6
نوامبر

آموزش بالابردن حساسیت لمسی صفحه نمایش سامسونگ گلکسی اس 9

اگرچه Samsung Galaxy S9 در جلو و پشت قاب توسط Gorilla Glass 5 محافظت می شود ، اما این بدان معنا نیست که شیشه این گوشی هرگز شکسته نخواهد شد. بنابراین برای بهترین مراقبت از گوشی خود بهتر است از یک کیس و همچنین یک کیس استفاده کنید تا هیچگونه خراش و خراشی بر روی صفحه وجود نداشته باشد.

البته استفاده از محافظ صفحه نمایش نیز مشکلات خاص خود را دارد و یکی از آنها این است که ممکن است صفحه لمسی گوشی حساسیت کمتری داشته باشد و در استفاده از تلفن به مشکل بر بخورید. خوشبختانه سامسونگ در پرچمدار جدید خود به حل این مشکل پرداخته است و شما می توانید با رفتن به تنظیمات گوشی خود ، حساسیت صفحه لمسی را به دلخواه تغییر دهید. دستورالعمل های DJ را در مورد چگونگی انجام این کار دنبال کنید.

افزایش حساسیت صفحه لمسی Galaxy S9

ابتدا باید به صفحه تنظیمات تلفن بروید.
سپس وارد قسمت Advanced Features شوید.
در پایین منو ، گزینه Touch Senstivity را مشاهده خواهید کرد که با فعال شدن ، حساسیت تلفن به لمس افزایش می یابد.

حساسیت صفحه نمایش Galaxy S9 به لمس

باز هم ، بهتر است فقط درصورتی که از محافظ صفحه استفاده می کنید و در صفحه نمایش لمسی به درستی کار نمی کند گزینه Touch Sensitive را فعال کنید. زیرا در غیر این صورت ، هیچ دلیلی برای افزایش حساسیت حسی گویش وجود ندارد و می توانید از آن به خوبی استفاده کنید. در آخر لازم به ذکر است که اگر بعد از فعال کردن این ویژگی هنوز با صفحه لمسی گوشی خود مشکلی دارید ، به احتمال زیاد گوشی از نظر سخت افزاری مشکل دارد و بهتر است آن را به یک تکنسین نشان دهید.