19
مه

آمازون می خواهد MGM را با قیمت 9 میلیارد دلار خریداری کند

گفته می شود آمازون در حال مذاکره برای آوردن استودیوی فیلم در پشت فیلم های جیمز باند است.


تصویر حلقه فیلم

آمازون یکی دو پول تمام می کند و گفته می شود در حال مذاکره برای ارائه 9 میلیارد دلار برای خرید MGM ، استودیوی هالیوود است که صاحب جیمز باند ، راکی ​​و سایر فیلم های مطرح و امتیازات فیلم است. در صورت موفقیت ، این یک حرکت عظیم در جنگ بین غول های جریان مستقیم خواهد بود – و به دلیل رقابت با Disney + و Netflix ، Prime Prime آمازون را تقویت می کند.

این معامله بالقوه ، که گفته می شود طی چند هفته در مرحله مذاکره است ، توسط نشریات مشابه ، اطلاعات و تجارت متنوع گزارش شد.

ستاره های بیشتری از آسمان

MGM که در سال 1924 تاسیس شد ، متولد Metro Pictures ، Goldwyn Pictures و Louis B. Mayer Pictures بود ، به یکی از پنج استودیوی بزرگ فیلم در دوران طلایی هالیوود تبدیل شد. شعار نمادین او “تعداد ستاره های بیشتر از آسمان است” با اشاره به تعداد بازیگران مشهور و استعدادهای دیگری که در لیست خود داشت ، بود.

امروزه ، بزرگترین امتیاز فروش MGM ، فهرست فیلمهای عالی و سایر برنامه های آن است. علاوه بر امتیازات Bond و Rocky / Creed ، این شامل The Hobbit ، Robocop ، The Silence of the Lambs ، The Magnificent Seven ، Gone with the Wind و چندین هزار مورد دیگر است. کتابخانه تلویزیونی MGM وی شامل Fargo ، The Handmaid’s Tale ، حق امتیاز Stargate ، The Voice ، Shark Tank و موارد دیگر است.

برخلاف بسیاری از همرزمانش در استودیوی هالیوود ، MGM هنوز به عنوان بخشی از این کار منحل نشده است. گفته می شود که این استودیو قبلاً درباره فروش احتمالی غول های خود ، آمازون نت فلیکس و اپل مطالعه کرده است. با این حال ، قیمت به وضوح برای هر دو غیر قابل قبول در نظر گرفته شد.

خریدی به ارزش 9 میلیارد دلار

حتی برای آمازون ، هزینه 9 میلیارد دلار در یک استودیوی فیلم سازی یک سود بزرگ است. این دومین خرید بزرگ تاریخ غول تجارت پس از خرید Whole Foods برای سال 2017 به ارزش 13.7 میلیارد دلار است. اما با توجه به اینکه در سال 2020 میلادی 11 میلیارد دلار برای نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و موسیقی هزینه کرد ، این امر برای جذب مشترکان اضافی کاملاً با هزینه های سرگرمی شرکت سازگار نیست.

Prime Video در حال حاضر در بیش از 200 کشور و سرزمین برای مشتریان دارای عضویت Prime Prime یا Amazon Prime واجد شرایط در دسترس است. Amazon Prime بیش از 200 میلیون عضو Prime در سراسر جهان دارد. به گفته جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، در سال گذشته حدود 175 میلیون از این محتوای پخش جریانی از Prime Video.

اگر آمازون بتواند محتوای MGM را به پیشنهادات خود اضافه کند ، چقدر بیشتر هماهنگ می شوند؟ این باید منتظر بماند. با این حال ، درک آن امکان پذیر است. ممکن است.

اعتبار تصویر: Denise Jans / Unsplash CC


amazon-video-offline
نحوه بارگیری Amazon Prime Videos برای مشاهده آفلاین

Amazon Prime Video به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را بارگیری کنید تا بصورت آفلاین تماشا کنید. در اینجا نحوه بارگیری فیلم های Amazon Prime آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.