رفتن به نوشته‌ها

آمازون در حال گسترش عرضه مواد غذایی خود در گاراژ به 5000 صندلی است

میلیون ها عضو آمازون نخست می توانند مواد غذایی خود را مستقیماً به گاراژهای خود تحویل دهند.


تحویل بسته بندی آمازون-پرایم

بیماری همه گیر COVID-19 باعث شده است که مردم بفهمند غذای آنها درست در آستانه خانه آنها چقدر راحت است. در نتیجه ، بسیاری همچنان از خدمات تحویل مواد غذایی آنلاین استفاده می کنند.

کلید تحویل بقالی آمازون در گاراژ ، که در نوامبر سال 2020 راه اندازی شد ، نیز موفقیت آمیز بود. در ابتدا ، این سرویس فقط در پنج شهر در دسترس بود ، اما اکنون این شرکت تصمیم گرفته است که آن را در همه مکان هایی که مواد غذایی تهیه می کند گسترش دهد.

مواد غذایی خود را از آمازون تحویل بگیرید ، درست به گاراژ شما ارسال شود

سرویس تحویل داخلی آمازون با نام Amazon Key به سال 2017 برمی گردد و به عنوان راه حلی برای مشکل دزدی دریایی ایوان راه اندازی شد.

در طی شیوع ویروس کرونا ، آمازون پشتیبانی اساسی برای تحویل غذا به گاراژ را اضافه کرد. با این حال ، سرویس جدید به پنج شهر شیکاگو ، دالاس ، لس آنجلس ، سانفرانسیسکو و سیاتل محدود شد.

در بیانیه مطبوعاتی آمازون ، پیت گرستبرگر ، رئیس کلید آمازون ، اعلام کرد که عرضه مواد غذایی وی در گاراژ بیشتر گسترش می یابد:

مشتریانی که Key In-Garage Grocery Delivery را امتحان کرده اند از این سرویس خوششان آمده است ، به همین دلیل ما هر کجا آمازون تحویل مواد غذایی را ارائه می دهد آن را گسترش می دهیم. در حالی که مشتریان به دنبال راحتی بیشتر در زندگی روزمره خود هستند ، ما با ارائه خدمات دیگری که نه تنها به آنها کمک می کند تا در وقت خود صرفه جویی کنند ، بلکه باعث ایجاد آرامش خاطر نیز می شوند ، بسیار خوشحالیم که می دانیم شام امشب در گاراژ آنها بی خطر است و زمان زیادی ندارد.

آخرین نسخه ، خدمات تحویل غذا را در گاراژ در بیش از 5000 شهر فراهم می کند. اگر کنجکاو هستید که منطقه شما در برنامه افزودنی موجود است یا خیر ، می توانید بررسی کنید که آیا آنها با کد پستی شما مطابقت دارند یا خیر در amazon.com/key-grocery.

نحوه استفاده از کلید خدمات تحویل مواد غذایی آمازون

کلید در گاراژ تحویل مواد غذایی آمازون

اعتبار تصویر: آمازون

تحویل سفارش گاراژ Amazon Fresh and Whole Foods بدون هزینه اضافی در دسترس همه اعضای Prime قرار دارد.

برای اینکه گاراژ خود را با Key Delivery سازگار کنید ، باید درب بازکن گاراژ هوشمند متصل به myQ را نصب کنید. بدون این دستگاه ، متخصص تحویل نمی تواند برای انجام سفارش شما وارد گاراژ شما شود. بنابراین ، این دستگاه برای واجد شرایط بودن خدمات Key Delivery ضروری است.

مرتبط: رانندگان تحویل آمازون به زودی می توانند مبلمان شما را نیز مونتاژ کنند

در صورت تمایل می توانید از یک دوربین خانگی سازگار برای مشاهده فیلم از زمان تحویل نیز استفاده کنید. با این حال ، این یک الزام نیست.

سایر مزایای آمازون پرایم

Amazon Prime به طور فزاینده ای محبوب می شود. بزرگترین خرده فروش آنلاین در حال حاضر بیش از 200 میلیون مشترک Prime اضافه کرده است.

دلایل زیادی وجود دارد که مردم تصمیم می گیرند اشتراک Prime را دریافت کنند ، مزیت اصلی آن تحویل رایگان دو روزه است. علاوه بر مزایای بارز آمازون پرایم ، مزایای مشترکی در Prime Prime وجود دارد که مردم از آنها چشم پوشی می کنند ، مانند ذخیره نامحدود عکس ، پخش موسیقی و فیلم بدون تبلیغات ، اجاره کتاب الکترونیکی Kindle و موارد دیگر.

اعتبار تصویر: ifeelstock / Depositphotos


آمازون تحویل داده نشده
سفارش شما در آمازون هرگز نرسیده است؟ در اینجا آنچه شما باید انجام دهید است

شما از آمازون چیزی خریداری کرده اید ، اما بسته هرگز نرسیده است؟ در اینجا این است که اگر کالای آمازون شما حمل نشود ، باید چه کار کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید