نام شرکت ، نام تجاری و … نیز خود استفاده کنید. در واقع ، شما باید محتوای مثبت کافی برای حذف اطلاعات قبلی ایجاد کنید! البته این زمانی جواب می دهد که شما بدنبال ایجاد چهره حرفه ای خود در اینترنت هستید.

با ایجاد تصاویر جدید با نام خود ، عکس ها را از جستجوی Google حذف کنید

آموزش تصویری حذف عکس ها از نتایج جستجوی Google

پس از حذف اطلاعات از Google ، باید تصاویری ارسال کنید که نام شما را به خوبی نشان دهد. اگر می خواهید تصویر خوبی از برند و تجارت خود بسازید ، می توانید تصاویری از شرکت ، وب سایت ، محل کار و تصاویر خود را با نام خود و کلمات کلیدی مرتبط در اینترنت بارگذاری کنید. البته ، این باعث حذف تصویر قبلی نمی شود ، اما باعث غیرقابل دسترسی شدن آن می شود. شما می توانید عکس های حرفه ای از خود ، عکس های خود و خانواده ، نمونه کارها ، سرگرمی ها ، کنفرانس های حرفه ای و موارد دیگر را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

آنها را در شبکه های اجتماعی معروف مانند اینستاگرام ، Pinterest ، YouTube ، Twitter و موارد مشابه ارسال کنید. سایت های دوستیابی و … گزینه های مناسبی نیستند. از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید. حتی اگر تصاویر شما حرفه ای و غیر رسمی نباشند ، باید کیفیت خوبی داشته باشند. تمام تصاویر را نام ببرید و از نام کامل خود استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که این روش برای شخصی در چنین شرایط اجتماعی و شغلی مناسب است و مشکلی در دسترس بودن صفحات و تصاویر مختلف در اینترنت وجود ندارد.

برای حذف عکس حساب Gmail ، به آموزش 3 روش حذف عکس حساب Gmail در رایانه ، Android و iPhone مراجعه کنید.

عکسها را توسط خود گوگل از Google حذف کنید

شاید از خود بپرسید که چرا حذف یک عکس از جستجوی Google بسیار پیچیده است و خود گوگل این کار را نمی کند؟ باید بگویم که اگر این تصویر خط مشی های Google را نقض کند ، حذف می شود و فقط باید آن را گزارش دهید. در نتیجه ، این فقط زمانی اتفاق می افتد که گوگل آن را گزارش کند و قطعاً خلاف قوانین است.

اگر تصویر حاوی اطلاعات حقوقی است ، به عنوان مثال اطلاعات مربوط به حساب شخصی شما را فاش می کند ، به صفحه حذف قانونی بروید و درخواست خود را ارائه دهید.

بعضی اوقات می توانید تصویری را از یک وب سایت ، شبکه اجتماعی و غیره حذف کنید ، اما همچنان می توانید آن را در جستجوی Google مشاهده کنید. در این حالت ، شما باید از ابزار محتوای قدیمی استفاده کنید. این ابزار مخصوص Google است و به شما در حذف چنین تصاویری کمک می کند. با این حال ، به یاد داشته باشید که این ابزار برای حذف تصویر نیست و فقط در صورتی کار می کند که تصویر را از پلت فرم مورد نظر پاک کرده باشید و اکنون می خواهید از نمایش آن در نتایج جستجوی Google جلوگیری کنید.

عکس های ذخیره شده در Google را با ابزار Contentated Content حذف کنید

برای حذف اطلاعات از Google می توانید از ابزار محتوای قدیمی استفاده کنید. به images.google.com بروید.

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

سپس تصویر را پیدا کنید. روی تصویر کوچک کلیک راست کرده و کپی پیوند آدرس یا موارد مشابه را انتخاب کنید. روی خود تصویر کلیک نکنید یا آن را بزرگ نکنید.

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

برای امنیت ، پیوندها را در Word یا یک فایل متنی ذخیره و ذخیره کنید.

سپس روی تصویر کوچک کلیک راست کرده و جستجوی تصویر Google را انتخاب کنید تا تصویر در اندازه های دیگر مشاهده شود و URL های آنها ذخیره شود.

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

به حذف محتوای منسوخ شده بروید.

سپس URL تصویر را به طور جداگانه در کادر کنار Request Removal وارد کنید. روی درخواست حذف کلیک کنید. تصاویر باید جداگانه وارد شوند.

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

بسته به نوع درخواست حذف خود با پیام های مختلفی روبرو خواهید شد. به عنوان مثال ، اگر تصویر از یک سایت شخص ثالث برداشته شده است ، پیام زیر را مشاهده خواهید کرد:

آنها دیگر در وب سایت زندگی نمی کنند

این پیام نشان می دهد صفحه حاوی تصویر حذف شده است. سپس روی درخواست حذف کلیک کنید.

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

اگر این صفحه هنوز در اینترنت وجود دارد ، اما تصویر حذف شده است ، پیامی را مشاهده خواهید کرد مبنی بر اینکه باید بر روی Yes کلیک کنید و در آخر گزینه Submit را کلیک کنید تا تصویر از نتایج جستجوی Google حذف شود تا کاملاً حذف شود.

عکسها را از نتایج جستجوی Google حذف کنید

در پایین صفحه Remove Obsolete Content ، می توانید درخواست های خود و سایر درخواست های مربوط به همان تصویر را ببینید و وضعیت آنها را بررسی کنید. همچنین ممکن است درخواست حذف مجدد یا موارد دیگر را داشته باشید.

برای تغییر عکس حساب ویندوز خود ، آموزش 3 روش تغییر و حذف عکس حساب ویندوز 10 خود را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، ما یک آموزش ویدیویی در مورد نحوه حذف عکس ها از نتایج جستجوی Google ارائه داده ایم. آیا توانستید تصویر را از Google حذف کنید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.