28
مارس

آموزش بارگیری پرونده ها و بارگذاری پروژه ها در GitHub

GitHub گ یکی از بزرگترین خدمات میزبانی پروژه برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است. این بستر می تواند برای اهداف عمومی و تجاری بصورت رایگان و برای پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله در پی سی آموزش نحوه بارگیری فایل و بارگذاری پروژه در GitHub را به شما آموزش خواهیم داد. با ما بمان.

چگونه می توان پرونده ای را از GateHub بارگیری یا بارگذاری کرد؟

نحوه بارگیری یا بارگذاری پرونده از GitHub

هدف اصلی ایجاد پورت هاب ایجاد بستری برای کنترل و کار گروهی است. یک مخزن در دروازه وجود دارد که به عنوان مخزن شناخته می شود. این مخزن برای ذخیره پروژه های توسعه دهنده است و هر پوشه یا پرونده ای را می توان در هر قالب ایجاد کرد. برای یادگیری نحوه بارگذاری و بارگیری پرونده ها و پروژه ها از GateHub ما را دنبال کنید.

آموزش بارگذاری پرونده ها در GateHub

پس از ثبت نام در سایت GateHub ، برای بارگذاری پروژه GateHub ، ابتدا باید یک مخزن در سایت GateHub ایجاد کنید. با کلیک روی دکمه + در بالای صفحه و انتخاب گزینه New Repository می توانید مخزنی ایجاد کنید.

فضای ذخیره سازی جدید

سپس نامی برای مخزن خود انتخاب کنید.

در مورد تانک

سپس یک توصیف کوتاه برای مخزن خود انتخاب کنید.

شرح مختصر مخزن

سرانجام ، نوع مخزن خود را که عمومی یا خصوصی است انتخاب کنید و کادر را انتخاب کنید این مخزن را با README شروع کنید.

نوعی ذخیره سازی که به صورت عمومی ، خصوصی است

در آخر ، روی ایجاد مخزن کلیک کنید.

ایجاد مخزن

پس از ایجاد مخزن ، مخزن را با کلیک بر روی نام آن فراخوانی کنید. در بالای صفحه گزینه Slider برای افزودن پرونده را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و از فهرست باز شده روی Upload Files کلیک کنید.

آموزش بارگذاری پرونده ها در GateHub

سپس پرونده خود را از رایانه به مکان خاصی بکشید که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. به این ترتیب پرونده ای را در دروازه بارگذاری کردید.

یک پروژه را در GateHub بارگذاری کنید

در پایین صفحه بخشی به نام تعهد تعهد وجود دارد که در آن می توانید تغییراتی را که در فایل بارگذاری شده ایجاد کرده اید علامت گذاری کنید.

آموزش بارگذاری پرونده ها در GateHub

نحوه بارگیری از GateHub

ساده ترین راه برای بارگیری پرونده از GateHub ، بارگیری کل کد به صورت فایل zip است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی دکمه بارگیری ZIP در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

نحوه بارگیری از GateHub

به این ترتیب می توانید فایل را در مکان خاصی از رایانه خود ذخیره کرده و کار با آن را شروع کنید.

نحوه بارگذاری و بارگیری پرونده ها و پروژه ها از GateHub

روش دیگر برای بارگیری از GateHub استفاده از نسخه Windows Gate است. پس از بارگیری و نصب این نرم افزار ، به منوی Start رفته و Git را تایپ کنید. اکنون دو گزینه Git Bash و Git CMD نمایش داده می شوند. Git Bash دستورات Linux را با استفاده از چارچوب MinGW32 آماده می کند. از طرف دیگر ، Git CMD فقط اجازه دسترسی به ابزارهای خط فرمان در ویندوز را می دهد.

اکنون بر اساس نیاز خود بر روی Git Bash یا Git CMD کلیک کنید تا رابط خط فرمان باز شود. برای شبیه سازی مخزن برنامه نویسی C # RS485 در رایانه خود به مکانی بروید و موارد زیر را وارد کنید:

git clone https://github.com/xanthium-enterprises/Cross-Platform-RS485-Programming-CSharp

کد را از GateHub بارگیری کنید

توجه داشته باشید که جایگزینی URL موردنظر با آدرس مخزنی که می خواهید تقلید کنید ، یک نسخه محلی از مخزن شما برای کار ایجاد می کند. توجه داشته باشید که Git Bash به حروف کوچک و بزرگ حساس است. پرونده مورد نظر شما بارگیری می شود و می توانید آن را در رایانه خود پیدا کنید.

نحوه بارگیری از GateHub

چگونه یک فایل خاص را از پروژه GateHub بارگیری کنیم

یک فایل خاص را از پروژه GateHub به گونه ای بارگیری کنید که احتمالاً پیوندی به نسخه خام داشته باشد و URL آن تقریباً مشابه موارد زیر باشد:

https://raw.githubusercontent.com/user/repository/branch/filename

برای بارگیری این پرونده باید از GitHub استفاده کنید. برای پر کردن پرونده با پر کردن جای خالی URL می توانید از Wget یا cURL یا چیز دیگری استفاده کنید. باز هم ، شما هیچ یک از ویژگی های کنترل نسخه مورد استفاده Git را نخواهید گرفت.

نظرات و پیشنهادات شما؟

شما آموزش دانلود فایل ها و بارگذاری پروژه ها در GitHub را مشاهده کردید. آیا تاکنون از Gateway برای بارگذاری و بارگیری پرونده های پروژه خود استفاده کرده اید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.