رفتن به نوشته‌ها

آموزش تصویری برای ارسال پیام های ویدئویی و محو شدن عکس ها در WhatsApp

کاربران WhatsApp ویژگی جدیدی را اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد پیام ها ، فیلم ها و عکس های محو شده را ارسال کنند. ویژگی این پیام این است که هر بار که آن را ارسال می کنید ناپدید می شود و برای گیرنده قابل مشاهده است. در این مقاله از Anzel Web نحوه ارسال پیام های ویدئویی و محو شدن عکس ها به WhatsApp را به شما آموزش می دهیم.

چگونه پیام های یکبار مصرف را در WhatsApp ارسال کنیم؟

؟ نحوه استفاده از ویژگی View Once برای ارسال عکس ها و فیلم های ناپدید شده به WhatsApp

WhatsApp یا View Once ویژگی جدیدی از نسخه بتا این پیام رسان اجتماعی است که به زودی در همه سیستم عامل ها در دسترس همه کاربران این برنامه قرار می گیرد. وقتی مخاطب شما پیام را می بیند ، آن پیام به طور خودکار حذف می شود.

برای دسترسی به این ویژگی ، می توانید از نسخه آزمایشی یا بتا WhatsApp استفاده کنید و منتظر بمانید تا این ویژگی با به روزرسانی های مداوم WhatsApp برای عموم منتشر شود.

همچنین ، این پیام ها را نمی توان ذخیره یا به اشتراک گذاشت. نکته دیگر در مورد پیام مخفی WhatsApp این است که در حافظه مخاطب ذخیره نمی شود ، اما با این وجود این شخص می تواند از پیام شما اسکرین شات گرفته یا آن را با Screen Recorder ضبط کند. در این مقاله از Anzel Web نحوه ارسال پیام های محو شده و موقت در WhatsApp را به شما آموزش می دهیم.

پیام های بلند مدت در WhatsApp چیست؟ تفاوت بین پیام های یکبار مصرف و پیام های طولانی مدت WhatsApp را نشان دهید

ویژگی پیام های مفقود شده WhatsApp قبلاً به این پیام رسان اضافه شده است. در این حالت ، WhatsApp دارای یک تایمر برای حذف پیام است. این بدان معناست که پیام تا 7 روز در واتس اپ باقی می ماند و اگر گیرنده در این مدت پیام را نبیند ، این پیام به طور خودکار حذف می شود.

پیام مشاهده یکبار هنگامی که گیرنده آن را می بیند حذف می شود. اگر رسیدهای خواندن را فعال کرده اید ، می توانید وضعیت این پیام را با دو نشانک خاکستری ، دو نشانک آبی و… مشاهده کنید.

با وجود ناپدید شدن پیام ، گیرنده می تواند آن را ذخیره کرده یا از آن اسکرین شات بگیرد و شما در مورد آن چیزی نمی دانید! پیام View Once فقط برای تصاویر و ویدئو است. اگرچه پیامی ناپدید کننده برای متن نیز وجود دارد.

اگر می خواهید عکس خود را با کیفیت بهتر در WhatsApp ارسال کنید ، آموزش ارسال عکس با کیفیت در WhatsApp را مطالعه کنید.

نحوه ارسال عکس ها و فیلم های محو شده به WhatsApp

برای ارسال پیام “مشاهده یک بار” یا فیلم و عکس محو شده به WhatsApp ، این پیام رسان را وارد کنید. اکنون وارد گروه چت یا تماس شوید که می خواهید یک بار پیام پیش نمایش را به آنها ارسال کنید. اکنون روی نماد پیوست Android و علامت + در iPhone کلیک کنید.

اکنون روی گالری ، دوربین یا Ta ضربه بزنید تا موردی را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید. روی فایل کلیک کنید. در حال حاضر ، مانند ارسال یک فایل به طور معمول است.

آموزش تصویری برای ارسال پیام ، فیلم و عکس که در WhatsApp ناپدید می شوند

    پیام های بلند مدت WhatsApp

سپس بر روی شماره 1 کلیک کنید. پیامی دریافت خواهید کرد که این عکس یا فیلم یکبار در حالت پیش نمایش ارسال می شود. روی OK کلیک کنید. وقتی این کادر را علامت می زنید ، شماره 1 سبز می شود ، یعنی. حالت “بررسی بعد از فعال شدن”. سپس روی ارسال کلیک کنید.

محو شدن ویدئو در واتس اپ

محو شدن تصویر واتس اپ

اکنون پیام خود را به صورت متن (عکس) یا ویدئو (ویدئو) در چت مشاهده خواهید کرد. در کنار آن عدد 1 قرار دارد که نماد View Once است. گیرنده پیام شما را به همان شکل مشاهده می کند ، با این تفاوت که پیکان بارگیری در کنار آن وجود دارد.

محو شدن ویدئو در واتس اپ

هنگامی که پیام توسط گیرنده مشاهده می شود ، متن به Open تغییر می کند. با نگه داشتن این پیام و لمس نماد i ، می توانید ببینید که نمادهای کنار پیام محو شده به چه معناست.

دو علامت خاکستری: پیام ارسال شده است.

دو علامت چک آبی: پیام مشاهده شده است.

باز می شود: پیام باز است.

ناپدید شدن ویدیو در WhatsApp

پیام شما قبلاً حذف شده است و در حافظه تلفن گیرنده ذخیره نمی شود.

اگر می خواهید بدانید شخص خاصی در این شبکه اجتماعی آنلاین است ، آموزش نحوه اعلام وابستگی آنلاین یک مخاطب خاص در WhatsApp را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه ارسال پیام ، فیلم و عکس که در WhatsApp ناپدید می شوند را به شما آموزش دادیم. آیا این ویژگی در WhatsApp شما فعال است؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید